Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 10:15 147 9 200m U15 WErgo Piger Fitness Sprint 10-14 år 200 meter 1. Indledende
kl. 10:15 103 4 2min U11 WErgo Piger Jun E årgang 08+09 2min 1. Afdeling
kl. 10:15 104 1 2min U11 MErgo Drenge Jun E årgang 08+09 2min 1. Afdeling
kl. 10:22 105 8 2min U13 WErgo Piger Jun D årgang 06+07 2min 1. Afdeling
kl. 10:28 106 14 2min U13 MErgo Drenge Jun D årgang 06+07 2min 1. Afdeling
kl. 10:40 107 3 4min U15 WErgo Piger Jun C årgang 04 4min 1. Afdeling
kl. 10:48 108 4 3min U15 WErgo Piger Jun C årgang 05 3min 1. Afdeling
kl. 11:00 109 11 4min U15 MErgo Drenge Jun C årgang 04 4min 1. Afdeling
kl. 11:10 110 5 3min U15 MErgo Drenge Jun C årgang 05 3min 1. Afdeling
kl. 11:20 111 6 2000m U17 WErgo Piger Jun B Årgang 02 2000m 1. Afdeling
kl. 11:34 112 4 2000m U17 WErgo Jun B Piger Årgang 03 2000m 1. Afdeling
kl. 11:45 113 9 2000m U17 MErgo Drenge Jun B Årgang 02 2000m 1. Afdeling
kl. 12:00 114 11 2000m U17 MErgo Jun B Drenge Årgang 03 2000m 1. Afdeling
kl. 12:12 115 6 2000m U19 WErgo Piger Jun A 2000m 1. Afdeling
kl. 12:26 116 13 2000m U19 MErgo Drenge Jun A 2000m 1. Afdeling
kl. 12:40 118 1 2000m U23 WErgo Kvinder Sen B 2000m 1. Afdeling
kl. 12:40 117 1 2000m U23 LWErgo Kvinder Sen B Let 2000m 1. Afdeling
kl. 12:55 131 1 2000m 40+LWErgo Kvinder, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 12:55 121 1 2000m 30+WErgo Kvinder, Masters 2000m 1. Afdeling
kl. 12:55 130 5 2000m 40+WErgo Kvinder, veteran 40-49 år, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 12:55 133 1 2000m 50+LWErgo Kvinder, veteran 50-59 år, letvægt, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 12:55 136 1 2000m 70+LWErgo Kvinder, veteran 70- år, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 13:15 128 1 2000m 30+LMErgo Mænd 30-39år letvægt 2000m 1. Afdeling
kl. 13:15 138 3 2000m 40+MErgo Mænd, veteran 40-49 år, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 13:15 125 1 2000m LMErgo Mænd Sen A Let 2000m 1. Afdeling
kl. 13:15 126 3 2000m MErgo Mænd Sen A 2000m 1. Afdeling
kl. 13:30 129 8 2000m U17 W/M 4-Stafet Stafet for JUNIOR, Jun E-B 4x500m 1. Afdeling
kl. 13:45 139 1 2000m 40+LMErgo Mænd, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 13:45 140 1 2000m 50+LMErgo Mænd, veteran 50-59 år,letvægt 2000 m 1. Afdeling
kl. 13:45 141 5 2000m 50+MErgo Mænd, veteran 50-59 år, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 13:45 142 1 2000m 60+MErgo Mænd, veteran 60-69 år, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 13:45 144 1 2000m 70+MErgo Mænd, veteran 70- år, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 13:45 145 1 2000m 70+LMErgo Mænd, veteran 70- år, letvægt, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 13:45 143 2 2000m 60+LMErgo Mænd, veteran 60-69 år, letvægt, 2000 meter 1. Afdeling
kl. 14:05 146 13 200m U15 MErgo Drenge Fitness Sprint 10-14 år 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:06 146 11 200m U15 MErgo Drenge Fitness Sprint 10-14 år 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:15 148 11 200m U17 MErgo Drenge Fitness Sprint 15-16 år 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:20 149 10 200m U17 WErgo Piger Fitness Sprint 15-16 år 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:25 150 8 200m U19 MErgo Drenge Fitness Sprint 17-18 år 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:32 152 9 200m MErgo Herrer Fitness Sprint 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:35 151 4 200m U19 WErgo Piger Fitness Sprint 17-18 år 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:38 153 3 200m WErgo Damer Fitness Sprint 200 meter 1. Afdeling
kl. 14:55 154 10 2000m W/M 4-Stafet Stafet for klubhold, 4 x 500 meter 1. Afdeling