Tilmeldinger - Euro Slide Open og SkiErg mesterskab 2019

Løb 201 U15 W2-Slide Piger U15 2-Slide - 2-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 8 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Frederikke Aagaard (Sorø) '08
  • 2. Celina Juhl (Sorø) '08

Sorø II

  • 1. Sofie Steffensen (Sorø) '07
  • 2. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Holstebro/KCHO I

  • 1. Caroline Fredslund Sørensen (Holstebro) '06
  • 2. Anna Bosnes (Holstebro) '07

Holstebro/Odder/KCHO

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 2. Frida Karottki Hollensen (Odder) '05

Odder I

  • 1. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05
  • 2. Caroline Sejersen (Odder) '05

Odder II

  • 1. Clara Mikkelsen (Odder) '08
  • 2. Hannah Faber Laursen (Odder) '08

Bagsværd/KCB I

  • 1. Clara Ohlsen (Bagsværd) '05
  • 2. Hannah Thrane (Bagsværd) '05

Bagsværd/KCB II

  • 1. Mathlide Linneballe Jessen (Bagsværd) '07
  • 2. Alberte Westengaard Guldagger (Bagsværd) '07
Løb 202 U19 W2-Slide Piger U19 2-Slide - 2-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 11 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02

DSR VI

  • 1. Christine Cardel (DSR) '01
  • 2. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01

AFMELDT København I

  • 1. Lucca Elkjær (København) '04
  • 2. Alberte Henrioud Theglev (København) '05

Odense/KCO I

  • 1. Alba Sundstrøm (Odense) '04
  • 2. Bjørk Kallesøe (Odense) '06

Rødvig/Stevns I

  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
  • 2. Isabella Bache (Stevns) '06

Bagsværd/København/KCB I

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 2. Josefine Freltoft (København) '04

Bagsværd/KCB II

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

Bagsværd/KCB III

  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 2. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

Roskilde/Sorø I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
  • 2. Silje Trenter (Roskilde) '06

Roskilde I

  • 1. Ingrid Bo Andersen (Roskilde) '01
  • 2. Caroline Munch (Roskilde) '02

Lyngby/Odder I

  • 1. Trine Leitzke (Odder) '03
  • 2. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02
Løb 203 U15 M2-Slide Drenge U15 2-Slide - 2-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 14 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06
  • 2. Rasmus Bechmann (Holstebro) '06

Holstebro/KCHO II

  • 1. William Ørts (Holstebro) '06
  • 2. Lucas Sittrup Kallesøe (Holstebro) '06

Holstebro/KCHO III

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
  • 2. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

Jels/KCO I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 2. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05

Odense/KCO

  • 1. Gustav Krogh (Odense) '06
  • 2. Bjørk Kallesøe (Odense) '06

Bagsværd/Odder I

  • 1. Frey Sørensen (Odder) '07
  • 2. Storm Genet (Bagsværd) '08

KVIK I

  • 1. Christian Dael Antonius (KVIK) '05
  • 2. Ludwig Kristian Adelholm (KVIK) '05

Roskilde I

  • 1. Storm Phillipsen (Roskilde) '05
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Bagsværd/KCB I

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 2. Karl Heuer (Bagsværd) '06

Bagsværd/KCB II

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 2. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Bagsværd/KCB III

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 2. Oscar Millar (Bagsværd) '08

Bagsværd/København

  • 1. Viggo Lambert (København) '05
  • 2. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

København

  • 1. Sylvester Keinicke Jørgensen (København) '05
  • 2. Woody Lori-Leth (København) '07
Løb 204 U19 M2-Slide Drenge U19 2-Slide - 2-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 22 tilmeldinger

Holstebro/Odder/KCHO I

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 2. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03

Holstebro/KCHO I

  • 1. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 2. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04

Holstebro/KCHO II

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

Holstebro/Odder/KCHO II

  • 1. Patrick Klestrup (Holstebro) '02
  • 2. Noah Mikkelsen (Odder) '04

AFMELDT DSR I

  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02
  • 2. Casper Girke Christensen (DSR) '03

AFMELDT DSR II

  • 1. Christoffer Erik Timm (DSR) '02
  • 2. Magnus Erik Timm (DSR) '02

KVIK/Lyngby I

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
  • 2. Christian Runge (Lyngby) '04

Sorø I

  • 1. August Klæsøe-Lund (Sorø) '04
  • 2. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04

København III

  • 1. Albert Wendelboe Hindsgaul (København) '04
  • 2. Hector Carriero (København) '06

Odense/KCO I

  • 1. Noah Schioldan (Odense) '04
  • 2. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

Odense/Saxkjøbing/KCO I

  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02
  • 2. Frederik Markvardsen (Odense) '03

KVIK I

  • 1. Alexander Vilstrup Christensen (KVIK) '03
  • 2. Albert Martin Ebersbach (KVIK) '02

Skjold I

  • 1. Ask Høyer Splittorff (Skjold) '04
  • 2. Carl Emil Melander (Skjold) '04

AFMELDT Bagsværd/KCB I

  • 1. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
  • 2. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

Bagsværd/KCB II

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02

Bagsværd/KCB III

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 2. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Bagsværd/KCB IV

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 2. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04

Roskilde I

  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05
  • 2. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Roskilde II

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 2. Leander Kaliszan (Roskilde) '03

København IV

  • 1. Sylvester Keinicke Jørgensen (København) '05
  • 2. Albert Valentin (København) '04

København I

  • 1. Villads Svane Hansen (København) '04
  • 2. Asbjørn Neumann (København) '03

Næstv./Roskilde I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
  • 2. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
Løb 205 W2-Slide Kvinder 2-Slide - 2-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 14 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
  • 2. Mette Louise Karer (Aalborg) '96

Aalborg

  • 1. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 2. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93

Aalborg

  • 1. Line Thomsen (Aalborg) '96
  • 2. Johanne Lyngaa Aaquist (Aalborg) '97

Aalborg IV

  • 1. Christina Nørberg Heinrichsen (Aalborg) '95
  • 2. Camilla Frølund (Aalborg) '96

AFMELDT Aalborg V

  • 1. Stine Elizabeth Winge Pearson (Aalborg) '97
  • 2. Line Thomsen (Aalborg) '96

DSR II

  • 1. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89
  • 2. Marta Kempf (DSR) '98

DSR III

  • 1. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 2. Simone Krog Christensen (DSR) '89

DSR

  • 1. Lea Benedicte Skov Hansen (DSR) '85
  • 2. Tanja Nors Tardrup (DSR) '77

DSR

  • 1. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99
  • 2. Amalie Riff Brems (DSR) '00

ARA/DSR

  • 1. Sara Lena Josefin Engberg (DSR) '90
  • 2. Christina Jensen (ARA) '78

Odense/KCO I

  • 1. Katharina Kaiser (Odense) '95
  • 2. Karoline Assersen (Odense) '97

Odense/KCO II

  • 1. Sarah Lindberg (Odense) '98
  • 2. Elisabeth Kaalund Keller (Odense) '94

BR/FR/KCB I

  • 1. Mathilde Norking (Bagsværd) '99
  • 2. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

AFMELDT Roskilde I

  • 1. Simone Sørensen (Roskilde) '99
  • 2. Malli Segoli (Roskilde) '00
Løb 206 M2-Slide Mænd 2-Slide - 2-Slide Mænd Open1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 23 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
  • 2. Mark Kjeldgaard (Aalborg) '97

Aalborg II

  • 1. Simon Østergaard Meijer (Aalborg) '97
  • 2. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89

Aalborg III

  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94
  • 2. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97

Aalborg IV

  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 2. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01

Aalborg V

  • 1. Phillip Sperling (Aalborg) '97
  • 2. Peter Schlieker (Aalborg) '95

Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98
  • 2. Leo Grandsire (Lyngby) '96

Furesø/Sorø/KKL I

  • 1. Jonas Lund (Furesø) '99
  • 2. Rasmus Lind (Sorø) '01

Lyngby/KKL II

  • 1. Emil Lenzing (Lyngby) '98
  • 2. Jacob Lenzing (Lyngby) '00

KVIK/Roskilde/KKL I

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01
  • 2. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99

DSR I

  • 1. Joen Petur Jacobsen (DSR) '89
  • 2. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95

DSR II

  • 1. Castor Valbum Rasmussen (DSR) '91
  • 2. Tais Bjerregaard (DSR) '90

Odense/KCO I

  • 1. Martin Ask Klausholt Andersen (Odense) '96
  • 2. Mikkel Iwanoff Kolind (Odense) '85

DSR III

  • 1. Bjarke Nielsen (DSR) '97
  • 2. Philip Ahle (DSR) '01

AFMELDT Odense/KCO

  • 1. Felix Boel Pedersen (Odense) '95
  • 2. Katharina Kaiser (Odense) '95

Hadsund/Odense/KCO I

  • 1. Oscar Mazza (Odense) '98
  • 2. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97

Odense/KCO

  • 1. Sebastian Terp (Odense) '95
  • 2. Sarah Lindberg (Odense) '98

DSR/København I

  • 1. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 2. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98

Bagsværd/Holstebro/KCB I

  • 1. Frederik Taulbjerg (Holstebro) '96
  • 2. Mathias Larsen (Bagsværd) '92

DSR/København/DRC I

  • 1. Sverri S. Nielsen (DSR) '93
  • 2. Fred Vystavel (København) '93

DSR/Roskilde/DRC I

  • 1. Joachim Sutton (Roskilde) '95
  • 2. Tobias Kempf (DSR) '93

DSR/Roskilde/DRC II

  • 1. Bastian Secher (Roskilde) '99
  • 2. Frank Steffensen (DSR) '88

Bagsværd/DSR/DRC I

  • 1. Oscar Petersen (Bagsværd) '92
  • 2. Emil Espensen (DSR) '91

KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
  • 2. Mikkel Schelde (KVIK) '93
Løb 207 30+W2-Slide Kvinder 30+ 2-Slide - 2-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 7 tilmeldinger

Nyborg I

  • 1. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68
  • 2. Lena Stolzenbach (Nyborg) '71

Sorø I

  • 1. Jane Steensberg (Sorø) '66
  • 2. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52

KVIK/Køge R

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
  • 2. Anna Karina Gravad (Køge R) '71

Fredensborg I

  • 1. Karin Bodelund (Fredensborg) '63
  • 2. Merete Boldt (Fredensborg) '47

DSR

  • 1. Margit Haahr Hansen (DSR) '67
  • 2. Karen Leth Jensen (DSR) '72

Sorø II

  • 1. Kirsten Østergaard (Sorø) '66
  • 2. Ruth Köster (Sorø) '68

Horsens/Kolding D I

  • 1. Linda Kærgaard Nielsen (Horsens) '80
  • 2. Bertha Flensborg (Kolding D) '81
Løb 208 30+M2-Slide Mænd 30+ 2-Slide - 2-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 6 tilmeldinger

Nyborg I

  • 1. Brian Sørensen (Nyborg) '68
  • 2. Allan Seelk (Nyborg) '68

Sorø I

  • 1. Christian Ebert (Sorø) '77
  • 2. Christian Mølvig (Sorø) '79

AFMELDT Fredensborg/Ringsted I

  • 1. Sander Viscor (Fredensborg) '75
  • 2. Petr Viscor (Ringsted) '48

Lyngby I

  • 1. Asger Lenzing (Lyngby) '71
  • 2. Hans Christiansen Heldbo (Lyngby) '66

Ringsted I

  • 1. Steffen Feddersen (Ringsted) '70
  • 2. Claus Solmer-Jørgensen (Ringsted) '71

Furesø I

  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62
  • 2. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
Løb 209 30+W/M 2-Slide Kvinder/mænd 30+ 2-Slide - 2-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 7 tilmeldinger

Hellerup Dame Roklub/Hellerup I

  • 1. Geert Cederkvist (Hellerup) '52
  • 2. Mette Cederkvist (HDR) '57

Nyborg I

  • 1. Dóra Remenyik (Nyborg) '75
  • 2. Peter Rasmussen (Nyborg) '60

Sorø I

  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60

Bagsværd/Fredensborg I

  • 1. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54
  • 2. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85

Odder I

  • 1. Per Amby (Odder) '54
  • 2. Ulla Neess (Odder) '52

Horsens I

  • 1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens) '57
  • 2. Linda Kærgaard Nielsen (Horsens) '80

Sorø II

  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Peter Lindblom (Sorø) '63
Løb 301 WErgo Kvinder Ergo - WErgo SkiErg Kvinder Open 1000m (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 6 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Kim Tanja Hejselbak Nørgaard (Aalborg) '89

Aalborg II

  • 1. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93

Aalborg III

  • 1. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99

Aalborg IV

  • 1. Johanne Lyngaa Aaquist (Aalborg) '97

Aalborg V

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96

DSR I

  • 1. Margit Haahr Hansen (DSR) '67
Løb 302 LWErgo Kvinder letvægt Ergo - LWErgo SkiErg Kvinder Letvægt 1000m (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 5 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97

Aalborg III

  • 1. Christina Nørberg Heinrichsen (Aalborg) '95

AFMELDT Aalborg IV

  • 1. Line Thomsen (Aalborg) '96

Aalborg V

  • 1. Mette Louise Karer (Aalborg) '96

AFMELDT Aalborg VI

  • 1. Stine Elizabeth Winge Pearson (Aalborg) '97
Løb 311 MErgo Mænd Ergo - SkiErg Mænd Open 1000m 1000m 11 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97

AFMELDT Aalborg II

  • 1. Mark Kjeldgaard (Aalborg) '97

Aalborg III

  • 1. Simon Østergaard Meijer (Aalborg) '97

Aalborg IV

  • 1. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89

AFMELDT Aalborg V

  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93

Aalborg VI

  • 1. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01

Aalborg VII

  • 1. Phillip Sperling (Aalborg) '97

Aalborg VIII

  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94

Roskilde I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

Horsens I

  • 1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens) '57

Rødvig I

  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78
Løb 312 LMErgo Mænd letvægt Ergo - LMErgo SkiErg Mænd Lervægt 1000m (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 4 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97

AFMELDT Aalborg II

  • 1. Jesper Skovager Thomsen (Aalborg) '96

Aalborg III

  • 1. Peter Schlieker (Aalborg) '95

Odense/KCO I

  • 1. Martin Ask Klausholt Andersen (Odense) '96
Løb 410 U15 W4-Slide Piger U15 4-Slide - 4-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 4 tilmeldinger

Sorø

  • 1. Liva Østergaard Nielsen (Sorø) '05
  • 2. Elaina Bjørkman (Sorø) '05
  • 3. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 4. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Holstebro/Odder/KCHO

  • 1. Frida Karottki Hollensen (Odder) '05
  • 2. Anna Bosnes (Holstebro) '07
  • 3. Caroline Fredslund Sørensen (Holstebro) '06
  • 4. Laura Møller (Holstebro) '05

Odder

  • 1. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05
  • 2. Caroline Sejersen (Odder) '05
  • 3. Clara Mikkelsen (Odder) '08
  • 4. Hannah Faber Laursen (Odder) '08

Bagsværd/KCB I

  • 1. Alberte Westengaard Guldagger (Bagsværd) '07
  • 2. Mathlide Linneballe Jessen (Bagsværd) '07
  • 3. Clara Ohlsen (Bagsværd) '05
  • 4. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
Løb 411 U19 W4-Slide Piger U19 4-Slide - 4-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 4 tilmeldinger

Hadsund/KVIK/Odense I

  • 1. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
  • 2. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02
  • 3. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 4. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02

AFMELDT København

  • 1. Lucca Elkjær (København) '04
  • 2. Lisa Heinz (København) '02
  • 3. KR KR (København) '00
  • 4. Alberte Henrioud Theglev (København) '05

Bagsværd/København/KCB

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 2. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 3. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 4. Josefine Freltoft (København) '04

Roskilde/Sorø I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 2. Ingrid Bo Andersen (Roskilde) '01
  • 3. Silje Trenter (Roskilde) '06
  • 4. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
Løb 412 U15 M4-Slide Drenge U15 4-Slide - 4-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 5 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Johannes Ebert (Sorø) '07
  • 3. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 4. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Bagsværd/KCB I

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 2. Storm Genet (Bagsværd) '08
  • 3. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 4. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Bagsværd/KCB II

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 2. Oscar Millar (Bagsværd) '08
  • 3. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 4. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

København/DRC

MANGLER BETALING
  • 1. Viggo Lambert (København) '05
  • 2. Sylvester Keinicke Jørgensen (København) '05
  • 3. Hector Carriero (København) '06
  • 4. Woody Lori-Leth (København) '07

Holstebro I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06
  • 2. Rasmus Bechmann (Holstebro) '06
  • 3. Lucas Sittrup Kallesøe (Holstebro) '06
  • 4. William Ørts (Holstebro) '06
Løb 413 U19 M4-Slide Drenge U19 4-Slide - 4-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 10 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 3. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 4. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04

Holstebro/Odder/KCHO I

  • 1. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 2. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03
  • 3. Noah Mikkelsen (Odder) '04
  • 4. Patrick Klestrup (Holstebro) '02

AFMELDT DSR I

  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02
  • 2. Magnus Erik Timm (DSR) '02
  • 3. Christoffer Erik Timm (DSR) '02
  • 4. Casper Girke Christensen (DSR) '03

Jels/Odense/KCO I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 2. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05
  • 3. Noah Schioldan (Odense) '04
  • 4. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

Kolding/København/Odense/Saxkjøbing/KCO

  • 1. Frederik Markvardsen (Odense) '03
  • 2. David Wandrup (Saxkjøbing) '02
  • 3. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 4. Villads Svane Hansen (København) '04

Bagsværd/KCB

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 2. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
  • 3. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 4. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04

Bagsværd/KCB II

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Mads Rubin (Bagsværd) '04
  • 3. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
  • 4. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04

AFMELDT Næstv./Roskilde/Sorø/Viking

  • 1. Aske Storm (Viking) '03
  • 2. William Kjærgaard (Næstv.) '03
  • 3. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 4. Peter Skou ** (Sorø) '02

København I

  • 1. Albert Valentin (København) '04
  • 2. Albert Wendelboe Hindsgaul (København) '04
  • 3. Sylvester Keinicke Jørgensen (København) '05
  • 4. Hector Carriero (København) '06

KVIK/København/Lyngby I

  • 1. Asbjørn Neumann (København) '03
  • 2. Nikolaj Juul Damkjer (København) '03
  • 3. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
  • 4. Christian Runge (Lyngby) '04
Løb 414 W4-Slide Kvinder 4-Slide - 4-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 8 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
  • 2. Mette Louise Karer (Aalborg) '96
  • 3. Christina Nørberg Heinrichsen (Aalborg) '95
  • 4. Camilla Frølund (Aalborg) '96

Aalborg

  • 1. Line Thomsen (Aalborg) '96
  • 2. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93
  • 3. Johanne Lyngaa Aaquist (Aalborg) '97
  • 4. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99

ARA/DSR

  • 1. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 2. Simone Krog Christensen (DSR) '89
  • 3. Mette Dyrlund Petersen (DSR) '89
  • 4. Christina Jensen (ARA) '78

DSR

  • 1. Marta Kempf (DSR) '98
  • 2. Amalie Riff Brems (DSR) '00
  • 3. Christine Cardel (DSR) '01
  • 4. Anne Katrine Kiilgaard (DSR) '99

Bagsværd/Fr.cia/KCB I

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 2. Mathilde Norking (Bagsværd) '99
  • 3. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 4. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01

AFMELDT Bagsværd/Hadsund/Odense/DRC I

  • 1. Trine Toft Andersen (Hadsund) '94
  • 2. Marie Mørch (Bagsværd) '97
  • 3. Line Katrine Olsen (Odense) '97
  • 4. Mathilde Persson (Bagsværd) '96

SweepHearts2

  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
  • 2. Nina Hollensen (Aarhus) '92
  • 3. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 4. Nikoline Laidlaw (DSR) '95

SweepHearts1

  • 1. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
  • 2. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
  • 3. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
  • 4. Christina Juhl Johansen (DSR) '92
Løb 415 M4-Slide Mænd 4-Slide - 4-Slide Mænd Open 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 10 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
  • 2. Mark Kjeldgaard (Aalborg) '97
  • 3. Simon Østergaard Meijer (Aalborg) '97
  • 4. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89

Aalborg

  • 1. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94
  • 2. Peter Schlieker (Aalborg) '95
  • 3. Phillip Sperling (Aalborg) '97
  • 4. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01

Furesø/Lyngby/Sorø/KKL I

  • 1. Leo Grandsire (Lyngby) '96
  • 2. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98
  • 3. Jonas Lund (Furesø) '99
  • 4. Rasmus Lind (Sorø) '01

KVIK/Lyngby/Roskilde/KKL I

  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01
  • 2. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99
  • 3. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
  • 4. Emil Lenzing (Lyngby) '98

DSR

  • 1. Joen Petur Jacobsen (DSR) '89
  • 2. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95
  • 3. Tais Bjerregaard (DSR) '90
  • 4. Castor Valbum Rasmussen (DSR) '91

Odense/KCO

  • 1. Martin Ask Klausholt Andersen (Odense) '96
  • 2. Mikkel Iwanoff Kolind (Odense) '85
  • 3. Katharina Kaiser (Odense) '95
  • 4. Karoline Assersen (Odense) '97

Hadsund/Odense/KCO I

  • 1. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97
  • 2. Sebastian Terp (Odense) '95
  • 3. Oscar Mazza (Odense) '98
  • 4. Frederik Markvardsen (Odense) '03

AFMELDT DSR/København I

  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
  • 2. Malte Rusbjerg (DSR) '98
  • 3. Nicolai Bernsen (DSR) '98
  • 4. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98

Bagsværd I

  • 1. Andreas Hussing (Bagsværd) '89
  • 2. Henning Brüske (Bagsværd) '82
  • 3. Mouadh Addassi (Bagsværd) '87
  • 4. Alexander Gödeke (Bagsværd) '96

Bagsværd/KVIK/København I

  • 1. Martin Kjeldsen (KVIK) '88
  • 2. Malthe Puro (Bagsværd) '96
  • 3. Lasse Christensen (KVIK) '87
  • 4. Sebastian Bache (København) '97
Løb 416 30+W4-Slide Kvinder 30+ 4-Slide - 4-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 4 tilmeldinger

Hellerup Dame Roklub I

  • 1. Vibeke Westphall (HDR) '52
  • 2. Julie Christensen (HDR) '71
  • 3. Susanne Mølgaard (HDR) '88
  • 4. Yvonne Mackeprang (HDR) '62

Hellerup Dame Roklub II

  • 1. Lea Eggs (HDR) '59
  • 2. Ulla Tejs Dawids (HDR) '63
  • 3. Conni Lachenmeier (HDR) '61
  • 4. Ruth Fuursted (HDR) '59

Bagsværd I

  • 1. Annette Villumsen (Bagsværd) '62
  • 2. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 3. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70
  • 4. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71

Fredensborg I

  • 1. Anni Renner Mortensen (Fredensborg) '65
  • 2. Bettina Cervin (Fredensborg) '65
  • 3. Lene-Marie Hansen (Fredensborg) '72
  • 4. Sanne Poulin (Fredensborg) '69
Løb 417 30+M4-Slide Mænd 30+ 4-Slide - 4-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 2 tilmeldinger

Hellerup I

  • 1. Janek Lesniak (Hellerup) '63
  • 2. Peter Gammeltoft (Hellerup) '66
  • 3. Rolf Traberg (Hellerup) '70
  • 4. Thomas Weise (Hellerup) '67

N.S./Sorø I

  • 1. Marius Vaitiekus (N.S.) '85
  • 2. Per Jacobsen (N.S.) '39
  • 3. Thomas Larsen (N.S.) '70
  • 4. Peter Lindblom (Sorø) '63
Løb 418 30+W/M 4-Slide Kvinder/mænd 30+ 4-Slide - 4-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 1000m 3 tilmeldinger

Nyborg I

  • 1. Allan Seelk (Nyborg) '68
  • 2. Brian Sørensen (Nyborg) '68
  • 3. Lena Stolzenbach (Nyborg) '71
  • 4. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68

KVIK/Køge R/Sorø I

  • 1. Karina Gravad (Køge R) '71
  • 2. Marianne Becker (KVIK) '62
  • 3. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 4. Peter Carstens (Sorø) '60

Furesø I

  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62
  • 2. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
  • 3. Jane Hagan (Furesø) '67
  • 4. Lars Wallin (Furesø) '62
Løb 450 W4-Stafet Kvinder 4-Stafet - SkiErg Stafet 4x500m Kvinder - Handicap 2000m 2 tilmeldinger

Aalborg

  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
  • 2. Mette Louise Karer (Aalborg) '96
  • 3. Christina Nørberg Heinrichsen (Aalborg) '95
  • 4. Camilla Frølund (Aalborg) '96

Aalborg II

  • 1. Kim Tanja Hejselbak Nørgaard (Aalborg) '89
  • 2. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93
  • 3. Johanne Lyngaa Aaquist (Aalborg) '97
  • 4. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
Løb 460 W/M 4-Stafet Kvinder/mænd 4-Stafet - SkiErg Stafet 4x500m Mænd - Handicap 2000m 4 tilmeldinger

Aalborg I

  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
  • 2. Mark Kjeldgaard (Aalborg) '97
  • 3. Simon Østergaard Meijer (Aalborg) '97
  • 4. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89

Aalborg II

  • 1. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 2. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01
  • 3. Phillip Sperling (Aalborg) '97
  • 4. Søren Bagger Christensen (Aalborg) '94

Aalborg

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 2. Peter Schlieker (Aalborg) '95
  • 3. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97
  • 4. Line Thomsen (Aalborg) '96

Rødvig

  • 1. Oliver Steensen Meyer (Rødvig) '93
  • 2. Tommy Knudsen (Rødvig) '51
  • 3. Michael Mainz (Rødvig) '77
  • 4. Jan Olsen (Rødvig) '78
Løb 820 U19 W8-Slide Piger U19 8-Slide - 8-Slide Piger Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 1 tilmelding

Kvik(Bagsv/Hadsund/Odense/Holstebro

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02
  • 3. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 4. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 5. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 6. Ida Blomstrand (Hadsund) '02
  • 7. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02
  • 8. Karen Katrine Mortensen (Fr.cia) '01
Løb 821 U19 W/M 8-Slide Piger/drenge U19 8-Slide - 8-Slide Drenge Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 6 tilmeldinger

Sorø Roklub

  • 1. Babette Post-Kallenbach (Sorø) '05
  • 2. Elaina Bjørkman (Sorø) '05
  • 3. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 4. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 5. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 6. Frederikke Aagaard (Sorø) '08
  • 7. Sofie Steffensen (Sorø) '07
  • 8. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Team easy on

  • 1. Anton Østergaard-Clausen (Odder) '03
  • 2. Noah Mikkelsen (Odder) '04
  • 3. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 4. Nikolaj Dalbøl (Holstebro) '04
  • 5. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 6. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 7. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 8. Patrick Klestrup (Holstebro) '02

Holstebro/KCHO I

  • 1. William Ørts (Holstebro) '06
  • 2. Lucas Sittrup Kallesøe (Holstebro) '06
  • 3. Simon Madsen (Holstebro) '06
  • 4. Rasmus Bechmann (Holstebro) '06
  • 5. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
  • 6. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 7. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 8. Caroline Fredslund Sørensen (Holstebro) '06

Bagsværd/KR

  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 3. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
  • 4. Mads Rubin (Bagsværd) '04
  • 5. Henning Friedrichsen (Bagsværd) '04
  • 6. Villads Svane Hansen (København) '04
  • 7. Asbjørn Neumann (København) '03
  • 8. Nikolaj Juul Damkjer (København) '03

Bagsværd

  • 1. Alma Biltoft Benediktson (Bagsværd) '05
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 3. Clara Ohlsen (Bagsværd) '05
  • 4. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
  • 5. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 6. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04
  • 7. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 8. Josefine Freltoft (København) '04

Bagsværd/Odder

  • 1. Frey Sørensen (Odder) '07
  • 2. Alberte Westengaard Guldagger (Bagsværd) '07
  • 3. Mathlide Linneballe Jessen (Bagsværd) '07
  • 4. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 5. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 6. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 7. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 8. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
Løb 822 W8-Slide Kvinder 8-Slide - 8-Slide Kvinder Open 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 3 tilmeldinger

Aalborg

  • 1. Eva Povlsgaard Nebeling (Aalborg) '97
  • 2. Mette Louise Karer (Aalborg) '96
  • 3. Christina Nørberg Heinrichsen (Aalborg) '95
  • 4. Marie Møller Nielsen (Aalborg) '93
  • 5. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 6. Johanne Lyngaa Aaquist (Aalborg) '97
  • 7. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 8. Line Thomsen (Aalborg) '96

Lyngby/Odder I

  • 1. Frida Karottki Hollensen (Odder) '05
  • 2. Hannah Faber Laursen (Odder) '08
  • 3. Juliane Elander Rasmussen (Odder) '79
  • 4. Trine Leitzke (Odder) '03
  • 5. Caroline Sejersen (Odder) '05
  • 6. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05
  • 7. Clara Mikkelsen (Odder) '08
  • 8. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02

SweepHearts

  • 1. Anne Larsen (Odense) '98
  • 2. Nina Hollensen (Aarhus) '92
  • 3. Trine Dahl Pedersen (Holstebro) '96
  • 4. Nikoline Laidlaw (DSR) '95
  • 5. Ida Gørtz Jacobsen (Bagsværd) '95
  • 6. Frida Sanggaard (Bagsværd) '98
  • 7. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93
  • 8. Christina Juhl Johansen (DSR) '92
Løb 823 30+W8-Slide Kvinder 30+ 8-Slide - 8-Slide Kvinder Masters 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 4 tilmeldinger

Hellerup Dame Roklub

  • 1. Lea Eggs (HDR) '59
  • 2. Conni Lachenmeier (HDR) '61
  • 3. Ruth Fuursted (HDR) '59
  • 4. Vibeke Westphall (HDR) '52
  • 5. Julie Christensen (HDR) '71
  • 6. Susanne Mølgaard (HDR) '88
  • 7. Yvonne Mackeprang (HDR) '62
  • 8. Mette Cederkvist (HDR) '57

Sorø

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
  • 2. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
  • 3. Gitte Niven (Sorø) '58
  • 4. Laila Hjorth (Sorø) '53
  • 5. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 6. Kirsten Østergaard (Sorø) '66
  • 7. Ruth Köster (Sorø) '68
  • 8. Jane Steensberg (Sorø) '66

Bagsværd

  • 1. Annette Villumsen (Bagsværd) '62
  • 2. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 3. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71
  • 4. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70
  • 5. Anne Bay (Bagsværd) '69
  • 6. Regitze Rønstrup (Bagsværd) '56
  • 7. Anne Marie Espersen (Bagsværd) '61
  • 8. Helle Norking (Bagsværd) '67

Fredensborg

  • 1. Anni Renner Mortensen (Fredensborg) '65
  • 2. Bettina Cervin (Fredensborg) '65
  • 3. Karin Bodelund (Fredensborg) '63
  • 4. Lene Mathiasen (Fredensborg) '76
  • 5. Lene-Marie Hansen (Fredensborg) '72
  • 6. Merete Boldt (Fredensborg) '47
  • 7. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54
  • 8. Sanne Poulin (Fredensborg) '69
Løb 824 30+M8-Slide Mænd 30+ 8-Slide - 8-Slide Mænd Masters 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 2 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Arne Højlund (Bagsværd) '57
  • 2. Philippe Jessen (Bagsværd) '71
  • 3. Flemming Bay Nielsen (Bagsværd) '37
  • 4. Søren Vang (Bagsværd) '64
  • 5. Peter Skafte (Bagsværd) '65
  • 6. Steen Nielbo (Bagsværd) '70
  • 7. Carsten Mollerup (Bagsværd) '58
  • 8. Henrik Thorup (Bagsværd) '59

N.S./Sorø/Nysted/Rødvig

  • 1. Thomas Larsen (N.S.) '70
  • 2. Marius Vaitiekus (N.S.) '85
  • 3. Christian Ebert (Sorø) '77
  • 4. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 5. Peter Carstens (Sorø) '60
  • 6. Peter Lindblom (Sorø) '63
  • 7. Brian Sørensen (Nyborg) '68
  • 8. Michael Mainz (Rødvig) '77
Løb 825 M8-Slide Mænd 8-Slide - 8-Slide Mænd Open 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 4 tilmeldinger

Aalborg

  • 1. Niels Kunckel Knudsen (Aalborg) '97
  • 2. Mark Kjeldgaard (Aalborg) '97
  • 3. Simon Østergaard Meijer (Aalborg) '97
  • 4. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89
  • 5. Esben Ravn (Aalborg) '93
  • 6. Thor Peder Kunckel Knudsen (Aalborg) '01
  • 7. Phillip Sperling (Aalborg) '97
  • 8. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97

Furesø/KVIK/Lyngby/Roskilde/Sorø/KKL I

  • 1. Oliver Tolstrup Christensen (Roskilde) '99
  • 2. Christian Runge (Lyngby) '04
  • 3. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 4. Jacob Lenzing (Lyngby) '00
  • 5. Emil Lenzing (Lyngby) '98
  • 6. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98
  • 7. Leo Grandsire (Lyngby) '96
  • 8. Jonas Lund (Furesø) '99

KVIK/Lyngby/Næstv./Roskilde/Sorø

  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
  • 2. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • 3. William Kjærgaard (Næstv.) '03
  • 4. Christian Runge (Lyngby) '04
  • 5. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 6. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
  • 7. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 8. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

Bagsværd/KVIK/København

  • 1. Jens Graudal (Bagsværd) '97
  • 2. Lasse Christensen (KVIK) '87
  • 3. Martin Kjeldsen (KVIK) '88
  • 4. Niklas Heinz (København) '00
  • 5. Sebastian Sølve (København) '97
  • 6. Sebastian Bache (København) '97
  • 7. Jonathan Sølve (København) '93
  • 8. Michael Bertelsen (Bagsværd) '95
Løb 826 W/M 8-Slide Kvinder/mænd 8-Slide - 8-Slide Mix Open 500m - Handicap Tidsberegning (Handicap beregningsmetode: Slide) 500m 5 tilmeldinger

Hellerup/DSR

  • 1. Arne Månsson (Hellerup) '48
  • 2. Janek Lesniak (Hellerup) '63
  • 3. Lisbeth Grænge Hansen (Hellerup) '64
  • 4. Lise Teisel (Hellerup) '47
  • 5. Peter Gammeltoft (Hellerup) '66
  • 6. Thomas Weise (Hellerup) '67
  • 7. Rolf Traberg (Hellerup) '70
  • 8. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98

The Bays

  • 1. Aksel Bay (Bagsværd) '00
  • 2. Anne Bay (Bagsværd) '69
  • 3. Asbjørn Bay (Bagsværd) '03
  • 4. Regitze Bay (Bagsværd) '99
  • 5. Nikoline Bay (Bagsværd) '98
  • 6. Flemming Bay Nielsen (Bagsværd) '37
  • 7. Frederikke Bay (Skjold) '95
  • 8. John Erik Jensen (Skjold) '45

Aftenholdet

  • 1. Asger Lenzing (Lyngby) '71
  • 2. Hans Christiansen Heldbo (Lyngby) '66
  • 3. Henriette Kyed (Lyngby) '71
  • 4. Hans Nøhr (Lyngby) '45
  • 5. Claudia Krag (Lyngby) '78
  • 6. Laila Hyldedahl Kjærgaard (Lyngby) '69
  • 7. Søren Holstein (Lyngby) '47
  • 8. Flemming Grau (Lyngby) '78

The juniors

  • 1. Alba Sundstrøm (Odense) '04
  • 2. Bjørk Kallesøe (Odense) '06
  • 3. Gustav Krogh (Odense) '06
  • 4. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 5. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 6. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05
  • 7. Noah Schioldan (Odense) '04
  • 8. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

Saxkjøbing/Odense/Hadsund/Odense

  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02
  • 2. Sebastian Terp (Odense) '95
  • 3. Oscar Mazza (Odense) '98
  • 4. Frederik Markvardsen (Odense) '03
  • 5. Wiliam Wisholm (Hadsund) '97
  • 6. Sarah Lindberg (Odense) '98
  • 7. Sofie Halling Vikkelsøe (Odense) '02
  • 8. Mia Sofie Rützou (Odense) '99