Resultater - Nordic Open - Indoor Rowing Championships 2023
Løb nr | Starttid - | ↓

106
40+LWErgo Masters Kvinder 40+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Keravan Urheilijat I
Piia Autonen-Laakso (1)
110
50+LWErgo Masters Kvinder 50+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Køge R I
Anna Karina Gravad (1)
114
55+LWErgo Masters Kvinder 55+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Ruderclub Hansa Dortmund 1889 e.V. I
Dénia Amon (1)
118
60+LWErgo Masters Kvinder 60+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
KVIK I
Marianne Becker (1)
122
65+LWErgo Masters Kvinder 65+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
HDR I
Mette Cederkvist (1)
124
70+MErgo Masters Mænd 70+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
SMARK I
Richard Stevenson (1)
128
75+WErgo Masters Kvinder 75+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Fredensborg I
Merete Boldt (1)
132
80+WErgo Masters Kvinder 80+ Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Nordslesvig I
Frauke Candussi (1)
134
80+LWErgo Masters Kvinder 80+ letvægt Ergo 1000m 1. Afdeling
2023-02-11 09:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Furesø I
Bente Johannesen (1)
170
U11 WErgo Piger U11 Ergo 2min 1. Afdeling
2023-02-11 11:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
DSR I
Siff Larsen (1)
174
U13 WErgo Piger U13 Ergo 2min 1. Afdeling
2023-02-11 11:15
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Rødvig I
Nicoline Walgren Vedel (1)
189
U23 LMErgo Mænd U23 letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-02-11 14:40
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Bergens I
Lars Eirik Vevatne (1)
192
LWErgo Kvinder letvægt Ergo 2000m 1. Afdeling
2023-02-11 15:00
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Næstv. I
Anne Ørsted (1)
210
U23 WErgo Sprint Kvinder U23 Ergo 200m 1. Afdeling
2023-02-11 17:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Finland Jämsänjoen Soutuveikot I
Maiju Kainlauri (1)
219
80+WErgo Sprint Masters Kvinder 80+ Ergo 200m 1. Afdeling
2023-02-11 17:30
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Furesø I
Bente Johannesen (1)
230
U17 W/M 4-Stafet Piger/drenge U17 4-Stafet - Relay 2000m 1. Afdeling
2023-02-11 18:10
Ene anmeldt, vinder uden kamp
Jels I
Anna Thomsen (1), Celine Nielsen (2), Dicte Fyhn (3), Thea Marie Noe (4)