Tilmeldinger - Sjællandske Mesterskaber 2017

Løb 100 MErgo MÆND 6000 m - 6000m 3 tilmeldinger
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Asger Lenzing (LR) '71
Roforeningen KVIK I
  • 1. Mark van Herk (KVIK) '78
UdenKlub I
  • 1. Emil Jensen (DEN '92
Løb 100 MErgo 6000m JUNIOR - 6000m 7 tilmeldinger
Bagsværd Roklub
  • 1. Aksel Bay (BR) '00
Bagsværd Roklub 2
  • 1. Lasse Maigaard (BR) '00
Bagsværd Roklub 3
  • 1. Oliver Skov Jerkovic (BR) '01
Hvidovre Roklub
  • 1. Thomas Jensen (HvR) '01
Bagsværd Roklub 4
  • 1. Magnus Quaade Oddershede (BR) '00
Roforeningen KVIK
  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01
Lyngby Roklub
  • 1. Jacob Lenzing (LR) '00
Løb 102 U11 WErgo JUN ÅRGANG 09 eller yngre 2MIN mix - 2min 2 tilmeldinger
Tissø Roklub
  • 1. Nicky Alex Olsen (TR) '09
Tissø Roklub 2 Afmeldt
  • 1. Valdemar Andersen (TR) '09
Løb 103 U11 WErgo Piger Jun E årgang 07+08 2min - 2min 7 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Emma Løren (SR) '07
Køge Roklub I Afmeldt
  • 1. Anna Høg (Køge R) '07
Roklubben Stevns II
  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
Køge Roklub II
  • 1. Maya Sørensen (Køge R) '08
Roklubben Stevns I
  • 1. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08
Bagsværd Roklub I
  • 1. Frida Elleberg Møller (BR) '07
Roklubben Stevns 2
  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08
Løb 104 U11 MErgo Drenge Jun E årgang 07+08 2min - 2min 1 tilmelding
Rødvig Roklub I
  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (RR) '08
Løb 105 U13 WErgo Piger Jun D årgang 05+06 2min - 2min 6 tilmeldinger
Roklubben Stevns I
  • 1. Sofie Kristiansen (Stevns) '06
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alma Biltoft Benediktson (BR) '05
Roklubben Stevns III
  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06
Roklubben Stevns II
  • 1. Ida Malmgaard (Stevns) '06
Sorø Roklub I
  • 1. Babette Post-Kallenbach (SR) '05
Rødvig Roklub I
  • 1. Amalie Kjøng Jørgensen (RR) '06
Løb 106 U13 MErgo Drenge Jun D årgang 05+06 2min - 2min 9 tilmeldinger
Helsingør Roklub I
  • 1. Bertram Penter (HR) '06
Køge Roklub I
  • 1. Anker Lerdorf (Køge R) '06
Roklubben Stevns IV
  • 1. Nikolaj Hallsman Olsen (Stevns) '05
Roklubben Stevns I
  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
Rødvig Roklub II
  • 1. Magnus Rex Mainz (RR) '06
Roklubben Stevns II
  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
Dragør Roklub I
  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
Rødvig Roklub I
  • 1. Kevin Joensen, (RR) '05
Roklubben Stevns III
  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andesen (Stevns) '05
Løb 107 U15 WErgo Piger Jun C årgang 03 4min - 4min 7 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Elisabeth Østergaard (SR) '03
Bagsværd Roklub I
  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (BR) '03
Køge Roklub I Afmeldt
  • 1. Lærke Skovhus Pedersen (Køge R) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeb.) '03
Sorø Roklub II
  • 1. Kamma Westerbjerg Hune (SR) '03
Roklubben Furesø I
  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03
Silkeborg Roklub II
  • 1. Maja Klitgaard (Silkeb.) '03
Løb 108 U15 WErgo Piger Jun C årgang 04 3min - 3min 4 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
  • 1. Frederikke Munch (RR) '04
Sorø Roklub I
  • 1. Smilla Post-Kallenbach (SR) '04
Sorø Roklub II
  • 1. Silja Pind (SR) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (BR) '04
Løb 109 U15 MErgo Drenge Jun C årgang 03 4min - 4min 9 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
  • 1. Villads Jørgensen (BR) '03
Køge Roklub I
  • 1. Kasper Krejberg (Køge R) '03
Sorø Roklub II
  • 1. Gustav Tornvig (SR) '03
Sorø Roklub I Afmeldt
  • 1. Nichlas Kirk Windfeld (SR) '03
Næstved Roklub I
  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Roklubben Viking I
  • 1. Aske Storm (Viking) '03
Tissø Roklub I
  • 1. Nathaniel Christensen (TR) '03
Bagsværd Roklub 2
  • 1. Casper Girke Christensen (BR) '03
Bagsværd Roklub 3
  • 1. Asbjørn Bay (BR) '03
Løb 110 U15 MErgo Drenge Jun C årgang 04 3min - 3min 12 tilmeldinger
Roklubben Stevns I
  • 1. Jonas Grøntved (Stevns) '04
Tissø Roklub I
  • 1. Marcus Kobæk Larsen (TR) '04
Helsingør Roklub I
  • 1. Emil B Penter (HR) '04
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Christian Blomberg (LR) '04
Bagsværd Roklub II
  • 1. Elias Ellehammer (BR) '04
Tissø Roklub II
  • 1. Magnus Jepsen (TR) '04
Bagsværd Roklub III
  • 1. Henning Friedrichsen (BR) '04
Bagsværd Roklub V
  • 1. Thøger Bjerg (BR) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alexander Aldrich (BR) '04
Tissø Roklub III
  • 1. Mikas Dyck Munksø (TR) '04
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Mads Rubin (BR) '04
Roklubben Furesø
  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Løb 111 U17 WErgo Piger Jun B Årgang 01 2000m - 2000m 5 tilmeldinger
Bagsværd Roklub III
  • 1. Matilde Hjorth (BR) '01
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (BR) '01
Bagsværd Roklub II
  • 1. Marie Ramm (BR) '01
Lyngby Dameroklub/KKL I
  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
Danske Studenters Roklub I Afmeldt
  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
Løb 112 U17 WErgo Jun B Piger Årgang 02 2000m - 2000m 9 tilmeldinger
Tissø Roklub I
  • 1. Katrine Jepsen (TR) '02
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Højgaard (BR) '02
Bagsværd Roklub III
  • 1. Emma Vestergaard Lybech (BR) '02
Roklubben Furesø I
  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
Bagsværd Roklub II
  • 1. Emma Braad Olesen (BR) '02
Roklubben Stevns I Afmeldt
  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02
Sorø Roklub I
  • 1. Nicoline Bluhme (SR) '02
Lyngby Dameroklub/KKL I
  • 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02
Løb 113 U17 MErgo Drenge Jun B Årgang 01 2000m - 2000m 7 tilmeldinger
Roskilde Roklub II
  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01
Dragør Roklub I
  • 1. Victor Brünnich Rasmussen (Dragør) '01
Roskilde Roklub III
  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
Sorø Roklub II
  • 1. Rasmus Lind (SR) '01
Sorø Roklub I Afmeldt
  • 1. Jannick Wly Andersen (SR) '01
Roskilde Roklub I Afmeldt
  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
Bagsværd Roklub
  • 1. Niels Østergaard (BR) '01
Løb 114 U17 MErgo Jun B Drenge Årgang 02 2000m - 2000m 8 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
  • 1. Patrick Klestrup (RR) '02
Bagsværd Roklub II
  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (BR) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
Roforeningen KVIK I
  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
Sorø Roklub I
  • 1. Peter Skou ** (SR) '02
Roskilde Roklub II
  • 1. Oskar Dinesen Usmani (Roskilde) '02
Roskilde Roklub III
  • 1. Simon Bruun Hubrechts (Roskilde) '02
Roklubben Stevns I
  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02
Løb 115 U19 WErgo Piger Jun A 2000m - 2000m 6 tilmeldinger
Tissø Roklub II
  • 1. Mette Nissen (TR) '99
Roskilde Roklub I
  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
Danske Studenters Roklub I Afmeldt
  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00
Danske Studenters Roklub II Afmeldt
  • 1. Louise Hyldager (DSR) '00
Tissø Roklub I
  • 1. Janni Nissen (TR) '99
Bagsværd Roklub I
  • 1. Agnete Jersild (BR) '00
Løb 116 U19 MErgo Drenge Jun A 2000m - 2000m 6 tilmeldinger
N.S. Roklub I MANGER BETALING
  • 1. Jonas Kristensen (N.S.) '99
Roskilde Roklub I
  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00
Roforeningen KVIK I
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Korsør Roklub I
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00
Hvidovre Roklub I Afmeldt
  • 1. Marcus Lyngesen (HvR) '00
Bagsværd Roklub I
  • 1. Magnus Seidelin Houmølle (BR) '99
Løb 117 U23 WErgo Kvinder Sen B Let 2000m - 2000m 1 tilmelding
Næstved Roklub
  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 120 WErgo Kvinder Sen A 2000m - 2000m 2 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Kate Petersen (DSR) '90
Roforeningen KVIK
  • 1. Astrid Haastrup Jespersen (KVIK) '74
Løb 121 30+WErgo Kvinder, Masters 2000m - 2000m 3 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub III
  • 1. Julie Schou (DSR) '84
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Cecilie Lützen Søltoft (DSR) '84
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Ragna Karen Sigurðardóttir (DSR) '82
Løb 125 MErgo Mænd Sen A Let 2000m - 2000m 3 tilmeldinger
Næstved Roklub I Afmeldt
  • 1. Mikkel Schelde (Næstv.) '93
Roforeningen KVIK I
  • 1. Kelvin Yeung (KVIK) '93
Danske Studenters Roklub
  • 1. Christoffer Hansen (DSR) '88
Løb 126 MErgo Mænd Sen A 2000m - 2000m 4 tilmeldinger
Næstved Roklub I
  • 1. Andreas Nielsen (Næstv.) '86
Næstved Roklub II
  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
Dragør Roklub I
  • 1. Mark Raun (Dragør) '89
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Martin Schjerning (DSR) '80
Løb 127 30+MErgo Mænd 30-39 år 2000m - 2000m 3 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Christian Mølvig (SR) '79
Rødvig Roklub I
  • 1. Jan Olsen (RR) '78
Klubløs I
  • 1. Lasse Breitensein ( '87
Løb 129 U17 W/M 4-Stafet Stafet for JUNIOR, Jun E-B 4x500m - 2000m 10 tilmeldinger
Tissø Roklub I
  • 1. Magnus Jepsen (TR) '04
  • 2. Marcus Kobæk Larsen (TR) '04
  • 3. Mikas Dyck Munksø (TR) '04
  • 4. Nathaniel Christensen (TR) '03
Bagsværd Roklub I
  • 1. Frida Elleberg Møller (BR) '07
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (BR) '04
  • 3. Emma Braad Olesen (BR) '02
  • 4. Mads Rubin (BR) '04
Bagsværd Roklub II
  • 1. Alma Biltoft Benediktson (BR) '05
  • 2. Elias Ellehammer (BR) '04
  • 3. Emma Vestergaard Lybech (BR) '02
  • 4. Thøger Bjerg (BR) '04
Roklubben Stevns I
  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
  • 2. Jonas Grøntved (Stevns) '04
  • 3. Nikolaj Bakkeskov Andesen (Stevns) '05
  • 4. Nikolaj Hallsman Olsen (Stevns) '05
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeb.) '03
  • 2. Casper Girke Christensen (BR) '03
  • 3. Jeroen Grimmelikhuijzen (BR) '02
  • 4. Villads Jørgensen (BR) '03
Roklubben Stevns II
  • 1. Ida Malmgaard (Stevns) '06
  • 2. Anna Iversen (Stevns) '07
  • 3. Sofie Kristiansen (Stevns) '06
  • 4. Cecilia tornehøj Kroll (Stevns) '08
Bagsværd Roklub III
  • 1. Alexander Aldrich (BR) '04
  • 2. Cathrine Duedahl-Olesen (BR) '03
  • 3. Henning Friedrichsen (BR) '04
  • 4. Astrid Højgaard (BR) '02
Næstved Roklub I
  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
  • 2. Rasmus Bjerre (Næstv.) '02
  • 3. Mathilde Olsson (Næstv.) '01
  • 4. Simon Jensen (Næstv.) '01
Sorø Roklub
  • 1. Jannick Wly Andersen (SR) '01
  • 2. Rasmus Lind (SR) '01
  • 3. Peter Skou ** (SR) '02
  • 4. Gustav Tornvig (SR) '03
Sorø Roklub 2
  • 1. Elisabeth Østergaard (SR) '03
  • 2. Nicoline Bluhme (SR) '02
  • 3. Smilla Post-Kallenbach (SR) '04
  • 4. Kamma Westerbjerg Hune (SR) '03
Løb 130 40+WErgo Kvinder, veteran 40-49 år, 2000 meter - 2000m 4 tilmeldinger
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Tanja Igland (DSR) '74
Ringsted Roklub I
  • 1. Mette Mandrup Kjær (RR) '76
Næstved Roklub I
  • 1. Lisa Petersen (Næstv.) '75
Sorø Roklub I
  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (SR) '69
Løb 132 50+WErgo Kvinder, veteran 50-59 år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Roforeningen KVIK I
  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 137 70+WErgo Kvinder, veteran 70- år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
  • 1. Ingrid Petersen (SR) '44
Løb 138 40+MErgo Mænd, veteran 40-49 år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Næstved Roklub I
  • 1. Morten Thorving (Næstv.) '77
Løb 140 50+MErgo Mænd, veteran 50-59 år,letvægt 2000 m - 2000m 1 tilmelding
Roklubben Viking I
  • 1. Uffe Dyhr (Viking) '59
Løb 141 50+MErgo Mænd, veteran 50-59 år, 2000 meter - 2000m 5 tilmeldinger
Roklubben Furesø II Afmeldt
  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
Sorø Roklub I Afmeldt
  • 1. Peter Carstens (SR) '60
Hjemme fra Kælderen I
  • 1. Thomas Jensen (DEN '67
Roklubben Furesø I
  • 1. Lars Wallin (Furesø) '62
Roklubben Viking I
  • 1. Rene Hansen (Viking) '63
Løb 142 60+MErgo Mænd, veteran 60-69 år, 2000 meter - 2000m 4 tilmeldinger
Maribo Roklub I
  • 1. John Winther (Maribo) '56
Rødvig Roklub I
  • 1. Flemming Nielsen (RR) '56
Roskilde Roklub I
  • 1. Mogens Kleis (Roskilde) '52
Sorø Roklub I
  • 1. Bjarne Hjorth (SR) '51
Løb 144 70+MErgo Mænd, veteran 70- år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Middelfart Roklub II
  • 1. Bent Bøgh Pedersen (MRK) '43
Løb 145 70+MErgo Mænd, veteran 70- år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Hans Nøhr (LR) '45
Løb 146 U15 MErgo Drenge Fitness Sprint 12-14 år 200 meter - 200m 15 tilmeldinger
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Christian Blomberg (LR) '04
Bagsværd Roklub VIII
  • 1. Casper Girke Christensen (BR) '03
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alexander Aldrich (BR) '04
Roklubben Furesø I
  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Bagsværd Roklub V
  • 1. Thøger Bjerg (BR) '04
Roklubben Stevns I
  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
Bagsværd Roklub II
  • 1. Elias Ellehammer (BR) '04
Rødvig Roklub I
  • 1. Magnus Rex Mainz (RR) '06
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Mads Rubin (BR) '04
Bagsværd Roklub VII
  • 1. Asbjørn Bay (BR) '03
Bagsværd Roklub III
  • 1. Henning Friedrichsen (BR) '04
Helsingør Roklub I
  • 1. Emil B Penter (HR) '04
Helsingør Roklub II
  • 1. Bertram Penter (HR) '06
Bagsværd Roklub VI
  • 1. Villads Jørgensen (BR) '03
Rødvig Roklub II
  • 1. Kevin Joensen, (RR) '05
Løb 147 U15 WErgo Piger Fitness Sprint 12-14 år 200 meter - 200m 11 tilmeldinger
Silkeborg Roklub II
  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeb.) '03
Sorø Roklub I
  • 1. Smilla Post-Kallenbach (SR) '04
Rødvig Roklub II
  • 1. Frederikke Munch (RR) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alma Biltoft Benediktson (BR) '05
Bagsværd Roklub II
  • 1. Frida Elleberg Møller (BR) '07
Rødvig Roklub I
  • 1. Julie Munch (RR) '03
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (BR) '03
Roklubben Furesø I
  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Maja Klitgaard (Silkeb.) '03
Bagsværd Roklub III
  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (BR) '04
Roklubben Stevns I
  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06
Løb 148 U17 MErgo Drenge Fitness Sprint 14-16 år 200 meter - 200m 6 tilmeldinger
Roforeningen KVIK I
  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
Rødvig Roklub I
  • 1. Patrick Klestrup (RR) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
Roklubben Stevns I
  • 1. Malthe T. Christiansen (Stevns) '02
Køge Roklub I
  • 1. Sune Rasmussen (Køge R) '02
Roskilde Roklub III
  • 1. Simon Bruun Hubrechts (Roskilde) '02
Løb 149 U17 WErgo Piger Fitness Sprint 14-16 år 200 meter - 200m 12 tilmeldinger
Roklubben Stevns I Afmeldt
  • 1. Nikoline Kroll (Stevns) '02
Danske Studenters Roklub I Afmeldt
  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
Bagsværd Roklub V
  • 1. Marie Ramm (BR) '01
Bagsværd Roklub VI
  • 1. Matilde Hjorth (BR) '01
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Højgaard (BR) '02
Roklubben Furesø I
  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Lyngby Dameroklub/KKL I
  • 1. Astrid Bruun Fejfer (LDR) '01
Bagsværd Roklub III
  • 1. Emma Braad Olesen (BR) '02
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (BR) '01
Rødvig Roklub I
  • 1. Mathilde Joensen (RR) '01
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Emma Vestergaard Lybech (BR) '02
Lyngby Dameroklub/KKL II
  • 1. Ida Marie Reimer (LDR) '02
Løb 150 U19 MErgo Drenge Fitness Sprint 16-18 år 200 meter - 200m 3 tilmeldinger
Ringsted Roklub I
  • 1. Matias Lang Sørensen (RR) '99
Roforeningen KVIK I
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Korsør Roklub I
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00
Løb 151 U19 WErgo Piger Fitness Sprint 16-18 år 200 meter - 200m 5 tilmeldinger
Roskilde Roklub I
  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
Danske Studenters Roklub I Afmeldt
  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00
Danske Studenters Roklub II Afmeldt
  • 1. Louise Hyldager (DSR) '00
Næstved Roklub I
  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
Bagsværd Roklub
  • 1. Agnete Jersild (BR) '00
Løb 152 MErgo Herrer Fitness Sprint 200 meter - 200m 8 tilmeldinger
Roklubben Furesø I
  • 1. Lars Wallin (Furesø) '62
Rødvig Roklub I
  • 1. Jan Olsen (RR) '78
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Andreas Sloth (DSR) '95
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Martin Schjerning (DSR) '80
Rødvig Roklub II
  • 1. Tommy Knudsen (RR) '51
N.S. Roklub I
  • 1. Søren Kristensen (N.S.) '69
UdenKlub I
  • 1. Emil Jensen (DEN '92
Roklubben Furesø II Afmeldt
  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
Løb 153 WErgo Damer Fitness Sprint 200 meter - 200m 7 tilmeldinger
Roforeningen KVIK III
  • 1. Astrid Haastrup Jespersen (KVIK) '74
Danske Studenters Roklub IV
  • 1. Cecilie Lützen Søltoft (DSR) '84
Danske Studenters Roklub III
  • 1. Tanja Igland (DSR) '74
Roforeningen KVIK II
  • 1. Anne Dsane Andersen (KVIK) '92
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Kate Petersen (DSR) '90
Roforeningen KVIK I
  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Ragna Karen Sigurðardóttir (DSR) '82
Løb 154 W/M 4-Stafet Stafet for klubhold, 4 x 500 meter - 2000m 7 tilmeldinger
Bagsværd Roklub I
  • 1. Agnete Jersild (BR) '00
  • 2. Niels Østergaard (BR) '01
  • 3. Marie Ramm (BR) '01
  • 4. Matilde Hjorth (BR) '01
Næstved Roklub II
  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96
  • 2. Morten Thorving (Næstv.) '77
  • 3. William Kjærgaard (Næstv.) '03
  • 4. Lisa Petersen (Næstv.) '75
Københavns Roklub I
  • 1. Mads EDSBERG (KR) '91
  • 2. Dennis Petersen (KR) '90
  • 3. Rasmus Nielsen (KR) '89
  • 4. Niklas Grundt Hansen (KR) '88
Roforeningen KVIK I
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
  • 2. Anne Dsane Andersen (KVIK) '92
  • 3. Marianne Becker (KVIK) '62
  • 4. Astrid Haastrup (KVIK) '74
Næstved Roklub I
  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
  • 2. Andreas Nielsen (Næstv.) '86
  • 3. Anne Ørsted (Næstv.) '97
  • 4. Anna Frimann (Næstv.) '99
Ringsted Roklub I
  • 1. Mette Mandrup Kjær (RR) '76
  • 2. Sigurd Hutnik (RR) '00
  • 3. Claus Solmer-Jørgensen (RR) '71
  • 4. Steffen Feddersen (RR) '70
Sorø Roklub I
  • 1. Bjarne Hjorth (SR) '51
  • 2. Christian Mølvig (SR) '79
  • 3. Ingrid Petersen (SR) '44
  • 4. Jeanette Emde Jensen ** (SR) '69