Tilmeldinger - Færøske Mesterskaber 2017

Løb 1 U13 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 12 ár og yngri (500m) - 500m 4 tilmeldinger
Knørrur II Afmeldt MANGER BETALING
  • 1. Svanna Við Strond (FOE '05
VÁGS Kappróðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Maria D. Kærbech (VÁGS ) '07
ÍF KAPPRÓÐUR I MANGER BETALING
  • 1. Sofía Toftegaard (ÍFK) '06
Knørrur I MANGER BETALING
  • 1. Elisabeth Larsen (FOE '05
Løb 2 U13 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 12 ár og yngri (500m) - 500m 6 tilmeldinger
VÁGS Kappróðrarfelag IV MANGER BETALING
  • 1. Ragnar Jacobsen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Brandur Poulsen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Sjúrður Magnussen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Finnur Augustinussen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag V MANGER BETALING
  • 1. Bartal Mortansson (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag 2 MANGER BETALING
  • 1. Adrian Borg (VÁGS ) '05
Løb 3 U15 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m 12 tilmeldinger
Havnar róðrarfelag VI MANGER BETALING
  • 1. Brynhild E. Joensen (HAV) '03
Havnar róðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Lea T. Johansen (HAV) '03
Havnar róðrarfelag VII MANGER BETALING
  • 1. Rannvá Tórgarð (HAV) '03
Havnar róðrarfelag IX MANGER BETALING
  • 1. Viktoria E. Leitisstein (HAV) '03
Havnar róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV) '03
Havnar róðrarfelag V MANGER BETALING
  • 1. Elin D. Súnadóttir (HAV) '03
VÁGS Kappróðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Silja D. Kærbech (VÁGS ) '03
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Eydna E. Hansen (HAV) '03
Havnar róðrarfelag IV MANGER BETALING
  • 1. Unnur W. Á Tórgarði (HAV) '04
Havnar róðrarfelag VIII MANGER BETALING
  • 1. Anna Birna B. Restorff (HAV) '03
Havnar róðrarfelag X MANGER BETALING
  • 1. Bára Dam (HAV) '03
VÁGS Kappróðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Rakul B. Jacobsen (VÁGS ) '03
Løb 4 U15 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 13 til 14 ár (1000m) - 1000m 1 tilmelding
FSR I MANGER BETALING
  • 1. Jannik Dalfoss (FOE '03
Løb 5 U17 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m 14 tilmeldinger
ÍF KAPPRÓÐUR III MANGER BETALING
  • 1. Lena Elisdóttir (ÍFK) '01
ÍF KAPPRÓÐUR IV MANGER BETALING
  • 1. Laura Johnsdóttir (ÍFK) '01
Argja róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Sølvá Patursson (ARGJA ) '01
ÍF KAPPRÓÐUR I MANGER BETALING
  • 1. Olga H. Torgilsdóttir (ÍFK) '01
Róðrarfelagið Knørrur IV MANGER BETALING
  • 1. Silja Poulsen (Knørr.) '02
Róðrarfelagið Knørrur III MANGER BETALING
  • 1. Selmá Árting (Knørr.) '02
Knørrur I MANGER BETALING
  • 1. Nikoba Í Gong (FOE '02
ÍF KAPPRÓÐUR V MANGER BETALING
  • 1. Torbjørg J. Grekersen (ÍFK) '02
ÍF KAPPRÓÐUR VI MANGER BETALING
  • 1. Sólfríð Hansen (ÍFK) '02
Róðrarfelagið Knørrur II MANGER BETALING
  • 1. Margreta Hansen (Knørr.) '02
ÍF KAPPRÓÐUR II MANGER BETALING
  • 1. Birna Jacobsen (ÍFK) '01
Miðvágs róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Tóra Mouritsen (Miðvágs ) '02
Argja róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Rakul T. Olsen (ARGJA ) '01
Róðrarfelagið Knørrur I MANGER BETALING
  • 1. Hildur Magnussen (Knørr.) '01
Løb 6 U17 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 15 til 16 ár (2000m) - 2000m 3 tilmeldinger
KSR I MANGER BETALING
  • 1. Hermann Samuelsen (FOE '01
Róðrarfelagið Knørrur I MANGER BETALING
  • 1. Jónas Kristiansson (Knørr.) '02
KRF I MANGER BETALING
  • 1. Brandur Kjølbro (FOE '01
Løb 7 U19 WErgo Einstaklingakapping - Gentur - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m 4 tilmeldinger
Róðrarfelagið Knørrur I Afmeldt MANGER BETALING
  • 1. Tórunn Mohr (Knørr.) '00
KRF I MANGER BETALING
  • 1. Ronja Eysterdal (FOE '99
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Helga Gásadal (HAV) '99
HR I MANGER BETALING
  • 1. Barba Fróðadóttir (FOE '00
Løb 8 U19 MErgo Einstaklingakapping - Dreingir - 17 til 18 ár (2000m) - 2000m 12 tilmeldinger
Argja róðrarfelag VII MANGER BETALING
  • 1. Bogi Syderbø (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag IV MANGER BETALING
  • 1. Torkil S. Jógvansson (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Hávar Patursson (ARGJA ) '99
Havnar róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Jákup Petersen (HAV) '00
Havnar róðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Barður H. Djurhuus (HAV) '00
Argja róðrarfelag V MANGER BETALING
  • 1. Bogi Húsgarð (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag VI MANGER BETALING
  • 1. Rógvi P. Hansen (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Róar B. Johansen (ARGJA ) '99
NSÍ I MANGER BETALING
  • 1. Dann Johannesen (FOE '00
Havnar róðrarfelag IV MANGER BETALING
  • 1. Hákun Poulsen (HAV) '00
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Magnus Hvalsrætt (HAV) '00
Argja róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Hannis Aabak (ARGJA ) '99
Løb 9 WErgo Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m 3 tilmeldinger
NSÍ I MANGER BETALING
  • 1. Ingibjørg Thomsen (FOE '87
Havnar róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Sarita K. Hansen (HAV) '88
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Jana Joensen (HAV) '95
Løb 10 WErgo Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m 9 tilmeldinger
KRF I MANGER BETALING
  • 1. Victoria W. Eysterdal (FOE '98
NSÍ I MANGER BETALING
  • 1. Inga Weihe (FOE '90
Argja róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Gerda Olesen (ARGJA ) '94
Havnar róðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Janni Berg (HAV) '91
Argja róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Randi Z. Larsen (ARGJA ) '95
KRF II MANGER BETALING
  • 1. Thurid Fuglø Lind (FOE '96
Havnar róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Edit Dahl (HAV) '96
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Elisabeth Knudsen (HAV) '88
NSÍ 2 MANGER BETALING
  • 1. Elsa Magnussen (FOE '86
Løb 11 MErgo Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur lættvekt (2000m) - 2000m 7 tilmeldinger
Argja róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Sverri Patursson (ARGJA ) '96
HR I MANGER BETALING
  • 1. Hallur Nattestad (FOE '95
VÁGS Kappróðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Petur E. Müller (VÁGS ) '97
HR II MANGER BETALING
  • 1. Jens Kristian Dam (FOE '76
HSR I MANGER BETALING
  • 1. Bjartur Á Nordi ( '96
NSÍ MANGER BETALING
  • 1. Jógvan H. Olsen (FOE '98
HSR V MANGER BETALING
  • 1. Bjartur D. Isaksen ( '94
Løb 12 MErgo Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) - 2000m 24 tilmeldinger
NSÍ III MANGER BETALING
  • 1. John Hansen (FOE '98
Havnar róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Virgar Johansen (HAV) '95
Argja róðrarfelag VI MANGER BETALING
  • 1. Ragnar S. Mikkelsen (ARGJA ) '87
NSÍ VII MANGER BETALING
  • 1. Bjarki Danielsen (FOE '84
ÁRF I MANGER BETALING
  • 1. Jákup Hansen (ÁRF) '84
NSÍ IV MANGER BETALING
  • 1. Kem Weihe (FOE '93
Argja róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. TRÓNDUR SUNDSTEIN (ARGJA ) '96
Havnar róðrarfelag IV MANGER BETALING
  • 1. Torkil Á Kletti (HAV) '91
Argja róðrarfelag V MANGER BETALING
  • 1. Árni Jóhannesson (ARGJA ) '96
Argja róðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Julian Lava (ARGJA ) '96
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Regin Holm Poulsen (HAV) '88
Argja róðrarfelag IX MANGER BETALING
  • 1. Jakup Joensen (ARGJA ) '88
NSÍ II MANGER BETALING
  • 1. Dánial - (FOE '98
Argja róðrarfelag VIII MANGER BETALING
  • 1. Tróndur Jensson (ARGJA ) '93
NSÍ VI MANGER BETALING
  • 1. Karl Danielsen (FOE '88
Argja róðrarfelag IV MANGER BETALING
  • 1. ELLINDUR LYDERSEN (ARGJA ) '90
Argja róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Sverri Patursson (ARGJA ) '96
Argja róðrarfelag VII MANGER BETALING
  • 1. Jógvan Jacobsen (ARGJA ) '89
Havnar róðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Eli Nielsen (HAV) '95
NHR I MANGER BETALING
  • 1. Gunnar V. Staksá (FOE '96
HSR MANGER BETALING
  • 1. Samál P. Olsen ( '84
HSR 2 MANGER BETALING
  • 1. Beinir J. Pedersen ( '92
HSR 3 MANGER BETALING
  • 1. Uni Johannsen ( '83
Argja róðrarfelag X MANGER BETALING
  • 1. Jákup K. Hansen (ARGJA ) '94
Løb 15 30+MErgo Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár lættvekt (2000m) - 2000m 1 tilmelding
HR MANGER BETALING
  • 1. Bergur Robert Dam Jensen (FOE '87
Løb 16 30+MErgo Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár tungvekt (2000m) - 2000m 8 tilmeldinger
KSR I MANGER BETALING
  • 1. Magnus D. Madsen (FOE '83
NHR I MANGER BETALING
  • 1. Anfinn Sivertsen (FOE '86
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Róland Michelsen (HAV) '82
Argja róðrarfelag III MANGER BETALING
  • 1. Jogvan Joensen (ARGJA ) '84
NSÍ I MANGER BETALING
  • 1. Jón Nónklett (FOE '78
Argja róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Jakku Guttesen (ARGJA ) '79
Argja róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Martin Berg (ARGJA ) '84
HSR I MANGER BETALING
  • 1. Asbjørn Olsen ( '80
Løb 18 40+WErgo Einstaklingakapping - Kvinnur 40-49 ár tungvekt (2000m) - 2000m 1 tilmelding
KRF I MANGER BETALING
  • 1. Sigrun Eysturdal (FOE '70
Løb 19 40+MErgo Einstaklingakapping - Menn 40-49 ár tungvekt (2000m) - 2000m 4 tilmeldinger
Havnar róðrarfelag I MANGER BETALING
  • 1. Anfinn Debes (HAV) '73
Argja róðrarfelag II MANGER BETALING
  • 1. Ken Zachariasen (ARGJA ) '77
Argja róðrarfelag I Afmeldt MANGER BETALING
  • 1. OLA HENDRIK AV FLØTUM (ARGJA ) '76
HR I MANGER BETALING
  • 1. Toni Dam (FOE '67
Løb 21 50+MErgo Einstaklingakapping - Menn 50+ ár (2000m) - 2000m 2 tilmeldinger
FSR I MANGER BETALING
  • 1. JÓAN PETUR MORTENSEN (FOE '59
HR I MANGER BETALING
  • 1. Olaf Vesturgarð (FOE '65
Løb 24 W6-Stafet Liðkapping - Kvinnur (6x500m) - 3000m 7 tilmeldinger
Rádni MANGER BETALING
  • 1. Kirstin Toftegaard (ÍFK) '96
  • 2. jastrið Toftegaard (ÍFK) '96
  • 3. Bettina Toftegaard (ÍFK) '69
  • 4. Sunrid Traðará (ÍFK) '63
  • 5. Rannvá Lava Olsen (ÍFK) '90
  • 6. Turið Christiansen (ÍFK) '96
Sølmundur MANGER BETALING
  • 1. Inga Weihe (FOE '90
  • 2. Elsa Magnussen (FOE '86
  • 3. Ingibjørg Thomsen (FOE '87
  • 4. Sarita K. Hansen (HAV) '88
  • 5. Jóna Nysted (FOE '89
  • 6. Maibritt W. Høgnesen (FOE '87
Drekin MANGER BETALING
  • 1. Elisabeth Knudsen (HAV) '88
  • 2. Edit Dahl (HAV) '96
  • 3. Janni Berg (HAV) '91
  • 4. Jana Joensen (HAV) '95
  • 5. Rebekka Á N. Jacobsen (HAV) '91
  • 6. Bjørk Teitsdóttir (HAV) '99
Erla Kongsdóttir MANGER BETALING
  • 1. Laura M. Berjastein (ÍFK) '98
  • 2. Erika S. Christiansen (ÍFK) '99
  • 3. Ann Jacobsen (ÍFK) '99
  • 4. Sunniva Berg (ÍFK) '94
  • 5. Ásla Vilhelmsen (ÍFK) '96
  • 6. Jóhanna Egholm (ÍFK) '96
Teistin Kvinnur MANGER BETALING
  • 1. Eyð Fróðadóttir (ARGJA ) '96
  • 2. Turið E. Clementsen (ARGJA ) '92
  • 3. Gerda Olesen (ARGJA ) '94
  • 4. Hanna á Brúgv (ARGJA ) '94
  • 5. Randi Z. Larsen (ARGJA ) '95
  • 6. Ásla Berg (ARGJA ) '93
Jallurin MANGER BETALING
  • 1. Sonja í Hoyvík (FOE '88
  • 2. Maibrit R. Petersen (FOE '96
  • 3. Óluva Simonsen (FOE '95
  • 4. Margreta E. Samuelsen (FOE '96
  • 5. Linda R. Klein (FOE '97
  • 6. Eyðvør W. Samuelsen (FOE '97
Tekla MANGER BETALING
  • 1. Thurid Fuglø Lind (FOE '96
  • 2. Snæbjørg Gustavsdóttir (FOE '94
  • 3. Sissal Gunnarstein (FOE '95
  • 4. Sigrid Eysturdal (FOE '96
  • 5. Irena Høgnesen (FOE '96
  • 6. Rósa Miðalberg (FOE '99
Løb 25 M6-Stafet Liðkapping - Menn (6x500m) - 3000m 5 tilmeldinger
Drekin Reyði MANGER BETALING
  • 1. ELLINDUR LYDERSEN (ARGJA ) '90
  • 2. Hávar Patursson (ARGJA ) '99
  • 3. Martin Berg (ARGJA ) '84
  • 4. Jakup Joensen (ARGJA ) '88
  • 5. Tróndur Jensson (ARGJA ) '93
  • 6. Jákup K. Hansen (ARGJA ) '94
Norðingar MANGER BETALING
  • 1. Magnus Michalsen (FOE '98
  • 2. Jákup Matras (FOE '95
  • 3. Sórin K. Sórensen (FOE '95
  • 4. Jógvan Højgaard (FOE '99
  • 5. Martin Eliasen (FOE '95
  • 6. Jón Petersen (FOE '98
Havnarbáturin B MANGER BETALING
  • 1. Fróði Magnussen (FOE '69
  • 2. Bergur Robert Dam Jensen (FOE '87
  • 3. Olaf Vesturgarð (FOE '65
  • 4. Hallur Nattestad (FOE '95
  • 5. Steinar á Tórgarði (HAV) '98
  • 6. Ingi Torgarði (HAV) '69
Argjabáturin MANGER BETALING
  • 1. Árni Jóhannesson (ARGJA ) '96
  • 2. Jógvan Jacobsen (ARGJA ) '89
  • 3. MEINHARD AKRABERG HANSEN (ARGJA ) '92
  • 4. Julian Lava (ARGJA ) '96
  • 5. Sverri Tórstún (ARGJA ) '85
  • 6. TRÓNDUR SUNDSTEIN (ARGJA ) '96
Havnar Róðrarfelag Afmeldt MANGER BETALING
  • 1. Magni Brøðraberg (FOE '76
  • 2. Jens Kristian Dam (FOE '76
  • 3. Karl Danielsen (FOE '88
  • 4. Kem Weihe (FOE '93
  • 5. Toni Dam (FOE '67
  • 6. Bogi Olsen (FOE '74
Løb 26 U19 W/M 6-Stafet Liðkapping - Dreingir og Gentur (6x500m) - 3000m 8 tilmeldinger
Fípan Fagra Dreingir MANGER BETALING
  • 1. Brandur Kjølbro (FOE '01
  • 2. Jón Josephsen (FOE '99
  • 3. Ísakur V. Staksá (FOE '00
  • 4. Hermann Samuelsen (FOE '01
  • 5. Martin Joensen (FOE '99
  • 6. Benjamin E. Sigurðsson (FOE '01
Pílur Gentur MANGER BETALING
  • 1. Nikoba Í Gong (FOE '02
  • 2. Barba Fróðadóttir (FOE '00
  • 3. Selmá Árting (Knørr.) '02
  • 4. Margreta Hansen (Knørr.) '02
  • 5. Hildur Magnussen (Knørr.) '01
  • 6. Tórunn Mohr (Knørr.) '00
Sílið Barnaróður Gentur MANGER BETALING
  • 1. Bára Dam (HAV) '03
  • 2. Sanna B. Hoydal (HAV) '03
  • 3. Anna Birna B. Restorff (HAV) '03
  • 4. Ronja Rúnadóttir (HAV) '03
  • 5. Bjørt Natasja (HAV) '03
  • 6. Bryndis Maria Joensen (HAV) '99
Fenja MANGER BETALING
  • 1. Birna Jacobsen (ÍFK) '01
  • 2. Olga H. Torgilsdóttir (ÍFK) '01
  • 3. Lena Elisdóttir (ÍFK) '01
  • 4. Laura Johnsdóttir (ÍFK) '01
  • 5. Torbjørg J. Grekersen (ÍFK) '02
  • 6. Sólfríð Hansen (ÍFK) '02
Teistin dr. MANGER BETALING
  • 1. Róar B. Johansen (ARGJA ) '99
  • 2. Torkil S. Jógvansson (ARGJA ) '99
  • 3. Bogi Húsgarð (ARGJA ) '99
  • 4. Rógvi P. Hansen (ARGJA ) '99
  • 5. Hannis Aabak (ARGJA ) '99
  • 6. Bogi Syderbø (ARGJA ) '99
Blikur Gentur MANGER BETALING
  • 1. Rakul T. Olsen (ARGJA ) '01
  • 2. Sølvá Patursson (ARGJA ) '01
  • 3. Urd Á Lofti (ARGJA ) '01
  • 4. Bjørg Karlotsdóttir (ARGJA ) '01
  • 5. Rannvá D. Hanusson (ARGJA ) '99
  • 6. Lý H. Mortensen (ARGJA ) '99
Garpar MANGER BETALING
  • 1. Dánjal L. Jacobsen (FOE '00
  • 2. Jan Arge (FOE '01
  • 3. Steingrímur V. Nielsen (FOE '00
  • 4. Jónas Kristiansson (Knørr.) '02
  • 5. Sofus B. Jakobsen (FOE '02
  • 6. Markus H. Fossádal (FOE '02
HR Barnaróður Gentur MANGER BETALING
  • 1. Unnur W. Á Tórgarði (HAV) '04
  • 2. Lea T. Johansen (HAV) '03
  • 3. Eydna E. Hansen (HAV) '03
  • 4. Rannvá Tórgarð (HAV) '03
  • 5. Brynhild E. Joensen (HAV) '03
  • 6. Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV) '03