Kommer senere _ se faneblad løbsliste

Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 10:30 102 2 2min U11 WErgo JUN ÅRGANG 10 eller yngre 2MIN mix . Afdeling
kl. 10:30 103 1 2min U11 WErgo Piger Jun E årgang 09+10 2min . Afdeling
kl. 10:30 104 2 2min U11 MErgo Drenge Jun E årgang 09+10 2min . Afdeling
kl. 10:35 105 8 2min U13 WErgo Piger Jun D årgang 07+08 2min . Afdeling
kl. 10:35 106 3 2min U13 MErgo Drenge Jun D årgang 07+08 2min . Afdeling
kl. 10:40 107 4 4min U15 WErgo Piger Jun C årgang 05 4min . Afdeling
kl. 10:45 108 4 3min U15 WErgo Piger Jun C årgang 06 3min . Afdeling
kl. 10:50 109 9 4min U15 MErgo Drenge Jun C årgang 05 4min . Afdeling
kl. 10:55 110 12 3min U15 MErgo Drenge Jun C årgang 06 3min . Afdeling
kl. 11:00 111 1 2000m U17 WErgo Piger Jun B Årgang 03 2000m . Afdeling
kl. 11:00 112 4 2000m U17 WErgo Jun B Piger Årgang 04 2000m . Afdeling
kl. 11:12 113 5 2000m U17 MErgo Drenge Jun B Årgang 03 2000m . Afdeling
kl. 11:12 114 7 2000m U17 MErgo Jun B Drenge Årgang 04 2000m . Afdeling
kl. 11:24 115 6 2000m U19 WErgo Piger Jun A 2000m . Afdeling
kl. 11:36 119 1 2000m LWErgo Kvinder Sen A Let 2000m . Afdeling
kl. 11:36 120 1 2000m WErgo Kvinder Sen A 2000m . Afdeling
kl. 11:48 116 12 2000m U19 MErgo Drenge Jun A 2000m . Afdeling
kl. 12:10 121 1 2000m 30+WErgo Kvinder, Masters 2000m . Afdeling
kl. 12:10 130 3 2000m 40+WErgo Kvinder, veteran 40-49 år, 2000 meter . Afdeling
kl. 12:10 133 1 2000m 50+LWErgo Kvinder, veteran 50-59 år, letvægt, 2000 meter . Afdeling
kl. 12:10 132 2 2000m 50+WErgo Kvinder, veteran 50-59 år, 2000 meter . Afdeling
kl. 12:25 125 2 2000m LMErgo Mænd Sen A Let 2000m . Afdeling
kl. 12:25 126 6 2000m MErgo Mænd Sen A 2000m . Afdeling
kl. 12:37 126 3 1000m Køn ikke angivet Ergo MOTION 1000 M V Finale
kl. 12:45 138 4 2000m 40+MErgo Mænd, veteran 40-49 år, 2000 meter . Afdeling
kl. 12:45 139 2 2000m 40+LMErgo Mænd, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter . Afdeling
kl. 12:45 140 2 2000m 50+LMErgo Mænd, veteran 50-59 år,letvægt 2000 m . Afdeling
kl. 12:57 141 5 2000m 50+MErgo Mænd, veteran 50-59 år, 2000 meter . Afdeling
kl. 12:57 142 2 2000m 60+MErgo Mænd, veteran 60-69 år, 2000 meter . Afdeling
kl. 12:57 145 2 2000m 70+LMErgo Mænd, veteran 70- år, letvægt, 2000 meter . Afdeling
kl. 13:20 129 7 2000m U17 W/M 4-Stafet Stafet for JUNIOR, Jun E-B 4x500m . Afdeling
kl. 13:35 146-a 12 200m U15 MErgo Drenge Fitness Sprint 10-14 år 200 meter . Afdeling
kl. 13:40 146-b 9 200m U15 MErgo Drenge Fitness Sprint Årgang 2005 . Afdeling
kl. 13:45 147-a 7 200m U15 WErgo Piger Fitness Sprint 10-14 år 200 meter . Afdeling
kl. 13:50 147-b 6 200m U15 WErgo Piger Fitness Sprint Årgang 05+06 . Afdeling
kl. 13:55 148 5 200m U17 MErgo Drenge Fitness Sprint 15-16 år 200 meter . Afdeling
kl. 14:00 149 4 200m U17 WErgo Piger Fitness Sprint 15-16 år 200 meter . Afdeling
kl. 14:05 150 3 200m U19 MErgo Drenge Fitness Sprint 17-18 år 200 meter . Afdeling
kl. 14:10 152 11 200m MErgo Herrer Fitness Sprint 200 meter . Afdeling
kl. 14:15 151 4 200m U19 WErgo Piger Fitness Sprint 17-18 år 200 meter . Afdeling
kl. 14:20 153 6 200m WErgo Damer Fitness Sprint 200 meter . Afdeling
kl. 14:35 154 10 2000m W/M 4-Stafet Stafet for klubhold, 4 x 500 meter . Afdeling