Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 12:30 70 3 2000m U19 M4X BC udtagelse JM4X V Finale
kl. 12:35 80 1 2000m U19 W4X BC udtagelse JW4X V Finale
kl. 13:00 102 5 250m U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single* . Afdeling
kl. 13:05 105 5 500m U15 M1X JM 1X C . Afdeling
kl. 13:10 105 6 500m U15 M1X JM 1X C . Afdeling
kl. 13:15 105 5 500m U15 M1X JM 1X C . Afdeling
kl. 13:20 105 5 500m U15 M1X JM 1X C . Afdeling
kl. 13:22 30 7 2000m U19 M2X BC udtagelse . JM2X . Indledende
kl. 13:25 106 2 500m U17 M1X JM 1X B . Afdeling
kl. 13:30 107 2 500m U13 W2X JW 2X D . Afdeling
kl. 13:35 108 4 500m U15 W2X JW 2X C . Afdeling
kl. 13:40 109 3 500m U17 W2X JW 2X B . Afdeling
kl. 13:45 110 2 500m U12 W1X JW 1X D begynder** . Afdeling
kl. 13:50 111 4 500m U15 W1X JW 1X C begynder** . Afdeling
kl. 13:55 112 3 500m U17 W1X JW 1X B begynder** . Afdeling
kl. 14:00 101 2 250m U11 W/M 1X-Edon JW/JM 1X E (-10 år) Edon begynder single* . Afdeling
kl. 14:05 103 4 250m U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single* . Afdeling
kl. 14:10 114 4 500m U15 M2X JM 2X C . Afdeling
kl. 14:15 114 5 500m U15 M2X JM 2X C . Afdeling
kl. 14:20 115 3 500m U17 M2X JM 2X B . Afdeling
kl. 14:25 116 2 500m U13 M2X JM 2X D begynder** . Afdeling
kl. 14:35 118 2 500m U17 M2X JM 2X B begynder** . Afdeling
kl. 14:40 120 3 500m U15 W2X JW 2X C begynder** . Afdeling
kl. 14:45 121 2 500m U17 W2X JW 2X B begynder** . Afdeling
kl. 14:50 122 5 500m U12 W1X JW 1X D . Afdeling
kl. 14:55 123 6 500m U15 W1X JW 1X C . Afdeling
kl. 15:00 123 6 500m U15 W1X JW 1X C . Afdeling
kl. 15:05 124 4 500m U17 W1X JW 1X B . Afdeling
kl. 15:10 125 2 500m U13 M1X JM 1X D begynder** . Afdeling
kl. 15:15 126 6 500m U15 M1X JM 1X C begynder** . Afdeling
kl. 15:20 127 4 500m U17 M1X JM 1X B begynder** . Afdeling
kl. 15:25 130 3 500m U15 W/M 1X-Edon JW/JM 1X C (13-14 år) Edon begynder single** . Afdeling
kl. 15:30 131 4 500m U15 W/M 2X JW/JM 2x C Mix . Afdeling
kl. 15:35 132 4 500m U17 W/M 2X JW/JM 2x B Mix . Afdeling
kl. 15:40 133 3 500m W/M 8+ JM/JW 8+ B-C V Finale
kl. 15:45 129 3 500m U13 W/M 1X-Edon JW/JM 1X D (11-12 år) Edon begynder single** . Afdeling
kl. 15:50 10 2 2000m U19 W1X BC udtagelse JW!X V Finale
kl. 16:00 30 5 2000m U19 M2X BC udtagelse . JM2X V Finale
kl. 16:05 40 2 2000m U19 W2X BC udtagelse JW2X V Finale
kl. 16:15 60 2 2000m U19 M2- BC udtagelse . Jm2- V Finale