Løbsliste - Skolekaproning og Baltic Cup udtagelser 2019

Løbsliste - Skolekaproning og Baltic Cup udtagelser 2019
Løb nr. Planlagt Starttidspunkt Kategori Distance Løb Beskrivelse
10 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 W1X BC udtagelse JW!X
20 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 M1X BC udtagelse JM1X
30 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 M2X BC udtagelse . JM2X
40 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 W2X BC udtagelse JW2X
50 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 W2- BC udtagelse . JW2-
60 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 M2- BC udtagelse JM2-
70 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 M4X BC udtagelse JM4X
80 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 W4X BC udtagelse JW4X
90 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 M4- BC udtagelse JM4-
100 24. august 2019 Baltic Cup 2000m U19 W4- BC udtagelse JW4-
101 24. august 2019 250m U11 W/M 1X-Edon JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single*
102 24. august 2019 250m U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single*
103 24. august 2019 250m U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single*
104 24. august 2019 500m U13 M1X JM 1X D
105 24. august 2019 500m U15 M1X JM 1X C
106 24. august 2019 500m U17 M1X JM 1X B
107 24. august 2019 500m U13 W2X JW 2X D
108 24. august 2019 500m U15 W2X JW 2X C
109 24. august 2019 500m U17 W2X JW 2X B
110 24. august 2019 500m U13 W1X JW 1X D begynder**
111 24. august 2019 500m U15 W1X JW 1X C begynder**
112 24. august 2019 500m U17 W1X JW 1X B begynder**
113 24. august 2019 500m U13 M2X JM 2X D
114 24. august 2019 500m U15 M2X JM 2X C
115 24. august 2019 500m U17 M2X JM 2X B
116 24. august 2019 500m U13 M2X JM 2X D begynder**
117 24. august 2019 500m U15 M2X JM 2X C begynder**
118 24. august 2019 500m U17 M2X JM 2X B begynder**
119 24. august 2019 500m U13 W2X JW 2X D begynder**
120 24. august 2019 500m U15 W2X JW 2X C begynder**
121 24. august 2019 500m U17 W2X JW 2X B begynder**
122 24. august 2019 500m U13 W1X JW 1X D
123 24. august 2019 500m U15 W1X JW 1X C
124 24. august 2019 500m U17 W1X JW 1X B
125 24. august 2019 500m U13 M1X JM 1X D begynder**
126 24. august 2019 500m U15 M1X JM 1X C begynder**
127 24. august 2019 500m U17 M1X JM 1X B begynder**
128 24. august 2019 500m U11 W/M 1X-Edon JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single**
129 24. august 2019 500m U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single**
130 24. august 2019 500m U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single** (ene anmeldt -roes ikke)
131 24. august 2019 500m U15 W/M 2X JW/JM 2x C Mix
132 24. august 2019 500m U17 W/M 2X JW/JM 2x B Mix
133 24. august 2019 500m W/M 8+ JM/JW 8+ B-C
200 24. august 2019 500m U19 M1X YOG UngdomsOL udtagelse