Tilmeldinger - Sorø Regatta 2022

Løb 101 U15 M1X Drenge U15 1X - Jun. C Drenge 500m 1X TU-Cup 500m 16 tilmeldinger

Saxkjøbing I

  • 1. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

København I

  • 1. Axel Højme Lambert (København) '08

SMARK I

  • 1. Kasper Salmi (SMARK) '09

Horten I

  • 1. Mats Tangen Myhre (Horten) '09

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Horten II

  • 1. Bo Gabriel Lyngvær Erichsen (Horten) '09

Ægir I

  • 1. Marius Alstrup (Ægir) '08

Ægir II

  • 1. Dmytro Bukin (Ægir) '08

Bagsværd I

  • 1. Oscar Østergaard Nielsen (Bagsværd) '09

RoTeam Kongens Lyngby I

  • 1. Johan Bach Sørensen (DEN) '08

AFMELDT Rødvig I

  • 1. Thomas Andersen (Rødvig) '09

Holstebro/KCHO I

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Holstebro/KCHO III

  • 1. Oliver Pedersen (Holstebro) '08

Holstebro/KCHO IV

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

Holstebro/KCHO II

  • 1. Oliver Ottow (Holstebro) '08

Bagsværd II

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
Løb 102 U15 W2X Piger U15 2X - Jun. C Piger 500m TU-Cup 500m 10 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Astrid Aviaja Kjærulff (Bagsværd) '12
  • 2. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08

Holstebro/KCHO

  • 1. Vigga Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '09
  • 2. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10

Sorø I

  • 1. Ella Bergreen (Sorø) '09
  • 2. Julie Trabolt Olsen (Sorø) '09

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09
  • 2. Lea Eilenberg Bundgaard (Odense) '09

Bagsværd/Fredensborg I

  • 1. Sigrid Lindquist (Bagsværd) '09
  • 2. Amalie Thal-Drexel (Fredensborg) '09

Bagsværd

  • 1. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
  • 2. Marie Saxtoft Jørgensen (Bagsværd) '09

København I

  • 1. Elisabeth Grydehøj Stobbe (København) '10
  • 2. Emma Bek Jensen (København) '10

Næstv. I

  • 1. Malou Pedersen (Næstv.) '08
  • 2. Selma Frederiksen (Næstv.) '08

RoTeam Kongens Lyngby I

  • 1. Karen Reimer (DEN) '09
  • 2. Marie Lie Schmidt (DEN) '10

Lyngby/Ringsted I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08
  • 2. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08
Løb 103 U19 M2- Drenge U19 2- - Jun.A 2- Drenge 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Ormsund I

  • 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
  • 2. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 2. Simon Madsen (Holstebro) '06
Løb 103 M2- Mænd 2- - M2- Sen 2000m 2000m 5 tilmeldinger

Holstebro/KCHO II

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04

AFMELDT Holstebro/København I

  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
  • 2. Joakim Viberg (Holstebro) '96

Bagsværd/Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 2. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04

Holstebro/KCHO I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Patrick Klestrup (Holstebro) '02

AFMELDT Bagsværd/Holstebro I

  • 1. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
Løb 104 U19 M1X Drenge U19 1X - Jun.A Drenge 1x 2000 m 2000m 19 tilmeldinger

København I

  • 1. Viggo Højme Lambert (København) '05

MRK I

  • 1. Johan Lysemark (Mölndal) '05

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05

Roskilde I

  • 1. Arsienii Proutorov (Roskilde) '05

Hadsund I

  • 1. Kian Harati (Hadsund) '05

Horten I

  • 1. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05

Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

Christiania II

  • 1. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05

KVIK I

  • 1. Bastian Scheel Ingemann (KVIK) '05

Tønsberg I

  • 1. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04

Holstebro/KCHO I

  • 1. Jakob Iversen (Holstebro) '05

Sandefjord I

  • 1. Theodor Juul Caspersen (Sandefjord) '06

Kolding/KCO I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04

Bagsværd I

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

Sorø II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Drammen I

  • 1. Peter Anker Hassel (Drammen) '04

Stevns/KCHO I

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Christiania I

  • 1. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05
Løb 105 U19 W1X Piger U19 1X - Jun.A Piger 1x 2000 m 2000m 6 tilmeldinger

Silkeborg/KCHO I

  • 1. Marie Kleist (Silkeborg) '05

Drammen I

  • 1. Thea Njaastad (Drammen) '04

AFMELDT Sorø I

  • 1. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05

Christiania II

  • 1. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05

AFMELDT Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

Christiania I

  • 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
Løb 106 U17 M1X Drenge U17 1X - Jun.B Drenge 1500m TU-Cup 1500m 24 tilmeldinger

Drammen II

  • 1. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07

SMARK I

  • 1. André Salmi (SMARK) '06

København I

  • 1. Albert Grydehøj Stobbe (København) '07

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Odense/KCO I

  • 1. Anton Bøgelund (Odense) '07

Horten

  • 1. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06

AFMELDT MRK II

  • 1. Erik Bailey (Mölndal) '07

Drammen I

  • 1. Sean Luca Kaper (Drammen) '07

Sorø I

  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06

AFMELDT Bagsværd IV

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06

Horten III

  • 1. Alexander Hedin (Horten) '08

Bagsværd II

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

Odense/KCO II

  • 1. Gustav Klingenberg Haussmann (Odense) '07

AFMELDT KVIK I

  • 1. Aksel Ødegård Greve (KVIK) '06

Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Hadsund I

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07

MRK I

  • 1. Mark Eskilsson (Mölndal) '06

Horten

  • 1. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06

Bagsværd I

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06

AFMELDT Bagsværd III

  • 1. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07

Sorø II

  • 1. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Christiania II

  • 1. William Alexander Bakken (Christiania) '07

AFMELDT Bagsværd V

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Christiania I

  • 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
Løb 107 U17 W2X Piger U17 2X - Jun.B Piger 1500m TU-Cup 1500m 12 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 2. Silje Trenter (Roskilde) '06

København I

  • 1. Klara Bruun Felthaus (København) '06
  • 2. Sara Kaarup Andersen (København) '06

AFMELDT Sorø II

  • 1. Emilie Lindegaard (Sorø) '07
  • 2. Ida Dahl Lumholt (Sorø) '07

Ægir I

  • 1. Caitlin Holbæk Lundager (Ægir) '07
  • 2. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07

Mölndal I

  • 1. Alice Mosslund (Mölndal) '07
  • 2. Moa Berglund (Mölndal) '07

Christiania I

  • 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
  • 2. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07

Drammen I

  • 1. Hannah Ossenkamp (Drammen) '07
  • 2. Sophie Fossum Adamsrød (Drammen) '06

Hadsund I

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 2. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07

Bagsværd I

  • 1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
  • 2. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07

Sorø I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Sofie Steffensen (Sorø) '07

AFMELDT Holstebro/KCHO

  • 1. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 2. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
Løb 108 U13 M1X Drenge U13 1X - Jun.D Drenge 500m 1x 500m 7 tilmeldinger

Holstebro/KCHO II

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Horten I

  • 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10

Dragør I

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10

MRK II

  • 1. Wilmer Karlsson (Mölndal) '10

Mölndal I

  • 1. Alfred Krantz (Mölndal) '10

Holstebro/KCHO I

  • 1. Sander Hansen (Holstebro) '10

Horten II

  • 1. OLa Binder Kalvik (Horten) '10
Løb 111 U19 W2- Piger U19 2- - JW 2- Jun A 2000 m 2000m 1 tilmelding

Ægir I

  • 1. Ida Mose Nielsen (Ægir) '04
  • 2. Kirstine Nielsen (Ægir) '04
Løb 112 W2X Kvinder 2X - W2x Sen 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Ægir I

  • 1. Emilie Overgaard Ringøen (Ægir) '02
  • 2. Nanna Nibe Boldt (Ægir) '99

Aalborg/Aarhus I

  • 1. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 2. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
Løb 112 W2- Kvinder 2- - W2- Sen 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Aarhus/Bagsværd

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Laura Boldsen (Aarhus) '01

AFMELDT DSR III

  • 1. x y (DSR) '98
  • 2. x x (DSR) '00

DSR I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 2. Christine Cardel (DSR) '01

AFMELDT Aarhus/KVIK I

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01
  • 2. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02
Løb 113 M2X Mænd 2X - M2x Sen 2000m 2000m 1 tilmelding

Roskilde I

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01
  • 2. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
Løb 114 M4- Mænd 4- - M4- Sen 2000m 2000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Aalborg/Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
  • 2. Jacob Brahe Møller (Ægir) '02
  • 3. Jannick Wiy Andersen (Aalborg) [0000]
  • 4. Mikkel Kallesøe (Aalborg) '00

Bagsværd/Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 2. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 3. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 4. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04

Bagsværd/Holstebro/København I

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 2. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
  • 3. Joakim Viberg (Holstebro) '96
  • 4. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98

ASR I

  • 1. Eske Christiansen (ASR) '75
  • 2. Henning Blaabjerg (ASR) '48
  • 3. Jacob Blom (ASR) '80
  • 4. Jens Vedel (ASR) '47
Løb 115 U15 M4X Drenge U15 4X - Jun C Drenge 4x- TU-Cup 500m 4 tilmeldinger

Horten I

  • 1. Bo Gabriel Lyngvær Erichsen (Horten) '09
  • 2. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
  • 3. OLa Binder Kalvik (Horten) '10
  • 4. Emrik Silbodal (Horten) '11

Mölndal I

  • 1. Erik Tichy (Mölndal) '08
  • 2. Viktor Örn (Mölndal) '08
  • 3. Arvid Karlsson (Mölndal) '09
  • 4. Petter Wik-Gyllensten (Mölndal) '09

Holstebro/KCHO

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 2. Oliver Ottow (Holstebro) '08
  • 3. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10
  • 4. Jeppe Bredvig Emtkjær (Holstebro) '09

AFMELDT Holstebro/KCHO II

  • 1. Jeppe Bredvig Emtkjær (Holstebro) '09
  • 2. Oliver Ottow (Holstebro) '08
  • 3. Oliver Pedersen (Holstebro) '08
  • 4. n n (Holstebro) '12
Løb 117 U17 M4X Drenge U17 4X - Jun. B Drenge 4x- 1500m TU-Cup 1500m 5 tilmeldinger

Dragør/Roskilde/Sorø I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 2. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
  • 3. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 4. Emil Jelstrup (Sorø) '06

Bagsværd I

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 2. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 3. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 4. Karl Heuer (Bagsværd) '06

Christiania I

  • 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
  • 2. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
  • 3. William Alexander Bakken (Christiania) '07
  • 4. Henrik Melhus Høeg (Christiania) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07
  • 2. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 3. William Lemming (Holstebro) '07
  • 4. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Horten I

  • 1. Alexander Hedin (Horten) '08
  • 2. Rino Haugen (Horten) '06
  • 3. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
  • 4. Martin Nordsteien (Horten) '12
Løb 118 U19 M2X Drenge U19 2X - Jun.A Drenge 2x 2000 m 2000m 8 tilmeldinger

Odense/Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05
  • 2. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05

Drammen II

  • 1. Peter Anker Hassel (Drammen) '04
  • 2. Sean Luca Kaper (Drammen) '07

Bagsværd

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 2. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Horten I

  • 1. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
  • 2. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05

Christiania/Tønsberg I

  • 1. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05
  • 2. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04

AFMELDT Drammen I

  • 1. Henrik Arntzen (Drammen) '05
  • 2. Jonas Mandal (Drammen) '05

AFMELDT MRK I

  • 1. Johan Lysemark (Mölndal) '05
  • 2. Arvid Ludvig (Mölndal) '06

Ormsund I

  • 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
  • 2. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06
Løb 119 U19 W2X Piger U19 2X - Jun.A Piger 2x 2000 m 2000m 3 tilmeldinger

Holstebro/Silkeborg/KCHO I

  • 1. Marie Kleist (Silkeborg) '05
  • 2. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06

Drammen I

  • 1. Thea Njaastad (Drammen) '04
  • 2. Nora Njaastad (Drammen) '06

Christiania I

  • 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
  • 2. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05
Løb 121 U15 W4X Piger U15 4X - Jun C Piger 4x- TU-Cup 500m 2 tilmeldinger

Bagsværd/Fredensborg

  • 1. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08
  • 2. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
  • 3. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
  • 4. Amalie Thal-Drexel (Fredensborg) '09

/Ringsted

  • 1. Karen Reimer (DEN) '09
  • 2. Emmelie Brinkløv (DEN) '08
  • 3. N N (Ringsted) '70
  • 4. Marie Lie Schmidt (DEN) '10
Løb 122 U17 W4X Piger U17 4X - Jun B Piger 4x- TU-Cup 1500m 4 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 3. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07
  • 4. Anna Kramer Bosnes (Holstebro) '07

Drammen/Odense

  • 1. Hannah Ossenkamp (Drammen) '07
  • 2. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06
  • 3. Mia Christensen (Odense) '06
  • 4. Sophie Fossum Adamsrød (Drammen) '06

Mölndal I

  • 1. Moa Berglund (Mölndal) '07
  • 2. Alice Mosslund (Mölndal) '07
  • 3. Moa Karlsson (Mölndal) '07
  • 4. Agnes Fredriksson (Mölndal) '06

Roskilde/Sorø/Stevns I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Anna Iversen (Stevns) '07
  • 3. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 4. Silje Trenter (Roskilde) '06
Løb 123 W1X Kvinder 1X - Kvinder 1X 2000m 6 tilmeldinger

Aarhus II

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

AFMELDT DSR I

  • 1. Nanna Vigild (DSR) '95

Kraftcenter København KCK I

  • 1. Clara Hornnæss (DEN) '03

Roskilde I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

AFMELDT DSR II

  • 1. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93

Aarhus I

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
Løb 124 M1X Mænd 1X - Mænd 1X 2000 m 2000m 15 tilmeldinger

Saxkjøbing I

  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02

Sorø I

  • 1. Joshua Mingo (Sorø) '03

DSR III

  • 1. Karl Riis (DSR) '98

Sorø III

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79

AFMELDT Drammen I

  • 1. Sebastian Mejer Rasmussen (Drammen) '03

DSR IV

  • 1. Sebastian Terp (DSR) '95

Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

Odense/KCO I

  • 1. Niels Reinholdt (Odense) '95

DSR II

  • 1. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95

Sorø II

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01

Roskilde II

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

Bagsværd I

  • 1. Magdee Helal (Bagsværd) '91

Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Thor Hagemann (Lyngby) '98

Roskilde I

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01

DSR I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03
Løb 125 W4X Kvinder 4X - Kvinder 4X 2000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Aarhus/Bagsværd/DSR/KVIK I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Laura Boldsen (Aarhus) '01
  • 3. Silje Celine Siefert (DSR) '02
  • 4. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02

Bagsværd/DSR/Holstebro/Roskilde

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 2. Cecilie Brünnich Sørensen (DSR) '01
  • 3. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 4. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

Aalborg I

  • 1. Mathilde Koldsøe Søreid (Aalborg) '00
  • 2. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 3. Lærke Kjeldgaard Petersen (Aalborg) '99
  • 4. Sina Brandt (Aalborg) '99
Løb 126 Masters W4X/4- Kvinder Masters 4X/4- - Masters MW 4x/4- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 4 tilmeldinger

Furesø/KVIK/Køge R I

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
  • 2. Mai-Britt Bille (Køge R) '60
  • 3. Marianne Becker (KVIK) '62
  • 4. Mette Møller (Furesø) '63

Bagsværd I

  • 1. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70
  • 2. Maike Benter (Bagsværd) '72
  • 3. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 4. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71

Fredensborg I

  • 1. Anni Renner Mortensen (Fredensborg) '65
  • 2. Bettina Cervin (Fredensborg) '65
  • 3. Lene-Marie Hansen (Fredensborg) '72
  • 4. Sanne Poulin (Fredensborg) '69

Bagsværd

  • 1. Ida Hesseldahl (Bagsværd) '81
  • 2. Marie-Louise Bang Hermansen (Bagsværd) '88
  • 3. Line Møller (Bagsværd) '94
  • 4. Nanna Tange Bech (Bagsværd) '89
Løb 128 LW1X Kvinder letvægt 1X - W1x Sen.letvægt 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Kungälv I

  • 1. AnnLouise Johansson (SWE) '92

Roskilde I

  • 1. Helen Pabst (Roskilde) '96

AFMELDT Aarhus I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Ægir I

  • 1. Emilie Overgaard Ringøen (Ægir) '02
Løb 129 U19 M4X Drenge U19 4X - Jun A Drenge 4X 2000m 4 tilmeldinger

AFMELDT Kolding/Odense/Sorø/Ægir/KCO I

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05
  • 2. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 3. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
  • 4. August Husted Coutant (Sorø) '04

Christiania/Ormsund

  • 1. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05
  • 2. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
  • 3. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
  • 4. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06

Drammen/Sandefjord

  • 1. Peter Anker Hassel (Drammen) '04
  • 2. Jonas Mandal (Drammen) '05
  • 3. Sean Luca Kaper (Drammen) '07
  • 4. Theodor Juul Caspersen (Sandefjord) '06

Holstebro/KCHO

  • 1. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 2. Jakob Iversen (Holstebro) '05
  • 3. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 4. Simon Madsen (Holstebro) '06
Løb 130 U19 W4X Piger U19 4X - Jun A Piger 4x- 2000 m 2000m 2 tilmeldinger

Bagsværd/København/LDR/Roskilde/KCB I

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 2. Josefine Freltoft (København) '04
  • 3. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 4. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05

Christiania I

  • 1. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05
  • 2. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
  • 3. Thea Frederikke Gullerud (Christiania) '05
  • 4. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
Løb 133 Masters M4X/4-/8+ Mænd Masters 4X/4-/8+ - Master MM 4x/4- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 10 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Peter Boris (KVIK) '51
  • 2. John Mac Larsen (KVIK) '41
  • 3. Per Boalth (KVIK) '49
  • 4. Flemming Petersen (KVIK) '44
  • 5. Bo Adelholm (KVIK) '64
  • 6. Niels Dencker (KVIK) '69
  • 7. Johnny Simonsen (KVIK) '51
  • 8. Kurt Jensen (KVIK) '53
  • Cox. Henrik Dencker (KVIK) '41

Sorø

  • 1. Bo Vilhelmsen (Sorø) '74
  • 2. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 3. Gert Iversen (Sorø) '72
  • 4. Helle Vilhelmsen (Sorø) '81
  • 5. Lars Bo Andersen (Sorø) '66
  • 6. Peder Lillelund (Sorø) '69
  • 7. Peter Lindblom (Sorø) '63
  • 8. Rasmus Lindahl (Sorø) '72
  • Cox. Ida Vilhelmsen (Sorø) '09

DSR/København I

  • 1. Rasmus Quist (DSR) '80
  • 2. Hans-Jørgen Stahl (København) '60
  • 3. Ismail Danacioglu (København) '88
  • 4. Lars Rasmussen (København) '63
  • 5. Christian Hedegaard Jensen (København) '80
  • 6. Willi Thal-Drexel (København) '69
  • 7. Ulrik Ralfkjær (København) '75
  • 8. Jakob Øjvind Nielsen (København) '70
  • Cox. Dan Kristensen (København) '53

København

  • 1. Vibeke Skousen (København) '69
  • 2. Sarah Harder Bruun (København) '93
  • 3. Annette Kjærulf Andersen (København) '63
  • 4. Betina Holck (København) '65
  • 5. Daniel Horvath (København) '93
  • 6. Karen Oetling (København) '90
  • 7. Alix Geroux (København) '90
  • 8. Juan Pablo Valedez (København) '87
  • Cox. Stinne Grydehøj (København) '78

DSR/Lyngby/Skjold

  • 1. Bjarne Spanggaard (DSR) '51
  • 2. Stig Rasmussen (DSR) '46
  • 3. Hans Nøhr (Lyngby) '45
  • 4. Peter Skov (Skjold) '41

Fredensborg

  • 1. Kim Børgesen (Fredensborg) '45
  • 2. Terkel Jespersen (Fredensborg) '45
  • 3. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 4. Bent Andersen (Fredensborg) '39

AFMELDT Kolding I

  • 1. Tommy Møhler (Kolding) '45
  • 2. Ejgild Larsen (Kolding) '49
  • 3. Jørgen Secher (Kolding) '48
  • 4. Palle Ole Jørgensen (Kolding) '47

Furesø

  • 1. Ole Præst Larsen (Furesø) '57
  • 2. Bente Johannessen^ (Furesø) '42
  • 3. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
  • 4. Andreas Borg (Furesø) '59

Fr.cia I

  • 1. Hans-Werner Mortensen (Fr.cia) '46
  • 2. Martin Mortensen (Fr.cia) '66
  • 3. Aage Pedersen (Fr.cia) '44
  • 4. Frede Nørskov Nielsen (Fr.cia) '54

DSR I

  • 1. Henrik Almegaard (DSR) '58
  • 2. Søren Strange (DSR) '60
  • 3. Lars Nielsen (DSR) '57
  • 4. Lars Jørgensen (DSR) '69
Løb 134 U13 W1X Piger U13 1X - Jun D Piger 1X 500m 4 tilmeldinger

RoTeam Kongens Lyngby I

  • 1. Marie Lie Schmidt (DEN) '10

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Melody Harati (Hadsund) '10

Holstebro I

  • 1. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10

Bagsværd I

  • 1. Astrid Aviaja Kjærulff (Bagsværd) '12
Løb 135 U13 M2X Drenge U13 2X - Jun D Drenge 2X 500m 3 tilmeldinger

MRK I

  • 1. Wilmer Karlsson (Mölndal) '10
  • 2. Carl Wik Gyllensten (Mölndal) '12

Holstebro/KCHO I

  • 1. Sander Hansen (Holstebro) '10
  • 2. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Dragør/MRK I

  • 1. Alfred Krantz (Mölndal) '10
  • 2. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10
Løb 136 U15 M2X Drenge U15 2X - Jun C Drenge 2X TU-Cup 500m 9 tilmeldinger

Mölndal I

  • 1. Erik Tichy (Mölndal) '08
  • 2. Petter Wik-Gyllensten (Mölndal) '09

Mölndal II

  • 1. Arvid Karlsson (Mölndal) '09
  • 2. Viktor Örn (Mölndal) '08

Ægir I

  • 1. Dmytro Bukin (Ægir) '08
  • 2. Marius Alstrup (Ægir) '08

Bagsværd I

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
  • 2. Oscar Østergaard Nielsen (Bagsværd) '09

Holstebro/KCHO II

  • 1. Jeppe Bredvig Emtkjær (Holstebro) '09
  • 2. Oliver Pedersen (Holstebro) '08

Horten I

  • 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
  • 2. Mats Tangen Myhre (Horten) '09

Odense/Saxkjøbing/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09
  • 2. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Horten

  • 1. Bo Gabriel Lyngvær Erichsen (Horten) '09
  • 2. Veronica Voskresenskaite (Horten) '09

Sorø I

  • 1. Aidan Mingo (Sorø) '08
  • 2. Tobias Kaldråstøyl (Sorø) '09
Løb 137 U15 W1X Piger U15 1X - Jun C Piger 1X TU-Cup 500m 10 tilmeldinger

AFMELDT Odense/KCO II

  • 1. Lea Eilenberg Bundgaard (Odense) '09

Ringsted I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08

AFMELDT Horten I

  • 1. Veronika Voskresenskaite (Horten) '09

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09

Sorø I

  • 1. Ida Vilhelmsen (Sorø) '09

Bagsværd I

  • 1. Sigrid Lindquist (Bagsværd) '09

AFMELDT Bagsværd IV

  • 1. Liv Dolmer (Bagsværd) '09

AFMELDT Bagsværd III

  • 1. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09

AFMELDT Holstebro/KCHO I

  • 1. Vigga Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '09

Bagsværd II

  • 1. Marie Saxtoft Jørgensen (Bagsværd) '09
Løb 138 U17 M2X Drenge U17 2X - Jun B Drenge 2X TU-Cup 1500m 14 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Anton Bøgelund (Odense) '07
  • 2. Gustav Klingenberg Haussmann (Odense) '07

Bagsværd I

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 2. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07

Drammen I

  • 1. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07
  • 2. Fredrik Melbye (Drammen) '07

København I

  • 1. Woody Lori-Leth (København) '07
  • 2. Carl Hassan Gaba (København) '07

Christiania

  • 1. Henrik Valasjø (Christiania) '07
  • 2. Henrik Melhus Høeg (Christiania) '07

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Odense/KCO II

  • 1. William Jensen (Odense) '07
  • 2. Julian Kirchhoff Bang (Odense) '06

Holstebro/KCHO II

  • 1. William Lemming (Holstebro) '07
  • 2. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07

MRK II

  • 1. Arvid Ludvig (Mölndal) '06
  • 2. Erik Bailey (Mölndal) '07

Horten I

  • 1. Rino Haugen (Horten) '06
  • 2. Martin Nordsteien (Horten) '12

Christiania I

  • 1. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
  • 2. William Alexander Bakken (Christiania) '07

AFMELDT Bagsværd II

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 2. Karl Heuer (Bagsværd) '06

MRK I

  • 1. Melvin Karlsson (Mölndal) '06
  • 2. Mark Eskilsson (Mölndal) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 2. Simon Madsen (Holstebro) '06
Løb 139 U17 W1X Piger U17 1X - Jun B Piger 1X TU-Cup 1500m 14 tilmeldinger

Christiania I

  • 1. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06

Ægir I

  • 1. Caitlin Holbæk Lundager (Ægir) '07

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

MRK II

  • 1. Moa Karlsson (Mölndal) '07

Ægir II

  • 1. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07

Sorø I

  • 1. Sofie Steffensen (Sorø) '07

København I

  • 1. Elvira Dyrbye Bohnsen (København) '07

Drammen I

  • 1. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06

Odense/KCO I

  • 1. Mia Christensen (Odense) '06

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Cille Hougaard (Hadsund) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Anna Kramer Bosnes (Holstebro) '07

Bagsværd I

  • 1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07

Christiania II

  • 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07

MRK I

  • 1. Agnes Fredriksson (Mölndal) '06
Løb 201 U15 M1X Drenge U15 1X - jun. C drenge Årgang 08 500m 8 tilmeldinger

Ægir I

  • 1. Dmytro Bukin (Ægir) '08

Holstebro/KCHO I

  • 1. Jeppe Bredvig Emtkjær (Holstebro) '09

Saxkjøbing I

  • 1. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Ægir II

  • 1. Marius Alstrup (Ægir) '08

Mölndal I

  • 1. Viktor Örn (Mölndal) '08

RoTeam Kongens Lyngby I

  • 1. Johan Bach Sørensen (DEN) '08

Holstebro/KCHO II

  • 1. Oliver Pedersen (Holstebro) '08

København I

  • 1. Axel Højme Lambert (København) '08
Løb 202 U14 M1X Drenge U14 1X - jun. C drenge Årgang 09 500m 9 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Oscar Østergaard Nielsen (Bagsværd) '09

Horten II

  • 1. Bo Gabriel Lyngvær Erichsen (Horten) '09

Mölndal II

  • 1. Arvid Karlsson (Mölndal) '09

Bagsværd II

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09

Horten I

  • 1. Mats Tangen Myhre (Horten) '09

AFMELDT Rødvig I

  • 1. Thomas Andersen (Rødvig) '09

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Mölndal I

  • 1. Petter Wik-Gyllensten (Mölndal) '09

SMARK I

  • 1. Kasper Salmi (SMARK) '09
Løb 203 U15 W2X Piger U15 2X - jun. C piger 2x Årgang 08 500m 1 tilmelding

Næstv. I

  • 1. Malou Pedersen (Næstv.) '08
  • 2. Selma Frederiksen (Næstv.) '08
Løb 204 U14 W2X Piger U14 2X - jun. C piger 2x Årgang 09 500m 6 tilmeldinger

Bagsværd/Fredensborg

  • 1. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
  • 2. Amalie Thal-Drexel (Fredensborg) '09

Bagsværd I

  • 1. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
  • 2. Liv Dolmer (Bagsværd) '09

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09
  • 2. Lea Eilenberg Bundgaard (Odense) '09

Sorø I

  • 1. Ella Bergreen (Sorø) '09
  • 2. Julie Trabolt Olsen (Sorø) '09

Holstebro I

  • 1. Vigga Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '09
  • 2. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10

RoTeam Kongens Lyngby I

  • 1. Karen Reimer (DEN) '09
  • 2. Marie Lie Schmidt (DEN) '10
Løb 205 U15 W2X Piger U15 2X - jun. C piger 2x Årgang 08+09 500m 1 tilmelding

Bagsværd I

  • 1. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08
  • 2. Marie Saxtoft Jørgensen (Bagsværd) '09
Løb 206 Masters W1X Kvinder Masters 1X - Masters MW 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 3 tilmeldinger

Køge R II

  • 1. Mai-Britt Bille (Køge R) '60

Furesø I

  • 1. Mette Møller (Furesø) '63

Køge R I

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
Løb 207 Masters M1X Mænd Masters 1X - Masters MM 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 12 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57

Nyborg I

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68

Lyngby I

  • 1. Emil Meland Knudsen (Lyngby) '95

Bagsværd I

  • 1. Claus Kjærulff-Jørgensen (Bagsværd) '77

Furesø II

  • 1. Andreas Borg (Furesø) '59

Dragør I

  • 1. Morten Juel Hansen (Dragør) '72

Furesø

  • 1. Max Emde (Furesø) '88

Furesø IV

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

Bagsværd II

  • 1. Magdee Helal (Bagsværd) '91

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79

Ribe I

  • 1. Palle Adelhardt (Ribe) '51

Furesø III

  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57
Løb 208 U17 M1X Drenge U17 1X - jun. B drenge Årgang 06 1500m 13 tilmeldinger

Horten I

  • 1. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06

Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

AFMELDT Bagsværd I

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06

Mölndal II

  • 1. Arvid Ludvig (Mölndal) '06

Bagsværd III

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

Sorø I

  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06

Mölndal I

  • 1. Mark Eskilsson (Mölndal) '06

AFMELDT KVIK I

  • 1. Aksel Ødegård Greve (KVIK) '06

AFMELDT Bagsværd IV

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

SMARK I

  • 1. André Salmi (SMARK) '06

Bagsværd II

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06

Horten II

  • 1. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
Løb 209 U17 M1X Drenge U17 1X - jun. B drenge Årgang 07 1500m 12 tilmeldinger

Christiania I

  • 1. William Alexander Bakken (Christiania) '07

Mölndal I

  • 1. Erik Bailey (Mölndal) '07

Bagsværd I

  • 1. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07

København I

  • 1. Woody Lori-Leth (København) '07

Drammen I

  • 1. Sean Luca Kaper (Drammen) '07

Odense/KCO II

  • 1. Gustav Klingenberg Haussmann (Odense) '07

Odense/KCO I

  • 1. Anton Bøgelund (Odense) '07

Horten I

  • 1. Alexander Hedin (Horten) '08

Holstebro/KCHO I

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07

Drammen II

  • 1. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07

Christiania II

  • 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07

Hadsund I

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07
Løb 210 U17 W2X Piger U17 2X - jun. B piger 2x Årgang06 1500m 3 tilmeldinger

København I

  • 1. Sara Kaarup Andersen (København) '06
  • 2. Klara Bruun Felthaus (København) '06

Holstebro/KCHO

  • 1. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 2. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06

Roskilde I

  • 1. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 2. Silje Trenter (Roskilde) '06
Løb 211 U17 W2X Piger U17 2X - jun. B piger 2x Årgang 06+07 1500m 3 tilmeldinger

Mölndal I

  • 1. Moa Karlsson (Mölndal) '07
  • 2. Agnes Fredriksson (Mölndal) '06

Christiania I

  • 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
  • 2. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06

Drammen I

  • 1. Hannah Ossenkamp (Drammen) '07
  • 2. Sophie Fossum Adamsrød (Drammen) '06
Løb 212 U17 W2X Piger U17 2X - jun. B piger 2x Årgang 07 1500m 7 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Emilie Lindegaard (Sorø) '07
  • 2. Ida Dahl Lumholt (Sorø) '07

Bagsværd I

  • 1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
  • 2. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. Anna Kramer Bosnes (Holstebro) '07

Hadsund I

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 2. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07

Mölndal I

  • 1. Moa Berglund (Mölndal) '07
  • 2. Alice Mosslund (Mölndal) '07

Ægir I

  • 1. Caitlin Holbæk Lundager (Ægir) '07
  • 2. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07

Ringsted/Stevns I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08
  • 2. Anna Iversen (Stevns) '07
Løb 213 U13 M1X Drenge U13 1X - Jun D Drenge 500 m 1x 500m 7 tilmeldinger

Horten I

  • 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10

Holstebro/KCHO II

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

MRK II

  • 1. Wilmer Karlsson (Mölndal) '10

Horten II

  • 1. OLa Binder Kalvik (Horten) '10

MRK I

  • 1. Alfred Krantz (Mölndal) '10

Holstebro/KCHO I

  • 1. Sander Hansen (Holstebro) '10

Dragør I

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10
Løb 214 U19 W1X Piger U19 1X - JW1x JUN A 2000m 2000m 5 tilmeldinger

Silkeborg/KCHO I

  • 1. Marie Kleist (Silkeborg) '05

Christiania II

  • 1. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05

Christiania I

  • 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04

Drammen I

  • 1. Thea Njaastad (Drammen) '04

AFMELDT Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05
Løb 215 U13 W2X Piger U13 2X - Jun D Piger 500 m 2x 500m 1 tilmelding

København I

  • 1. Elisabeth Grydehøj Stobbe (København) '10
  • 2. Emma Bek Jensen (København) '10
Løb 216 U19 M1X Drenge U19 1X - Jun. A Drenge 1x 2000m 2000m 20 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05

KVIK I

  • 1. Bastian Scheel Ingemann (KVIK) '05

Roskilde I

  • 1. Arsienii Proutorov (Roskilde) '05

Hadsund I

  • 1. Kian Harati (Hadsund) '05

Sorø II

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Sandefjord I

  • 1. Theodor Juul Caspersen (Sandefjord) '06

Christiania I

  • 1. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05

Bagsværd I

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05

Stevns I

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

Drammen I

  • 1. Peter Anker Hassel (Drammen) '04

Horten I

  • 1. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05

Kolding/KCO I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

Tønsberg I

  • 1. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04

Holstebro/KCHO II

  • 1. Jakob Iversen (Holstebro) '05

Christiania II

  • 1. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05

Mölndal I

  • 1. Johan Lysemark (Mölndal) '05

København I

  • 1. Viggo Højme Lambert (København) '05
Løb 217 M2X Mænd 2X - M2x Sen. Herrer 2000m 3 tilmeldinger

Næstv. I

  • 1. Frederik Tønning Larsen (Næstv.) '94
  • 2. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Roskilde I

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01
  • 2. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

DSR I

  • 1. Sebastian Terp (DSR) '95
  • 2. Casper Girke Christensen (DSR) '03
Løb 217 M2- Mænd 2- - M2- Sen. Herrer 2000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Holstebro/København I

  • 1. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
  • 2. Joakim Viberg (Holstebro) '96

Holstebro/KCHO I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Patrick Klestrup (Holstebro) '02

AFMELDT Bagsværd/Holstebro I

  • 1. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
  • 2. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
Løb 218 U19 M2X Drenge U19 2X - Jun A Drenge 2X 2000m 7 tilmeldinger

Bagsværd/Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04
  • 2. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04

Horten I

  • 1. Mats Ustad Tollefsen (Horten) '06
  • 2. Mathias Strømnes Strange (Horten) '05

Christiania/Tønsberg I

  • 1. Johan Isak Bryhni (Christiania) '05
  • 2. Emil Bülow-Berntsen Johansen (Tønsberg) '04

AFMELDT Drammen II

  • 1. Peter Anker Hassel (Drammen) '04
  • 2. Sean Luca Kaper (Drammen) '07

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Bagsværd

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 2. Karl Heuer (Bagsværd) '06

Drammen

  • 1. Jonas Mandal (Drammen) '05
  • 2. Peter Anker Hassel (Drammen) '04
Løb 219 U19 M2- Drenge U19 2- - Jun A Drenge 2- 2000m 2 tilmeldinger

Ormsund I

  • 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
  • 2. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 2. Simon Madsen (Holstebro) '06
Løb 220 U19 W4X Piger U19 4X - Jun.A 4x- piger 2000m 3 tilmeldinger

Bagsværd/København/LDR/Roskilde/KCB I

  • 1. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05
  • 2. Josefine Freltoft (København) '04
  • 3. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 4. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

Christiania I

  • 1. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04
  • 2. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07
  • 3. Thea Frederikke Gullerud (Christiania) '05
  • 4. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05

Bagsværd/DSR/Holstebro/Roskilde fra løb 238

  • 1. Cecilie Brünnich Sørensen (DSR) '01
  • 2. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 3. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 4. Karen Mortensen (Holstebro) '01
Løb 222 U15 M4X Drenge U15 4X - Jun C Drenge 4x- 500m 500m 3 tilmeldinger

Mölndal I

  • 1. Erik Tichy (Mölndal) '08
  • 2. Arvid Karlsson (Mölndal) '09
  • 3. Viktor Örn (Mölndal) '08
  • 4. Petter Wik-Gyllensten (Mölndal) '09

Horten I

  • 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
  • 2. OLa Binder Kalvik (Horten) '10
  • 3. Bo Gabriel Lyngvær Erichsen (Horten) '09
  • 4. Emrik Silbodal (Horten) '11

Holstebro/KCHO I

  • 1. Oliver Pedersen (Holstebro) '08
  • 2. Oliver Ottow (Holstebro) '08
  • 3. Jeppe Bredvig Emtkjær (Holstebro) '09
  • 4. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
Løb 223 W2X Kvinder 2X - Kvinder 2x 2000m 2 tilmeldinger

Aarhus/DSR I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03
  • 2. Mette Køchs Nielsen (DSR) '99

Aalborg/Aarhus I

  • 1. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 2. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
Løb 223 W2- Kvinder 2- - Kvinder 2- 2000m 4 tilmeldinger

Bagsværd/DSR

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Silje Celine Siefert (DSR) '02

AFMELDT DSR II

  • 1. x y (DSR) '98
  • 2. x x (DSR) '00

DSR I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 2. Christine Cardel (DSR) '01

Aarhus/KVIK

  • 1. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02
  • 2. Laura Boldsen (Aarhus) '01
Løb 224 U17 M4X Drenge U17 4X - Jun.B Drenge 4x 1500m 1500m 6 tilmeldinger

MRK I

  • 1. Melvin Karlsson (Mölndal) '06
  • 2. Mark Eskilsson (Mölndal) '06
  • 3. Erik Bailey (Mölndal) '07
  • 4. Arvid Ludvig (Mölndal) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07
  • 2. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 3. William Lemming (Holstebro) '07
  • 4. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Christiania

  • 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
  • 2. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07
  • 3. Henrik Melhus Høeg (Christiania) '07
  • 4. Henrik Valasjø (Christiania) '07

Horten I

  • 1. Alexander Hedin (Horten) '08
  • 2. Rino Haugen (Horten) '06
  • 3. Eirik Nordby Pettersen (Horten) '06
  • 4. Martin Nordsteien (Horten) '12

Odense/KCO I

  • 1. Gustav Klingenberg Haussmann (Odense) '07
  • 2. Julian Kirchhoff Bang (Odense) '06
  • 3. William Jensen (Odense) '07
  • 4. Anton Bøgelund (Odense) '07

Bagsværd

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 2. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 3. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 4. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
Løb 227 U19 M4X Drenge U19 4X - Jun.A 4x 2000m 2000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Kolding/Odense/Sorø/Ægir/KCO I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
  • 2. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
  • 3. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 4. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05

AFMELDT Christiania/Ormsund I

  • 1. Aksel Halvorsen Grimstad (Ormsund) '05
  • 2. Philip De Rodez Benavent (Ormsund) '06
  • 3. William Alexander Bakken (Christiania) '07
  • 4. Henrik Jarlsbo Solstad (Christiania) '05

Drammen

  • 1. Peter Anker Hassel (Drammen) '04
  • 2. Sean Luca Kaper (Drammen) '07
  • 3. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07
  • 4. Jonas Mandal (Drammen) '05
Løb 229 U15 W4X Piger U15 4X - Jun C Piger 4x- 500m 1 tilmelding

Bagsværd I

  • 1. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08
  • 2. Mathilde Lund Moore (Bagsværd) '10
  • 3. Marie Saxtoft Jørgensen (Bagsværd) '09
  • 4. Sigrid Lindquist (Bagsværd) '09
Løb 230 W1X Kvinder 1X - W1x Sen Kvinder 2000m 2000m 6 tilmeldinger

AFMELDT DSR I

  • 1. Nanna Vigild (DSR) '95

Roskilde I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

AFMELDT DSR II

  • 1. Hedwig Lærke Berg Rasmussen (DSR) '93

Aarhus I

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97

DSR III

  • 1. Mette Køchs Nielsen (DSR) '99

Aarhus I

  • 1. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Løb 231 M4- Mænd 4- - M4- Herrer 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Bagsværd/Holstebro/KCHO I

  • 1. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 2. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 3. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

Bagsværd/Holstebro/København I

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 2. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
  • 3. Joakim Viberg (Holstebro) '96
  • 4. Aksel Dybdahl Poulsen (København) '98
Løb 232 U19 W2X Piger U19 2X - Jun A Piger 2x 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Christiania I

  • 1. Erle Nordhagen Madsen (Christiania) '05
  • 2. Oline Brune Skorgevik (Christiania) '04

Drammen I

  • 1. Thea Njaastad (Drammen) '04
  • 2. Nora Njaastad (Drammen) '06
Løb 233 Masters W2X/2- Kvinder Masters 2X/2- - Master Woman 2x/2- 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 5 tilmeldinger

Fredensborg

  • 1. Karin Bodelund (Fredensborg) '63
  • 2. Ulla Poulsen (Fredensborg) '59

København

  • 1. Alix Geroux (København) '90
  • 2. Stinne Grydehøj (København) '78

KVIK/Køge R I

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
  • 2. Marianne Becker (KVIK) '62

Bagsværd I

  • 1. Nanna Tange Bech (Bagsværd) '89
  • 2. Line Møller (Bagsværd) '94

Fredensborg I

  • 1. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54
  • 2. Merete Boldt (Fredensborg) '47
Løb 234 U17 W4X Piger U17 4X - JW4x- JUN B 1500 m 1500m 3 tilmeldinger

Hadsund I

  • 1. Victoria Clara Brink (Hadsund) '07
  • 2. Cille Hougaard (Hadsund) '07
  • 3. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07
  • 4. Naja Lübeck (Hadsund) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 3. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07
  • 4. Anna Kramer Bosnes (Holstebro) '07

Drammen/Odense

  • 1. Hannah Ossenkamp (Drammen) '07
  • 2. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06
  • 3. Mia Christensen (Odense) '06
  • 4. Sophie Fossum Adamsrød (Drammen) '06
Løb 235 LW1X Kvinder letvægt 1X - W1x Sen. Kvinder Letvægt 2000m 2 tilmeldinger

Kungälv I

  • 1. AnnLouise Johansson (SWE) '92

Roskilde I

  • 1. Helen Pabst (Roskilde) '96
Løb 236 M1X Mænd 1X - M1x Herrer 2000m 2000m 12 tilmeldinger

DSR III

  • 1. Karl Riis (DSR) '98

Roskilde II

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

DSR II

  • 1. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95

Sorø I

  • 1. Joshua Mingo (Sorø) '03

Drammen I

  • 1. Sebastian Mejer Rasmussen (Drammen) '03

Saxkjøbing I

  • 1. David Wandrup (Saxkjøbing) '02

Odense/KCO I

  • 1. Niels Reinholdt (Odense) '95

Roskilde I

  • 1. Sebastian Nordly (Roskilde) '01

Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

DSR IV

  • 1. Sebastian Terp (DSR) '95

DSR I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

Sorø II

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
Løb 237 U19 W2- Piger U19 2- - 2- Jun A piger 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05

Ægir I

  • 1. Ida Mose Nielsen (Ægir) '04
  • 2. Kirstine Nielsen (Ægir) '04
Løb 238 W4X Kvinder 4X - 4x Kvinder 2000m 2 tilmeldinger

Aarhus/Bagsværd/DSR/KVIK

  • 1. Kristine Søndergaard Hansen (KVIK) '02
  • 2. Laura Boldsen (Aarhus) '01
  • 3. Silje Celine Siefert (DSR) '02
  • 4. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Aalborg I

  • 1. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 2. Lærke Kjeldgaard Petersen (Aalborg) '99
  • 3. Mathilde Koldsøe Søreid (Aalborg) '00
  • 4. Sina Brandt (Aalborg) '99
Løb 239 U19 W/M 8+ Piger/drenge U19 8+ - JM8+ alle klasser 2000 m 2000m 4 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 2. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
  • 3. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
  • 4. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • 5. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 6. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 7. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
  • 8. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • Cox. Oscar Østergaard Nielsen (Bagsværd) '09

Dragør/Roskilde/Sorø/Ægir I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 3. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
  • 4. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06
  • 5. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 6. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 7. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 8. August Husted Coutant (Sorø) '04
  • Cox. Ida Vilhelmsen (Sorø) '09

Bagsværd/Holstebro/Stevns/KCHO

  • 1. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 2. Simon Madsen (Holstebro) '06
  • 3. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 4. Jakob Iversen (Holstebro) '05
  • 5. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 6. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 7. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 8. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • Cox. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Roskilde/Sorø/Ægir I

  • 1. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 2. Silje Trenter (Roskilde) '06
  • 3. Ditte Kallestrup (Ægir) '04
  • 4. Kirstine Nielsen (Ægir) '04
  • 5. Ida Mose Nielsen (Ægir) '04
  • 6. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 7. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05
  • 8. Sofie Steffensen (Sorø) '07
  • Cox. Signe Thorup (Sorø) '05
Løb 240 U13 W1X Piger U13 1X - Jun D Piger 1x 500 m 500m 3 tilmeldinger

RoTeam Kongens Lyngby I

  • 1. Marie Lie Schmidt (DEN) '10

Hadsund I

  • 1. Melody Harati (Hadsund) '10

Holstebro I

  • 1. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10
Løb 241 U15 M2X Drenge U15 2X - jun. C drenge 2x Årgang08 500m 2 tilmeldinger

Mölndal I

  • 1. Erik Tichy (Mölndal) '08
  • 2. Viktor Örn (Mölndal) '08

Ægir I

  • 1. Marius Alstrup (Ægir) '08
  • 2. Dmytro Bukin (Ægir) '08
Løb 242 U14 M2X Drenge U14 2X - jun. C drenge 2x Årgang09 500m 4 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Oscar Østergaard Nielsen (Bagsværd) '09
  • 2. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09

Mölndal I

  • 1. Petter Wik-Gyllensten (Mölndal) '09
  • 2. Arvid Karlsson (Mölndal) '09

Horten I

  • 1. Bo Gabriel Lyngvær Erichsen (Horten) '09
  • 2. OLa Binder Kalvik (Horten) '10

Horten I

  • 1. Eivind Nordby Pettersen (Horten) '10
  • 2. Mats Tangen Myhre (Horten) '09
Løb 243 Masters M2X/2- Mænd Masters 2X/2- - Master Men 2x/2- 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 11 tilmeldinger

Furesø

  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57
  • 2. Mette Møller ^ (Furesø) '63

Bagsværd/Fredensborg

  • 1. Ignacio Hidalgo (Bagsværd) '75
  • 2. Karin Bodelund^ (Fredensborg) '63

Fredensborg I

  • 1. Hans T Andersen (Fredensborg) '62
  • 2. Jacob Midtgaard (Fredensborg) '68

Bagsværd/Lyngby I

  • 1. Henrik Thorup (Bagsværd) '59
  • 2. Hans Nøhr (Lyngby) '45

Nyborg

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68
  • 2. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68

Odense

  • 1. Nils Rosschou (Odense) '65
  • 2. Lotte Bo Petersen^ (Odense) '80

Furesø I

  • 1. Andreas Borg (Furesø) '59
  • 2. Ole Præst Larsen (Furesø) '57

Furesø

  • 1. Max Emde (Furesø) '88
  • 2. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

Fredensborg II

  • 1. Kim Boergesen (Fredensborg) '45
  • 2. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46

Dragør/Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 2. Morten Juel Hansen (Dragør) '72

Odense I

  • 1. Niklas Vindinge Sørensen (Odense) '94
  • 2. Michael Vindinge Sørensen (Odense) '64
Løb 244 U13 M2X Drenge U13 2X - Jun D Drenge 2x 500 m 500m 3 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10
  • 2. Sander Hansen (Holstebro) '10

Dragør/MRK

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10
  • 2. Alfred Krantz (Mölndal) '10

MRK I

  • 1. Carl Wik Gyllensten (Mölndal) '12
  • 2. Alfred Krantz (Mölndal) '10
Løb 245 U15 M2X Drenge U15 2X - jun. C drenge 2x Årgang 08+09 500m 3 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 2. Oliver Ottow (Holstebro) '08

Odense/Saxkjøbing/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09
  • 2. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Sorø I

  • 1. Aidan Mingo (Sorø) '08
  • 2. Tobias Kaldråstøyl (Sorø) '09
Løb 246 U15 W1X Piger U15 1X - jun. C piger Årgang 08 500m 3 tilmeldinger

Ringsted I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Ringsted) '08

RoTeam Kongens Lyngby II

  • 1. Emmelie Brinkløv (DEN) '08

Bagsværd I

  • 1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
Løb 247 U14 W1X Piger U14 1X - jun. C piger Årgang 09 500m 9 tilmeldinger

Horten I

  • 1. Veronica Voskresenskaite (Horten) '09

Bagsværd

  • 1. Sigrid Lindquist (Bagsværd) '09

Sorø I

  • 1. Ida Vilhelmsen (Sorø) '09

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09

Bagsværd I

  • 1. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09

Fredensborg I

  • 1. Amalie Thal-Drexel (Fredensborg) '09

Holstebro/KCHO I

  • 1. Vigga Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '09

Odense/KCO II

  • 1. Lea Eilenberg Bundgaard (Odense) '09

RoTeam Kongens Lyngby I

  • 1. Karen Reimer (DEN) '09
Løb 248 U17 M2X Drenge U17 2X - jun. B drenge 2x Årgang 06 1500m 4 tilmeldinger

AFMELDT Dragør/Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 2. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Mölndal I

  • 1. Arvid Ludvig (Mölndal) '06
  • 2. Melvin Karlsson (Mölndal) '06

Horten I

  • 1. Martin Nordsteien (Horten) '12
  • 2. Rino Haugen (Horten) '06

Bagsværd

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 2. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
Løb 249 U17 M2X Drenge U17 2X - jun. B drenge 2x Årgang 07 1500m 6 tilmeldinger

Drammen I

  • 1. Fredrik Melbye (Drammen) '07
  • 2. Tobias Bo Rasmussen (Drammen) '07

København I

  • 1. Carl Hassan Gaba (København) '07
  • 2. Albert Grydehøj Stobbe (København) '07

Christiania I

  • 1. William Alexander Bakken (Christiania) '07
  • 2. Cornelius Varden Økern (Christiania) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
  • 2. William Lemming (Holstebro) '07

Christiania

  • 1. Benjamin Haug Hagen (Christiania) '07
  • 2. Henrik Valasjø (Christiania) '07

Odense/KCO I

  • 1. Anton Bøgelund (Odense) '07
  • 2. Gustav Klingenberg Haussmann (Odense) '07
Løb 250 U17 M2X Drenge U17 2X - jun. B drenge2x Årgang06+07 1500m 5 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 2. Simon Madsen (Holstebro) '06

SMARK I

  • 1. André Salmi (SMARK) '06
  • 2. Kasper Salmi (SMARK) '09

Odense/KCO I

  • 1. William Jensen (Odense) '07
  • 2. Julian Kirchhoff Bang (Odense) '06

Bagsværd I

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 2. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07

Mölndal I

  • 1. Erik Bailey (Mölndal) '07
  • 2. Mark Eskilsson (Mölndal) '06
Løb 251 U17 W1X Piger U17 1X - jun. B piger Årgang 06 1500m 6 tilmeldinger

Drammen I

  • 1. Ingeborg Hermansen Fossum (Drammen) '06

Roskilde II

  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06

Christiania I

  • 1. Tora Drolshammer Mysterud (Christiania) '06

Roskilde I

  • 1. Isabella Bache (Roskilde) '06

Mölndal I

  • 1. Agnes Fredriksson (Mölndal) '06

Odense/KCO I

  • 1. Mia Christensen (Odense) '06
Løb 252 U17 W1X Piger U17 1X - jun. B piger Årgang 07 1500m 10 tilmeldinger

København I

  • 1. Elvira Dyrbye Bohnsen (København) '07

MRK II

  • 1. Moa Berglund (Mölndal) '07

Christiania I

  • 1. Rakel Elina Bryhni (Christiania) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07

AFMELDT Bagsværd I

  • 1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07

Sorø I

  • 1. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Mölndal I

  • 1. Moa Karlsson (Mölndal) '07

Ægir I

  • 1. Caitlin Holbæk Lundager (Ægir) '07

Ægir II

  • 1. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07