Tilmeldinger - Sjællandske Mesterskaber 2018

Løb 103 U11 WErgo Piger Jun E årgang 08+09 2min - 2min 4 tilmeldinger
Hjemme fra Kælderen I
  • 1. Cecilia Kroll (DEN '08
Sorø Roklub I
  • 1. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08
Sorø Roklub II
  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
Rødvig Roklub I
  • 1. Sara Blacharczyk (Rødvig) '09
Løb 104 U11 MErgo Drenge Jun E årgang 08+09 2min - 2min 1 tilmelding
Rødvig Roklub I
  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08
Løb 105 U13 WErgo Piger Jun D årgang 06+07 2min - 2min 8 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Emma Løren (Sorø) '07
Roskilde Roklub I
  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06
Dragør Roklub II
  • 1. Maja Sejersen (Dragør) '06
Dragør Roklub I
  • 1. Sara Offenberg (Dragør) '06
Dragør Roklub III
  • 1. Clara Thomsen (Dragør) '06
Roklubben Stevns II
  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06
Roklubben Stevns I
  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
Rødvig Roklub I
  • 1. Amalie Kjøng Jørgensen (Rødvig) '06
Løb 106 U13 MErgo Drenge Jun D årgang 06+07 2min - 2min 14 tilmeldinger
Dragør Roklub I
  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
Rødvig Roklub I
  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06
Dragør Roklub IV
  • 1. Buster Brun Mogensen (Dragør) '06
Sorø Roklub II
  • 1. Johannes Ebert (Sorø) '07
Sorø Roklub III
  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06
Roskilde Roklub I
  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
Bagsværd Roklub III MANGLER BETALING
  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
Roklubben Stevns I
  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
Dragør Roklub III
  • 1. Alexander Valbro (Dragør) '06
Bagsværd Roklub I
  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
Dragør Roklub II Afmeldt
  • 1. Victor Emil Andreas Hillerup (Dragør) '06
Sorø Roklub I
  • 1. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07
Bagsværd Roklub II
  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
Roskilde Roklub II
  • 1. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06
Løb 107 U15 WErgo Piger Jun C årgang 04 4min - 4min 3 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
Københavns Roklub I
  • 1. Josefine Freltoft (København) '04
Rødvig Roklub I
  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
Løb 108 U15 WErgo Piger Jun C årgang 05 3min - 3min 4 tilmeldinger
Dragør Roklub I
  • 1. Nathalie Bruun (Dragør) '05
Roklubben Stevns I
  • 1. Sofie Meisner (Stevns) '05
Sorø Roklub I
  • 1. Malin Johansen (Sorø) '05
Ringsted Roklub I
  • 1. Maria J. Johansen (Ringsted) '05
Løb 109 U15 MErgo Drenge Jun C årgang 04 4min - 4min 11 tilmeldinger
Sorø Roklub II
  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub V
  • 1. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub II
  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
Tissø Roklub I
  • 1. Magnus Jepsen (Tissø) '04
Roskilde Roklub I
  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04
Bagsværd Roklub VI
  • 1. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04
Sorø Roklub I Afmeldt
  • 1. Gabriel Alexander Nielsen (Sorø) '04
Sorø Roklub III
  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
Løb 110 U15 MErgo Drenge Jun C årgang 05 3min - 3min 5 tilmeldinger
Roklubben Stevns II
  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
Roskilde Roklub I
  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05
Roklubben Stevns I
  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
Dragør Roklub I
  • 1. Victor Valbro (Dragør) '05
Roklubben Stevns III
  • 1. Nikolaj Hausman Olsen (Stevns) '05
Løb 111 U17 WErgo Piger Jun B Årgang 02 2000m - 2000m 7 tilmeldinger
Roklubben Furesø I
  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
Tissø Roklub I
  • 1. Katrine Jepsen (Tissø) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
Silkeborg Roklub I
  • 1. Rosa van Bergeijk (Silkeborg) '02
Løb 112 U17 WErgo Jun B Piger Årgang 03 2000m - 2000m 4 tilmeldinger
Roklubben Furesø I
  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03
Roskilde Roklub II
  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03
Roklubben Stevns I Afmeldt
  • 1. Pernille Jensen (Stevns) '03
Roskilde Roklub I
  • 1. Anna Lendal Holm (Roskilde) '03
Løb 113 U17 MErgo Drenge Jun B Årgang 02 2000m - 2000m 9 tilmeldinger
Roforeningen KVIK I
  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
Sorø Roklub I
  • 1. Peter Skou ** (Sorø) '02
Danske Studenters Roklub III Afmeldt
  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02
Bagsværd Roklub I
  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Københavns Roklub II Afmeldt
  • 1. Charlie McDonald** (København) '02
Rødvig Roklub I
  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02
Løb 114 U17 MErgo Jun B Drenge Årgang 03 2000m - 2000m 11 tilmeldinger
Københavns Roklub I
  • 1. Asbjørn Neumann (København) '03
Københavns Roklub I
  • 1. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03
Roskilde Roklub II
  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03
Roklubben Viking I
  • 1. Aske Storm (Viking) '03
Næstved Roklub II
  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Næstved Roklub I
  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
Roskilde Roklub I Afmeldt
  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
Roklubben Furesø I
  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Løb 115 U19 WErgo Piger Jun A 2000m - 2000m 6 tilmeldinger
Bagsværd Roklub II
  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01
Roskilde Roklub I
  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
Roforeningen KVIK I
  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01
Løb 116 U19 MErgo Drenge Jun A 2000m - 2000m 13 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01
Sorø Roklub II Afmeldt
  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
Roskilde Roklub I
  • 1. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
Roskilde Roklub II Afmeldt
  • 1. Victor Hellmann Lauritsen (Roskilde) '01
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Roskilde Roklub III
  • 1. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
Korsør Roklub I MANGLER BETALING
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00
Bagsværd Roklub III
  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
Roskilde Roklub V
  • 1. Julius Philipson (Roskilde) '01
Roforeningen KVIK/KCB I Afmeldt
  • 1. Nicholas Andersen (KVIK) '01
Roforeningen KVIK I
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Dragør Roklub I
  • 1. Victor Brünnich Rasmussen (Dragør) '01
Løb 117 U23 WErgo Kvinder Sen B Let 2000m - 2000m 1 tilmelding
Næstved Roklub I
  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 118 U23 WErgo Kvinder Sen B 2000m - 2000m 1 tilmelding
Næstved Roklub I
  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
Løb 121 30+WErgo Kvinder, Masters 2000m - 2000m 1 tilmelding
Roforeningen KVIK I
  • 1. Merete Martlev Jensen (KVIK) '84
Løb 125 MErgo Mænd Sen A Let 2000m - 2000m 1 tilmelding
Roforeningen KVIK I
  • 1. Mikkel Schelde (KVIK) '93
Løb 126 MErgo Mænd Sen A 2000m - 2000m 3 tilmeldinger
Næstved Roklub II
  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96
Hjemme fra Kælderen I
  • 1. Thomas Jensen (DEN '67
Næstved Roklub I
  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
Løb 128 30+MErgo Mænd 30-39år letvægt 2000m - 2000m 1 tilmelding
Roklubben Furesø I
  • 1. Max Emde (Furesø) '88
Løb 129 U17 W/M 4-Stafet Stafet for JUNIOR, Jun E-B 4x500m - 2000m 8 tilmeldinger
Sorø Roklub I
  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 2. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 3. Malin Johansen (Sorø) '05
  • 4. Kirsten Taulbjerg (Sorø) '08
Bagsværd Roklub I
  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 2. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
  • 3. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • 4. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
Bagsværd Roklub III
  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 2. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04
  • 3. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04
  • 4. Josefine Freltoft (København) '04
Roskilde Roklub II
  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 3. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06
  • 4. William Windel Krogh (Roskilde) '04
Sorø Roklub II
  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
  • 2. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07
  • 3. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
  • 4. Johannes Ebert (Sorø) '07
Roskilde Roklub I
  • 1. Anna Lendal Holm (Roskilde) '03
  • 2. Caroline Munch (Roskilde) '02
  • 3. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 4. Silje Trenter (Roskilde) '06
Bagsværd Roklub II
  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 2. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
  • 3. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 4. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Roskilde Roklub/Sorø Roklub I
  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 2. Aske Storm (Viking) '03
  • 3. August Husted Coutant (Sorø) '04
  • 4. Peter Skou ** (Sorø) '02
Løb 130 40+WErgo Kvinder, veteran 40-49 år, 2000 meter - 2000m 5 tilmeldinger
Ringsted Roklub I
  • 1. Mette Mandrup Kjær (Ringsted) '76
Roforeningen KVIK I
  • 1. Sarah Lauritzen (KVIK) '76
Næstved Roklub I
  • 1. Lisa Petersen (Næstv.) '75
Roskilde Roklub I
  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77
Uden Klub I
  • 1. Mette Nielsen (Uden Klub) '71
Løb 131 40+WErgo Kvinder, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
Løb 133 50+WErgo Kvinder, veteran 50-59 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Roforeningen KVIK I
  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 136 70+WErgo Kvinder, veteran 70- år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Sorø Roklub I
  • 1. Ingrid Petersen (Sorø) '44
Løb 138 40+MErgo Mænd, veteran 40-49 år, 2000 meter - 2000m 3 tilmeldinger
Dragør Roklub I
  • 1. Morten Juel Hansen (Dragør) '72
Rødvig Roklub I
  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78
Bagsværd Roklub I
  • 1. Steen Nielbo (Bagsværd) '70
Løb 139 40+MErgo Mænd, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Ringsted Roklub I
  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73
Løb 140 50+MErgo Mænd, veteran 50-59 år,letvægt 2000 m - 2000m 1 tilmelding
Team Wolfpack I
  • 1. Peter Maack Groes (DEN '65
Løb 141 50+MErgo Mænd, veteran 50-59 år, 2000 meter - 2000m 5 tilmeldinger
Næstved Roklub I
  • 1. Jan Stampe Jensen (Næstv.) '68
Roklubben Viking I
  • 1. Rene Hansen (Viking) '63
Roklubben Furesø III
  • 1. Lars Wallin (Furesø) '62
Roklubben Furesø II Afmeldt
  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62
Roklubben Furesø I
  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
Løb 142 60+MErgo Mænd, veteran 60-69 år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Maribo Roklub I
  • 1. John Winther (Maribo) '56
Løb 143 60+MErgo Mænd, veteran 60-69 år, letvægt, 2000 meter - 2000m 2 tilmeldinger
Roklubben Furesø I
  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57
Sorø Roklub I
  • 1. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
Løb 144 70+MErgo Mænd, veteran 70- år, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Middelfart Roklub I
  • 1. Bent Bøgh Pedersen (Middelfart) '43
Løb 145 70+MErgo Mænd, veteran 70- år, letvægt, 2000 meter - 2000m 1 tilmelding
Lyngby Roklub I
  • 1. Hans Nøhr (Lyngby) '45
Løb 146 U15 MErgo Drenge Fitness Sprint 10-14 år 200 meter - 200m 24 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
  • 1. Michael Kjøng Jørgensen (Rødvig) '08
Bagsværd Roklub VI Afmeldt
  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04
Sorø Roklub III
  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04
Bagsværd Roklub I
  • 1. Alexander Aldrich (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub II
  • 1. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub VII
  • 1. Thøger Bjerg (Bagsværd) '04
Bagsværd Roklub V
  • 1. Kasper Burmeister Stokholm (Bagsværd) '04
Roskilde Roklub IV
  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04
Roskilde Roklub II
  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
Roklubben Stevns I
  • 1. Nikolaj Hausman Olsen (Stevns) '05
Bagsværd Roklub IV MANGLER BETALING
  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
Roklubben Furesø I
  • 1. Christian Rømer (Furesø) '04
Roskilde Roklub I
  • 1. Anders Lendal Holm (Roskilde) '05
Rødvig Roklub II
  • 1. Magnus Rex Mainz (Rødvig) '06
Bagsværd Roklub I
  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
Bagsværd Roklub VIII MANGLER BETALING
  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
Roskilde Roklub III
  • 1. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06
Sorø Roklub I Afmeldt
  • 1. Emil Biørn (Sorø) '02
Sorø Roklub I Afmeldt
  • 1. Gabriel Alexander Nielsen (Sorø) '04
Sorø Roklub II
  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
Roklubben Stevns III
  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
Bagsværd Roklub III
  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
Roklubben Stevns II
  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05
Roklubben Stevns IV
  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06
Løb 147 U15 WErgo Piger Fitness Sprint 10-14 år 200 meter - 200m 9 tilmeldinger
Roklubben Stevns II
  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06
Rødvig Roklub III
  • 1. Amalie Kjøng Jørgensen (Rødvig) '06
Roklubben Stevns III
  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
Roskilde Roklub I
  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06
Sorø Roklub II
  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
Roklubben Stevns I
  • 1. Sofie Meisner (Stevns) '05
Rødvig Roklub II
  • 1. Sara Blacharczyk (Rødvig) '09
Sorø Roklub I
  • 1. Malin Johansen (Sorø) '05
Rødvig Roklub I
  • 1. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
Løb 148 U17 MErgo Drenge Fitness Sprint 15-16 år 200 meter - 200m 11 tilmeldinger
Bagsværd Roklub IV
  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Rødvig Roklub I
  • 1. Patrick Klestrup (Rødvig) '02
Danske Studenters Roklub II
  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03
Bagsværd Roklub VIII Afmeldt
  • 1. Svante Witt (Bagsværd) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02
Næstved Roklub II
  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Næstved Roklub I
  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Bjarke Emil Liljenbøl-Borde (Lyngby) '02
Roskilde Roklub I
  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
Roklubben Viking I
  • 1. Aske Storm (Viking) '03
Løb 149 U17 WErgo Piger Fitness Sprint 15-16 år 200 meter - 200m 11 tilmeldinger
Rødvig Roklub I
  • 1. Julie Munch (Rødvig) '03
Bagsværd Roklub I
  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
Roskilde Roklub II
  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03
Roskilde Roklub I
  • 1. Anna Lendal Holm (Roskilde) '03
Silkeborg Roklub I
  • 1. Rosa van Bergeijk (Silkeborg) '02
Roskilde Roklub III
  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02
Bagsværd Roklub II Afmeldt
  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
Lyngby Roklub/KKL I
  • 1. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02
Roklubben Furesø I
  • 1. Clara Hornnæss (Furesø) '03
Roklubben Stevns I Afmeldt
  • 1. Pernille Jensen (Stevns) '03
Roklubben Furesø II
  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
Løb 150 U19 MErgo Drenge Fitness Sprint 17-18 år 200 meter - 200m 8 tilmeldinger
Tissø Roklub III
  • 1. Victor Rossing (Tissø) '00
Roforeningen KVIK I
  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Tissø Roklub II
  • 1. Ramus Thai Andersen (Tissø) '00
Bagsværd Roklub I Afmeldt
  • 1. Frederik Larsen (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub II
  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
Tissø Roklub I
  • 1. Asbjørn Thai Andersen (Tissø) '00
Korsør Roklub I MANGLER BETALING
  • 1. Marcell Nyvang (Korsør) '00
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Oliver Skov Jerkovic (Bagsværd) '01
Løb 151 U19 WErgo Piger Fitness Sprint 17-18 år 200 meter - 200m 4 tilmeldinger
Bagsværd Roklub III Afmeldt
  • 1. Marie Ramm (Bagsværd) '01
Bagsværd Roklub I
  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
Bagsværd Roklub II
  • 1. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
Løb 152 MErgo Herrer Fitness Sprint 200 meter - 200m 9 tilmeldinger
Næstved Roklub I
  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
Rødvig Roklub IV
  • 1. Benjamin Joensen (Rødvig) '80
Næstved Roklub II
  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96
Uden Klub I
  • 1. Lasse Laage Christiansen (Uden Klub) '97
Rødvig Roklub II
  • 1. Tommy Knudsen (Rødvig) '51
Rødvig Roklub V
  • 1. Michael Mainz (Rødvig) '77
Rødvig Roklub III
  • 1. Kim Knudsen (Rødvig) '47
Roklubben Furesø I
  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
Rødvig Roklub I
  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78
Løb 153 WErgo Damer Fitness Sprint 200 meter - 200m 3 tilmeldinger
Uden Klub I
  • 1. Mette Nielsen (Uden Klub) '71
Næstved Roklub I
  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
Næstved Roklub II
  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 154 W/M 4-Stafet Stafet for klubhold, 4 x 500 meter - 2000m 10 tilmeldinger
Tissø Roklub I
  • 1. Katrine Jepsen (Tissø) '02
  • 2. Magnus Jepsen (Tissø) '04
  • 3. Sabrina Christiansen (Tissø) '01
  • 4. Victor Rossing (Tissø) '00
Rødvig Roklub I
  • 1. Michael Mainz (Rødvig) '77
  • 2. Jan Olsen (Rødvig) '78
  • 3. Julie Munch (Rødvig) '03
  • 4. Frederikke Munch ** (Rødvig) '04
Næstved Roklub I
  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
  • 2. Anne Ørsted (Næstv.) '97
  • 3. Morten Thorving (Næstv.) '77
  • 4. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96
Roklubben Furesø I
  • 1. Kristine Søndergård Hansen (Furesø) '02
  • 2. Christian Rømer (Furesø) '04
  • 3. Clara Hornnæss (Furesø) '03
  • 4. Ole Kongsbak (Furesø) '57
Næstved Roklub II
  • 1. Anna Frimann (Næstv.) '99
  • 2. Jan Stampe Jensen (Næstv.) '68
  • 3. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
  • 4. William Kjærgaard (Næstv.) '03
Sorø Roklub I
  • 1. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
  • 2. Ingrid Petersen (Sorø) '44
  • 3. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
  • 4. Peter Lindblom (Sorø) '63
Roforeningen KVIK I
  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01
  • 2. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
  • 3. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02
  • 4. Marianne Becker (KVIK) '62
Danske Studenters Roklub I
  • 1. Astrid Bruun Fejfer (DSR) '01
  • 2. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
  • 3. Malthe Christiansen (DSR) '02
  • 4. Casper Girke Christensen (DSR) '03
Roskilde Roklub I
  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02
  • 2. Matthias Oliver Skovsgaard Batenburg (Roskilde) '01
  • 3. Mathias Biltoft Ankerstjerne (Roskilde) '01
  • 4. Julius Philipson (Roskilde) '01
Bagsværd Roklub I
  • 1. Christine Amalie Meinert Cardel (Bagsværd) '01
  • 2. Marie Ramm (Bagsværd) '01
  • 3. Matilde Hjorth (Bagsværd) '01
  • 4. Johan Poulsen (Bagsværd) '01