Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 10:30 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:32 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:34 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:36 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:38 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:40 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:42 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:44 1 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix, 1. division 10 km A Finale
kl. 10:46 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 10:48 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 10:50 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 10:52 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 10:54 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 10:56 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 10:58 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:00 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:02 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:04 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:06 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:08 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:10 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:12 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:14 2 1 10000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 åres inrigger, 10 km Åben Motions Mix, 2. division A Finale
kl. 11:20 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:22 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:24 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:26 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:28 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 11:30 3 1 10000m W2+inr 2 årers Inrigger, Kvinder DM 10 km A Finale
kl. 13:30 4 1 25000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix 25 km A Finale
kl. 13:32 4 1 25000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix 25 km A Finale
kl. 13:34 4 1 25000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix 25 km A Finale
kl. 13:36 4 1 25000m W/M 2+inr/4+inr 2/4 årers inrigger, Åben Mix 25 km A Finale
kl. 13:40 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:42 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:44 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:46 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale
kl. 13:48 5 1 25000m M2+inr 2 årers Inrigger, Mænd DM 25 km A Finale