Startliste - Færøske Mesterskaber 2017

Løb 1
U13 WErgo JWErgo - Einstaklingakapping - Gentur - 12 ár og yngri (500m) - 500m
1. Afdeling 4. mar kl.:10:00

1

AFMELDTKnørrur II
  • Svanna Við Strond (FOE)

2

VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Maria D. Kærbech (VÁGS )

3

ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Sofía Toftegaard (ÍFK)

4

Knørrur I
  • Elisabeth Larsen (FOE)
Løb 2
U13 MErgo JMErgo - Einstaklingakapping - Dreingir - 12 ár og yngri (500m) - 500m
1. Afdeling 4. mar kl.:10:05

1

AFMELDTVÁGS Kappróðrarfelag IV
  • Ragnar Jacobsen (VÁGS )

2

VÁGS Kappróðrarfelag III
  • Brandur Poulsen (VÁGS )

3

VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Sjúrður Magnussen (VÁGS )

4

VÁGS Kappróðrarfelag II
  • Finnur Augustinussen (VÁGS )

5

VÁGS Kappróðrarfelag V
  • Bartal Mortansson (VÁGS )

6

VÁGS Kappróðrarfelag 2
  • Adrian Borg (VÁGS )
Løb 3
U15 WErgo JWErgo - Einstaklingakapping - Gentur - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m
1. Afdeling 4. mar kl.:10:10

1

Havnar róðrarfelag VI
  • Brynhild E. Joensen (HAV)

2

Havnar róðrarfelag III
  • Lea T. Johansen (HAV)

3

Havnar róðrarfelag VII
  • Rannvá Tórgarð (HAV)

4

Havnar róðrarfelag IX
  • Viktoria E. Leitisstein (HAV)

5

Havnar róðrarfelag II
  • Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV)

6

Havnar róðrarfelag V
  • Elin D. Súnadóttir (HAV)

7

VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Silja D. Kærbech (VÁGS )
Løb 3
U15 WErgo JWErgo - Einstaklingakapping - Gentur - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m
1. Afdeling 4. mar kl.:10:20

8

Havnar róðrarfelag I
  • Eydna E. Hansen (HAV)

9

Havnar róðrarfelag IV
  • Unnur W. Á Tórgarði (HAV)

10

Havnar róðrarfelag VIII
  • Anna Birna B. Restorff (HAV)

11

Havnar róðrarfelag X
  • Bára Dam (HAV)

12

VÁGS Kappróðrarfelag II
  • Rakul B. Jacobsen (VÁGS )
Løb 4
U15 MErgo JMErgo - Einstaklingakapping - Dreingir - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m
1. Afdeling 4. mar kl.:10:20

13

FSR I
  • Jannik Dalfoss (FOE)
Løb 5
U17 WErgo JWErgo - Einstaklingakapping - Gentur - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:10:40

1

ÍF KAPPRÓÐUR III
  • Lena Elisdóttir (ÍFK)

2

ÍF KAPPRÓÐUR IV
  • Laura Johnsdóttir (ÍFK)

3

Argja róðrarfelag I
  • Sølvá Patursson (ARGJA )

4

ÍF KAPPRÓÐUR I
  • Olga H. Torgilsdóttir (ÍFK)

5

AFMELDTRóðrarfelagið Knørrur IV
  • Silja Poulsen (Knørr.)

6

AFMELDTRóðrarfelagið Knørrur III
  • Selmá Árting (Knørr.)

7

Knørrur I
  • Nikoba Í Gong (FOE)
Løb 5
U17 WErgo JWErgo - Einstaklingakapping - Gentur - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m
2. Afdeling 4. mar kl.:10:50

8

ÍF KAPPRÓÐUR V
  • Torbjørg J. Grekersen (ÍFK)

11

ÍF KAPPRÓÐUR II
  • Birna Jacobsen (ÍFK)

12

Miðvágs róðrarfelag I
  • Tóra Mouritsen (Miðvágs )

13

Argja róðrarfelag II
  • Rakul T. Olsen (ARGJA )

14

Róðrarfelagið Knørrur I
  • Hildur Magnussen (Knørr.)

9

AFMELDTÍF KAPPRÓÐUR VI
  • Sólfríð Hansen (ÍFK)

10

AFMELDTRóðrarfelagið Knørrur II
  • Margreta Hansen (Knørr.)
Løb 6
U17 MErgo JMErgo - Einstaklingakapping - Dreingir - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:11:00

1

KSR I
  • Hermann Samuelsen (FOE)

2

Róðrarfelagið Knørrur I
  • Jónas Kristiansson (Knørr.)

3

KRF I
  • Brandur Kjølbro (FOE)
Løb 7
U19 WErgo JWErgo - Einstaklingakapping - Gentur - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:11:10

1

AFMELDTRóðrarfelagið Knørrur I
  • Tórunn Mohr (Knørr.)

2

KRF I
  • Ronja Eysterdal (FOE)

3

Havnar róðrarfelag I
  • Helga Gásadal (HAV)

4

HR I
  • Barba Fróðadóttir (FOE)
Løb 8
U19 MErgo JMErgo - Einstaklingakapping - Dreingir - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:11:20

1

Argja róðrarfelag VII
  • Bogi Syderbø (ARGJA )

2

Argja róðrarfelag IV
  • Torkil S. Jógvansson (ARGJA )

3

Argja róðrarfelag II
  • Hávar Patursson (ARGJA )

4

Havnar róðrarfelag II
  • Jákup Petersen (HAV)

5

Havnar róðrarfelag III
  • Barður H. Djurhuus (HAV)

6

Argja róðrarfelag V
  • Bogi Húsgarð (ARGJA )
Løb 8
U19 MErgo JMErgo - Einstaklingakapping - Dreingir - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:11:30

7

Argja róðrarfelag VI
  • Rógvi P. Hansen (ARGJA )

8

Argja róðrarfelag III
  • Róar B. Johansen (ARGJA )

9

NSÍ I
  • Dann Johannesen (FOE)

10

Havnar róðrarfelag IV
  • Hákun Poulsen (HAV)

11

Havnar róðrarfelag I
  • Magnus Hvalsrætt (HAV)

12

Argja róðrarfelag I
  • Hannis Aabak (ARGJA )
Løb 10
WErgo WErgo - Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:11:50

1

KRF I
  • Victoria W. Eysterdal (FOE)

2

NSÍ I
  • Inga Weihe (FOE)

3

Argja róðrarfelag II
  • Gerda Olesen (ARGJA )

4

Havnar róðrarfelag III
  • Janni Berg (HAV)

5

Argja róðrarfelag I
  • Randi Z. Larsen (ARGJA )

6

KRF II
  • Thurid Fuglø Lind (FOE)

7

Havnar róðrarfelag II
  • Edit Dahl (HAV)

8

Havnar róðrarfelag I
  • Elisabeth Knudsen (HAV)

9

NSÍ 2
  • Elsa Magnussen (FOE)
Løb 9
LWErgo LWErgo - Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejning
1. Afdeling kl. 10:00
4. mar kl.:12:00

1

NSÍ I
  • Ingibjørg Thomsen (FOE)

2

Havnar róðrarfelag II
  • Sarita K. Hansen (HAV)

3

Havnar róðrarfelag I
  • Jana Joensen (HAV)
Løb 18
40+WErgo MWErgo - Einstaklingakapping - Kvinnur 40-49 ár tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:12:00

1

KRF I
  • Sigrun Eysturdal (FOE)
Løb 11
LMErgo LMErgo - Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejning
1. Afdeling kl. 10:20
4. mar kl.:12:20

2

Argja róðrarfelag I
  • Sverri Patursson (ARGJA )

4

HR I
  • Hallur Nattestad (FOE)

5

VÁGS Kappróðrarfelag I
  • Petur E. Müller (VÁGS )

6

HR II
  • Jens Kristian Dam (FOE)

8

HSR I
  • Bjartur Á Nordi ()

9

NSÍ
  • Jógvan H. Olsen (FOE)

10

HSR V
  • Bjartur D. Isaksen ()
Løb 12
MErgo MErgo - Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:12:30

1

NSÍ III
  • John Hansen (FOE)

2

Havnar róðrarfelag II
  • Virgar Johansen (HAV)

3

Argja róðrarfelag VI
  • Ragnar S. Mikkelsen (ARGJA )

4

NSÍ VII
  • Bjarki Danielsen (FOE)

5

AFMELDTÁRF I
  • Jákup Hansen (ÁRF)

7

NSÍ IV
  • Kem Weihe (FOE)

8

Argja róðrarfelag II
  • TRÓNDUR SUNDSTEIN (ARGJA )

9

AFMELDTHavnar róðrarfelag IV
  • Torkil Á Kletti (HAV)
Løb 12
MErgo MErgo - Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
2. Afdeling 4. mar kl.:12:40

10

Argja róðrarfelag V
  • Árni Jóhannesson (ARGJA )

11

Argja róðrarfelag III
  • Julian Lava (ARGJA )

13

Argja róðrarfelag IX
  • Jakup Joensen (ARGJA )

14

NSÍ II
  • Dánial - (FOE)

15

Argja róðrarfelag VIII
  • Tróndur Jensson (ARGJA )

16

NSÍ VI
  • Karl Danielsen (FOE)

17

Argja róðrarfelag IV
  • ELLINDUR LYDERSEN (ARGJA )

12

AFMELDTHavnar róðrarfelag I
  • Regin Holm Poulsen (HAV)
Løb 12
MErgo MErgo - Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m
3. Afdeling 4. mar kl.:12:42

19

Argja róðrarfelag VII
  • Jógvan Jacobsen (ARGJA )

20

Havnar róðrarfelag III
  • Eli Nielsen (HAV)

21

NHR I
  • Gunnar V. Staksá (FOE)

21

HSR
  • Samál P. Olsen ()

22

HSR 2
  • Beinir J. Pedersen ()

23

HSR 3
  • Uni Johannsen ()

Argja róðrarfelag X
  • Jákup K. Hansen (ARGJA )

18

AFMELDTArgja róðrarfelag I
  • Sverri Patursson (ARGJA )
Løb 16
30+MErgo MMErgo - Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:13:00

1

KSR I
  • Magnus D. Madsen (FOE)

2

NHR I
  • Anfinn Sivertsen (FOE)

3

Havnar róðrarfelag I
  • Róland Michelsen (HAV)

4

Argja róðrarfelag III
  • Jogvan Joensen (ARGJA )

5

AFMELDTNSÍ I
  • Jón Nónklett (FOE)

6

Argja róðrarfelag I
  • Jakku Guttesen (ARGJA )

7

Argja róðrarfelag II
  • Martin Berg (ARGJA )

8

HSR I
  • Asbjørn Olsen ()
Løb 15
30+LMErgo LMMErgo - Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár lættvekt (2000m) - 2000m
Indvejning
1. Indledende kl. 11:10
4. mar kl.:13:10

1

HR
  • Bergur Robert Dam Jensen (FOE)
Løb 19
40+MErgo MMErgo - Einstaklingakapping - Menn 40-49 ár tungvekt (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:13:10

1

Havnar róðrarfelag I
  • Anfinn Debes (HAV)

2

AFMELDTArgja róðrarfelag II
  • Ken Zachariasen (ARGJA )

3

AFMELDTArgja róðrarfelag I
  • OLA HENDRIK AV FLØTUM (ARGJA )

4

HR I
  • Toni Dam (FOE)
Løb 21
50+MErgo MMErgo - Einstaklingakapping - Menn 50+ ár (2000m) - 2000m
1. Afdeling 4. mar kl.:13:10

1

FSR I
  • JÓAN PETUR MORTENSEN (FOE)

2

HR I
  • Olaf Vesturgarð (FOE)
Løb 26
U19 W/M 6-Stafet JW/JM6-Stafet - Liðkapping - Dreingir og Gentur (6x500m) - 3000m
1. Afdeling 4. mar kl.:13:40

3

AFMELDTSílið Barnaróður Gentur
  • 1. Bára Dam (HAV)
  • 2. Sanna B. Hoydal (HAV)
  • 3. Anna Birna B. Restorff (HAV)
  • 4. Ronja Rúnadóttir (HAV)
  • 5. Bjørt Natasja (HAV)
  • 6. Bryndis Maria Joensen (HAV)

8

AFMELDTHR Barnaróður Gentur
  • 1. Unnur W. Á Tórgarði (HAV)
  • 2. Lea T. Johansen (HAV)
  • 3. Eydna E. Hansen (HAV)
  • 4. Rannvá Tórgarð (HAV)
  • 5. Brynhild E. Joensen (HAV)
  • 6. Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV)

2

AFMELDTPílur Gentur
  • 1. Nikoba Í Gong (FOE)
  • 2. Barba Fróðadóttir (FOE)
  • 3. Selmá Árting (Knørr.)
  • 4. Margreta Hansen (Knørr.)
  • 5. Hildur Magnussen (Knørr.)
  • 6. Tórunn Mohr (Knørr.)

4

AFMELDTFenja
  • 1. Birna Jacobsen (ÍFK)
  • 2. Olga H. Torgilsdóttir (ÍFK)
  • 3. Lena Elisdóttir (ÍFK)
  • 4. Laura Johnsdóttir (ÍFK)
  • 5. Torbjørg J. Grekersen (ÍFK)
  • 6. Sólfríð Hansen (ÍFK)

6

AFMELDTBlikur Gentur
  • 1. Rakul T. Olsen (ARGJA )
  • 2. Sølvá Patursson (ARGJA )
  • 3. Urd Á Lofti (ARGJA )
  • 4. Bjørg Karlotsdóttir (ARGJA )
  • 5. Rannvá D. Hanusson (ARGJA )
  • 6. Lý H. Mortensen (ARGJA )

7

AFMELDTGarpar
  • 1. Dánjal L. Jacobsen (FOE)
  • 2. Jan Arge (FOE)
  • 3. Steingrímur V. Nielsen (FOE)
  • 4. Jónas Kristiansson (Knørr.)
  • 5. Sofus B. Jakobsen (FOE)
  • 6. Markus H. Fossádal (FOE)

1

AFMELDTFípan Fagra Dreingir
  • 1. Brandur Kjølbro (FOE)
  • 2. Jón Josephsen (FOE)
  • 3. Ísakur V. Staksá (FOE)
  • 4. Hermann Samuelsen (FOE)
  • 5. Martin Joensen (FOE)
  • 6. Benjamin E. Sigurðsson (FOE)

5

AFMELDTTeistin dr.
  • 1. Róar B. Johansen (ARGJA )
  • 2. Torkil S. Jógvansson (ARGJA )
  • 3. Bogi Húsgarð (ARGJA )
  • 4. Rógvi P. Hansen (ARGJA )
  • 5. Hannis Aabak (ARGJA )
  • 6. Bogi Syderbø (ARGJA )
Løb 24
W6-Stafet W6-Stafet - Liðkapping - Kvinnur (6x500m) - 3000m
1. Afdeling 4. mar kl.:14:00

3

Drekin
Tidshandicap : 0:00
  • 1. Elisabeth Knudsen (HAV)
  • 2. Edit Dahl (HAV)
  • 3. Janni Berg (HAV)
  • 4. Jana Joensen (HAV)
  • 5. Rebekka Á N. Jacobsen (HAV)
  • 6. Bjørk Teitsdóttir (HAV)

1

Rádni
Tidshandicap : 0:02
  • 1. Kirstin Toftegaard (ÍFK)
  • 2. jastrið Toftegaard (ÍFK)
  • 3. Bettina Toftegaard (ÍFK)
  • 4. Sunrid Traðará (ÍFK)
  • 5. Rannvá Lava Olsen (ÍFK)
  • 6. Turið Christiansen (ÍFK)

6

Jallurin
Tidshandicap : 0:06
  • 1. Sonja í Hoyvík (FOE)
  • 2. Maibrit R. Petersen (FOE)
  • 3. Óluva Simonsen (FOE)
  • 4. Margreta E. Samuelsen (FOE)
  • 5. Linda R. Klein (FOE)
  • 6. Eyðvør W. Samuelsen (FOE)

4

Erla Kongsdóttir
Tidshandicap : 0:11
  • 1. Laura M. Berjastein (ÍFK)
  • 2. Erika S. Christiansen (ÍFK)
  • 3. Ann Jacobsen (ÍFK)
  • 4. Sunniva Berg (ÍFK)
  • 5. Ásla Vilhelmsen (ÍFK)
  • 6. Jóhanna Egholm (ÍFK)

2

Sølmundur
Tidshandicap : 0:15
  • 1. Inga Weihe (FOE)
  • 2. Elsa Magnussen (FOE)
  • 3. Ingibjørg Thomsen (FOE)
  • 4. Sarita K. Hansen (HAV)
  • 5. Jóna Nysted (FOE)
  • 6. Maibritt W. Høgnesen (FOE)

7

Tekla
Tidshandicap : 0:16
  • 1. Thurid Fuglø Lind (FOE)
  • 2. Snæbjørg Gustavsdóttir (FOE)
  • 3. Sissal Gunnarstein (FOE)
  • 4. Sigrid Eysturdal (FOE)
  • 5. Irena Høgnesen (FOE)
  • 6. Rósa Miðalberg (FOE)

5

Teistin Kvinnur
Tidshandicap : 0:27
  • 1. Eyð Fróðadóttir (ARGJA )
  • 2. Turið E. Clementsen (ARGJA )
  • 3. Gerda Olesen (ARGJA )
  • 4. Hanna á Brúgv (ARGJA )
  • 5. Randi Z. Larsen (ARGJA )
  • 6. Ásla Berg (ARGJA )
Løb 25
M6-Stafet M6-Stafet - Liðkapping - Menn (6x500m) - 3000m
1. Afdeling 4. mar kl.:14:20

3

Havnarbáturin B
Tidshandicap : 0:00
  • 1. Fróði Magnussen (FOE)
  • 2. Bergur Robert Dam Jensen (FOE)
  • 3. Olaf Vesturgarð (FOE)
  • 4. Hallur Nattestad (FOE)
  • 5. Steinar á Tórgarði (HAV)
  • 6. Ingi Torgarði (HAV)

2

Norðingar
Tidshandicap : 0:23
  • 1. Magnus Michalsen (FOE)
  • 2. Jákup Matras (FOE)
  • 3. Sórin K. Sórensen (FOE)
  • 4. Jógvan Højgaard (FOE)
  • 5. Martin Eliasen (FOE)
  • 6. Jón Petersen (FOE)

1

Drekin Reyði
Tidshandicap : 0:23
  • 1. ELLINDUR LYDERSEN (ARGJA )
  • 2. Hávar Patursson (ARGJA )
  • 3. Martin Berg (ARGJA )
  • 4. Jakup Joensen (ARGJA )
  • 5. Tróndur Jensson (ARGJA )
  • 6. Jákup K. Hansen (ARGJA )

4

Argjabáturin
Tidshandicap : 0:29
  • 1. Árni Jóhannesson (ARGJA )
  • 2. Jógvan Jacobsen (ARGJA )
  • 3. MEINHARD AKRABERG HANSEN (ARGJA )
  • 4. Julian Lava (ARGJA )
  • 5. Sverri Tórstún (ARGJA )
  • 6. TRÓNDUR SUNDSTEIN (ARGJA )

5

AFMELDTHavnar Róðrarfelag
Tidshandicap : 8:39
  • 1. Magni Brøðraberg (FOE)
  • 2. Jens Kristian Dam (FOE)
  • 3. Karl Danielsen (FOE)
  • 4. Kem Weihe (FOE)
  • 5. Toni Dam (FOE)
  • 6. Bogi Olsen (FOE)