Tilmeldinger - Færøske Mesterskaber 2017
Løb 1 U13 WErgo Piger Ergo - Einstaklingakapping - Gentur - 12 ár og yngri (500m) 500m 4 tilmeldinger
AFMELDT Knørrur II
- 1. Svanna Við Strond (FOE) '05
VÁGS Kappróðrarfelag I
- 1. Maria D. Kærbech (VÁGS ) '07
ÍF KAPPRÓÐUR I
- 1. Sofía Toftegaard (ÍFK) '06
Knørrur I
- 1. Elisabeth Larsen (FOE) '05
Løb 2 U13 MErgo Drenge Ergo - Einstaklingakapping - Dreingir - 12 ár og yngri (500m) 500m 6 tilmeldinger
VÁGS Kappróðrarfelag IV
- 1. Ragnar Jacobsen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag III
- 1. Brandur Poulsen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag I
- 1. Sjúrður Magnussen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag II
- 1. Finnur Augustinussen (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag V
- 1. Bartal Mortansson (VÁGS ) '05
VÁGS Kappróðrarfelag 2
- 1. Adrian Borg (VÁGS ) '05
Løb 3 U15 WErgo Piger Ergo - Einstaklingakapping - Gentur - 13 til 14 ár (1000m) 1000m 12 tilmeldinger
Havnar róðrarfelag VI
- 1. Brynhild E. Joensen (HAV) '03
Havnar róðrarfelag III
- 1. Lea T. Johansen (HAV) '03
Havnar róðrarfelag VII
- 1. Rannvá Tórgarð (HAV) '03
Havnar róðrarfelag IX
- 1. Viktoria E. Leitisstein (HAV) '03
Havnar róðrarfelag II
- 1. Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV) '03
Havnar róðrarfelag V
- 1. Elin D. Súnadóttir (HAV) '03
VÁGS Kappróðrarfelag I
- 1. Silja D. Kærbech (VÁGS ) '03
Havnar róðrarfelag I
- 1. Eydna E. Hansen (HAV) '03
Havnar róðrarfelag IV
- 1. Unnur W. Á Tórgarði (HAV) '04
Havnar róðrarfelag VIII
- 1. Anna Birna B. Restorff (HAV) '03
Havnar róðrarfelag X
- 1. Bára Dam (HAV) '03
VÁGS Kappróðrarfelag II
- 1. Rakul B. Jacobsen (VÁGS ) '03
Løb 4 U15 MErgo Drenge Ergo - Einstaklingakapping - Dreingir - 13 til 14 ár (1000m) 1000m 1 tilmelding
FSR I
- 1. Jannik Dalfoss (FOE) '03
Løb 5 U17 WErgo Piger Ergo - Einstaklingakapping - Gentur - 15 til 16 ár (2000m) 2000m 14 tilmeldinger
ÍF KAPPRÓÐUR III
- 1. Lena Elisdóttir (ÍFK) '01
ÍF KAPPRÓÐUR IV
- 1. Laura Johnsdóttir (ÍFK) '01
Argja róðrarfelag I
- 1. Sølvá Patursson (ARGJA ) '01
ÍF KAPPRÓÐUR I
- 1. Olga H. Torgilsdóttir (ÍFK) '01
Róðrarfelagið Knørrur IV
- 1. Silja Poulsen (Knørr.) '02
Róðrarfelagið Knørrur III
- 1. Selmá Árting (Knørr.) '02
Knørrur I
- 1. Nikoba Í Gong (FOE) '02
ÍF KAPPRÓÐUR V
- 1. Torbjørg J. Grekersen (ÍFK) '02
ÍF KAPPRÓÐUR VI
- 1. Sólfríð Hansen (ÍFK) '02
Róðrarfelagið Knørrur II
- 1. Margreta Hansen (Knørr.) '02
ÍF KAPPRÓÐUR II
- 1. Birna Jacobsen (ÍFK) '01
Miðvágs róðrarfelag I
- 1. Tóra Mouritsen (Miðvágs ) '02
Argja róðrarfelag II
- 1. Rakul T. Olsen (ARGJA ) '01
Róðrarfelagið Knørrur I
- 1. Hildur Magnussen (Knørr.) '01
Løb 6 U17 MErgo Drenge Ergo - Einstaklingakapping - Dreingir - 15 til 16 ár (2000m) 2000m 3 tilmeldinger
KSR I
- 1. Hermann Samuelsen (FOE) '01
Róðrarfelagið Knørrur I
- 1. Jónas Kristiansson (Knørr.) '02
KRF I
- 1. Brandur Kjølbro (FOE) '01
Løb 7 U19 WErgo Piger Ergo - Einstaklingakapping - Gentur - 17 til 18 ár (2000m) 2000m 4 tilmeldinger
AFMELDT Róðrarfelagið Knørrur I
- 1. Tórunn Mohr (Knørr.) '00
KRF I
- 1. Ronja Eysterdal (FOE) '99
Havnar róðrarfelag I
- 1. Helga Gásadal (HAV) '99
HR I
- 1. Barba Fróðadóttir (FOE) '00
Løb 8 U19 MErgo Drenge Ergo - Einstaklingakapping - Dreingir - 17 til 18 ár (2000m) 2000m 12 tilmeldinger
Argja róðrarfelag VII
- 1. Bogi Syderbø (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag IV
- 1. Torkil S. Jógvansson (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag II
- 1. Hávar Patursson (ARGJA ) '99
Havnar róðrarfelag II
- 1. Jákup Petersen (HAV) '00
Havnar róðrarfelag III
- 1. Barður H. Djurhuus (HAV) '00
Argja róðrarfelag V
- 1. Bogi Húsgarð (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag VI
- 1. Rógvi P. Hansen (ARGJA ) '99
Argja róðrarfelag III
- 1. Róar B. Johansen (ARGJA ) '99
NSÍ I
- 1. Dann Johannesen (FOE) '00
Havnar róðrarfelag IV
- 1. Hákun Poulsen (HAV) '00
Havnar róðrarfelag I
- 1. Magnus Hvalsrætt (HAV) '00
Argja róðrarfelag I
- 1. Hannis Aabak (ARGJA ) '99
Løb 9 LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur lættvekt (2000m) 2000m 3 tilmeldinger
NSÍ I
- 1. Ingibjørg Thomsen (FOE) '87
Havnar róðrarfelag II
- 1. Sarita K. Hansen (HAV) '88
Havnar róðrarfelag I
- 1. Jana Joensen (HAV) '95
Løb 10 WErgo Kvinder Ergo - Einstaklingakapping - Kvinnur Opin bólkur tungvekt (2000m) 2000m 9 tilmeldinger
KRF I
- 1. Victoria W. Eysterdal (FOE) '98
NSÍ I
- 1. Inga Weihe (FOE) '90
Argja róðrarfelag II
- 1. Gerda Olesen (ARGJA ) '94
Havnar róðrarfelag III
- 1. Janni Berg (HAV) '91
Argja róðrarfelag I
- 1. Randi Z. Larsen (ARGJA ) '95
KRF II
- 1. Thurid Fuglø Lind (FOE) '96
Havnar róðrarfelag II
- 1. Edit Dahl (HAV) '96
Havnar róðrarfelag I
- 1. Elisabeth Knudsen (HAV) '88
NSÍ 2
- 1. Elsa Magnussen (FOE) '86
Løb 11 LMErgo Mænd letvægt Ergo - Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur lættvekt (2000m) 2000m 7 tilmeldinger
Argja róðrarfelag I
- 1. Sverri Patursson (ARGJA ) '96
HR I
- 1. Hallur Nattestad (FOE) '95
VÁGS Kappróðrarfelag I
- 1. Petur E. Müller (VÁGS ) '97
HR II
- 1. Jens Kristian Dam (FOE) '76
HSR I
- 1. Bjartur Á Nordi (DEN) '96
NSÍ
- 1. Jógvan H. Olsen (FOE) '98
HSR V
- 1. Bjartur D. Isaksen (DEN) '94
Løb 12 MErgo Mænd Ergo - Einstaklingakapping - Menn Opin bólkur tungvekt (2000m) 2000m 24 tilmeldinger
NSÍ III
- 1. John Hansen (FOE) '98
Havnar róðrarfelag II
- 1. Virgar Johansen (HAV) '95
Argja róðrarfelag VI
- 1. Ragnar S. Mikkelsen (ARGJA ) '87
NSÍ VII
- 1. Bjarki Danielsen (FOE) '84
ÁRF I
- 1. Jákup Hansen (ÁRF) '84
NSÍ IV
- 1. Kem Weihe (FOE) '93
Argja róðrarfelag II
- 1. TRÓNDUR SUNDSTEIN (ARGJA ) '96
Havnar róðrarfelag IV
- 1. Torkil Á Kletti (HAV) '91
Argja róðrarfelag V
- 1. Árni Jóhannesson (ARGJA ) '96
Argja róðrarfelag III
- 1. Julian Lava (ARGJA ) '96
Havnar róðrarfelag I
- 1. Regin Holm Poulsen (HAV) '88
Argja róðrarfelag IX
- 1. Jakup Joensen (ARGJA ) '88
NSÍ II
- 1. Dánial - (FOE) '98
Argja róðrarfelag VIII
- 1. Tróndur Jensson (ARGJA ) '93
NSÍ VI
- 1. Karl Danielsen (FOE) '88
Argja róðrarfelag IV
- 1. ELLINDUR LYDERSEN (ARGJA ) '90
Argja róðrarfelag I
- 1. Sverri Patursson (ARGJA ) '96
Argja róðrarfelag VII
- 1. Jógvan Jacobsen (ARGJA ) '89
Havnar róðrarfelag III
- 1. Eli Nielsen (HAV) '95
NHR I
- 1. Gunnar V. Staksá (FOE) '96
HSR
- 1. Samál P. Olsen (DEN) '84
HSR 2
- 1. Beinir J. Pedersen (DEN) '92
HSR 3
- 1. Uni Johannsen (DEN) '83
Argja róðrarfelag X
- 1. Jákup K. Hansen (ARGJA ) '94
Løb 15 30+LMErgo Mænd letvægt Ergo - Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár lættvekt (2000m) 2000m 1 tilmelding
HR
- 1. Bergur Robert Dam Jensen (FOE) '87
Løb 16 30+MErgo Mænd Ergo - Einstaklingakapping - Menn 30-39 ár tungvekt (2000m) 2000m 8 tilmeldinger
KSR I
- 1. Magnus D. Madsen (FOE) '83
NHR I
- 1. Anfinn Sivertsen (FOE) '86
Havnar róðrarfelag I
- 1. Róland Michelsen (HAV) '82
Argja róðrarfelag III
- 1. Jogvan Joensen (ARGJA ) '84
NSÍ I
- 1. Jón Nónklett (FOE) '78
Argja róðrarfelag I
- 1. Jakku Guttesen (ARGJA ) '79
Argja róðrarfelag II
- 1. Martin Berg (ARGJA ) '84
HSR I
- 1. Asbjørn Olsen (DEN) '80
Løb 18 40+WErgo Kvinder Ergo - Einstaklingakapping - Kvinnur 40-49 ár tungvekt (2000m) 2000m 1 tilmelding
KRF I
- 1. Sigrun Eysturdal (FOE) '70
Løb 19 40+MErgo Mænd Ergo - Einstaklingakapping - Menn 40-49 ár tungvekt (2000m) 2000m 4 tilmeldinger
Havnar róðrarfelag I
- 1. Anfinn Debes (HAV) '73
Argja róðrarfelag II
- 1. Ken Zachariasen (ARGJA ) '77
AFMELDT Argja róðrarfelag I
- 1. OLA HENDRIK AV FLØTUM (ARGJA ) '76
HR I
- 1. Toni Dam (FOE) '67
Løb 21 50+MErgo Mænd Ergo - Einstaklingakapping - Menn 50+ ár (2000m) 2000m 2 tilmeldinger
FSR I
- 1. Jóan Petur Mortensen (FOE) '59
HR I
- 1. Olaf Vesturgarð (FOE) '65
Løb 24 W6-Stafet Kvinder 6-Stafet - Liðkapping - Kvinnur (6x500m) 3000m 7 tilmeldinger
Rádni
- 1. Kirstin Toftegaard (ÍFK) '96
- 2. jastrið Toftegaard (ÍFK) '96
- 3. Bettina Toftegaard (ÍFK) '69
- 4. Sunrid Traðará (ÍFK) '63
- 5. Rannvá Lava Olsen (ÍFK) '90
- 6. Turið Christiansen (ÍFK) '96
Sølmundur
- 1. Inga Weihe (FOE) '90
- 2. Elsa Magnussen (FOE) '86
- 3. Ingibjørg Thomsen (FOE) '87
- 4. Sarita K. Hansen (HAV) '88
- 5. Jóna Nysted (FOE) '89
- 6. Maibritt W. Høgnesen (FOE) '87
Drekin
- 1. Elisabeth Knudsen (HAV) '88
- 2. Edit Dahl (HAV) '96
- 3. Janni Berg (HAV) '91
- 4. Jana Joensen (HAV) '95
- 5. Rebekka Á N. Jacobsen (HAV) '91
- 6. Bjørk Teitsdóttir (HAV) '99
Erla Kongsdóttir
- 1. Laura M. Berjastein (ÍFK) '98
- 2. Erika S. Christiansen (ÍFK) '99
- 3. Ann Jacobsen (ÍFK) '99
- 4. Sunniva Berg (ÍFK) '94
- 5. Ásla Vilhelmsen (ÍFK) '96
- 6. Jóhanna Egholm (ÍFK) '96
Teistin Kvinnur
- 1. Eyð Fróðadóttir (ARGJA ) '96
- 2. Turið E. Clementsen (ARGJA ) '92
- 3. Gerda Olesen (ARGJA ) '94
- 4. Hanna á Brúgv (ARGJA ) '94
- 5. Randi Z. Larsen (ARGJA ) '95
- 6. Ásla Berg (ARGJA ) '93
Jallurin
- 1. Sonja í Hoyvík (FOE) '88
- 2. Maibrit R. Petersen (FOE) '96
- 3. Óluva Simonsen (FOE) '95
- 4. Margreta E. Samuelsen (FOE) '96
- 5. Linda R. Klein (FOE) '97
- 6. Eyðvør W. Samuelsen (FOE) '97
Tekla
- 1. Thurid Fuglø Lind (FOE) '96
- 2. Snæbjørg Gustavsdóttir (FOE) '94
- 3. Sissal Gunnarstein (FOE) '95
- 4. Sigrid Eysturdal (FOE) '96
- 5. Irena Høgnesen (FOE) '96
- 6. Rósa Miðalberg (FOE) '99
Løb 25 M6-Stafet Mænd 6-Stafet - Liðkapping - Menn (6x500m) 3000m 5 tilmeldinger
Drekin Reyði
- 1. ELLINDUR LYDERSEN (ARGJA ) '90
- 2. Hávar Patursson (ARGJA ) '99
- 3. Martin Berg (ARGJA ) '84
- 4. Jakup Joensen (ARGJA ) '88
- 5. Tróndur Jensson (ARGJA ) '93
- 6. Jákup K. Hansen (ARGJA ) '94
Norðingar
- 1. Magnus Michalsen (FOE) '98
- 2. Jákup Matras (FOE) '95
- 3. Sórin K. Sórensen (FOE) '95
- 4. Jógvan Højgaard (FOE) '99
- 5. Martin Eliasen (FOE) '95
- 6. Jón Petersen (FOE) '98
Havnarbáturin B
- 1. Fróði Magnussen (FOE) '69
- 2. Bergur Robert Dam Jensen (FOE) '87
- 3. Olaf Vesturgarð (FOE) '65
- 4. Hallur Nattestad (FOE) '95
- 5. Steinar á Tórgarði (HAV) '98
- 6. Ingi Torgarði (HAV) '69
Argjabáturin
- 1. Árni Jóhannesson (ARGJA ) '96
- 2. Jógvan Jacobsen (ARGJA ) '89
- 3. MEINHARD AKRABERG HANSEN (ARGJA ) '92
- 4. Julian Lava (ARGJA ) '96
- 5. Sverri Tórstún (ARGJA ) '85
- 6. TRÓNDUR SUNDSTEIN (ARGJA ) '96
AFMELDT Havnar Róðrarfelag
- 1. Magni Brøðraberg (FOE) '76
- 2. Jens Kristian Dam (FOE) '76
- 3. Karl Danielsen (FOE) '88
- 4. Kem Weihe (FOE) '93
- 5. Toni Dam (FOE) '67
- 6. Bogi Olsen (FOE) '74
Løb 26 U19 W/M 6-Stafet Piger/drenge 6-Stafet - Liðkapping - Dreingir og Gentur (6x500m) 3000m 8 tilmeldinger
Fípan Fagra Dreingir
- 1. Brandur Kjølbro (FOE) '01
- 2. Jón Josephsen (FOE) '99
- 3. Ísakur V. Staksá (FOE) '00
- 4. Hermann Samuelsen (FOE) '01
- 5. Martin Joensen (FOE) '99
- 6. Benjamin E. Sigurðsson (FOE) '01
Pílur Gentur
- 1. Nikoba Í Gong (FOE) '02
- 2. Barba Fróðadóttir (FOE) '00
- 3. Selmá Árting (Knørr.) '02
- 4. Margreta Hansen (Knørr.) '02
- 5. Hildur Magnussen (Knørr.) '01
- 6. Tórunn Mohr (Knørr.) '00
Sílið Barnaróður Gentur
- 1. Bára Dam (HAV) '03
- 2. Sanna B. Hoydal (HAV) '03
- 3. Anna Birna B. Restorff (HAV) '03
- 4. Ronja Rúnadóttir (HAV) '03
- 5. Bjørt Natasja (HAV) '03
- 6. Bryndis Maria Joensen (HAV) '99
Fenja
- 1. Birna Jacobsen (ÍFK) '01
- 2. Olga H. Torgilsdóttir (ÍFK) '01
- 3. Lena Elisdóttir (ÍFK) '01
- 4. Laura Johnsdóttir (ÍFK) '01
- 5. Torbjørg J. Grekersen (ÍFK) '02
- 6. Sólfríð Hansen (ÍFK) '02
Teistin dr.
- 1. Róar B. Johansen (ARGJA ) '99
- 2. Torkil S. Jógvansson (ARGJA ) '99
- 3. Bogi Húsgarð (ARGJA ) '99
- 4. Rógvi P. Hansen (ARGJA ) '99
- 5. Hannis Aabak (ARGJA ) '99
- 6. Bogi Syderbø (ARGJA ) '99
Blikur Gentur
- 1. Rakul T. Olsen (ARGJA ) '01
- 2. Sølvá Patursson (ARGJA ) '01
- 3. Urd Á Lofti (ARGJA ) '01
- 4. Bjørg Karlotsdóttir (ARGJA ) '01
- 5. Rannvá D. Hanusson (ARGJA ) '99
- 6. Lý H. Mortensen (ARGJA ) '99
Garpar
- 1. Dánjal L. Jacobsen (FOE) '00
- 2. Jan Arge (FOE) '01
- 3. Steingrímur V. Nielsen (FOE) '00
- 4. Jónas Kristiansson (Knørr.) '02
- 5. Sofus B. Jakobsen (FOE) '02
- 6. Markus H. Fossádal (FOE) '02
HR Barnaróður Gentur
- 1. Unnur W. Á Tórgarði (HAV) '04
- 2. Lea T. Johansen (HAV) '03
- 3. Eydna E. Hansen (HAV) '03
- 4. Rannvá Tórgarð (HAV) '03
- 5. Brynhild E. Joensen (HAV) '03
- 6. Kristianna Skarphéðinsdóttir (HAV) '03