Tilmeldinger - Sjællandske Mesterskaber 2019

Løb 102 U11 WErgo Piger U11 Ergo - JUN ÅRGANG 10 eller yngre 2MIN mix 2min 2 tilmeldinger

Rødvig I

  • 1. Josefine Munch (Rødvig) '10

Rødvig

  • 1. Juliane Hoffmann Hansen (Rødvig) '10
Løb 103 U11 WErgo Piger U11 Ergo - Piger Jun E årgang 09+10 2min 2min 1 tilmelding

Rødvig I

  • 1. Sara Blacharczyk (Rødvig) '09
Løb 104 U11 MErgo Drenge U11 Ergo - Drenge Jun E årgang 09+10 2min 2min 2 tilmeldinger

Dragør I

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10

Rødvig I

  • 1. Noa Jakobsen (Rødvig) '10
Løb 105 U13 WErgo Piger U13 Ergo - Piger Jun D årgang 07+08 2min 2min 8 tilmeldinger

Sønderborg I

  • 1. Kjestine Toft Hamberg (Sønderborg) '07

Sorø I

  • 1. Frederikke Aagaard (Sorø) '08

Sorø II

  • 1. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Sorø III

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Uden Klub I

  • 1. Jóhanna J. Johansen (Uden Klub) '08

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Bagsværd I

  • 1. Cecilia Kroll (Bagsværd) '08

Bagsværd II

  • 1. Frida Elleberg Møller (Bagsværd) '07
Løb 106 U13 MErgo Drenge U13 Ergo - Drenge Jun D årgang 07+08 2min 2min 3 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Johannes Ebert (Sorø) '07

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Bagsværd II

  • 1. Storm Genet (Bagsværd) '08
Løb 107 U15 WErgo Piger U15 Ergo - Piger Jun C årgang 05 4min 4min 4 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Malin Johansen (Sorø) '05

Ringsted I

  • 1. Maria J. Johansen (Ringsted) '05

Dragør I

  • 1. Nathalie Bruun (Dragør) '05

Bagsværd I

  • 1. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
Løb 108 U15 WErgo Piger U15 Ergo - Piger Jun C årgang 06 3min 3min 5 tilmeldinger

Sønderborg I

  • 1. Line Engholm Jensen (Sønderborg) '06

Sorø I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06

Stevns I

  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06

AFMELDT Dragør I

  • 1. Clara Thomsen (Dragør) '06

Roskilde I

  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06
Løb 109 U15 MErgo Drenge U15 Ergo - Drenge Jun C årgang 05 4min 4min 10 tilmeldinger

AFMELDT Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

Stevns I

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Stevns II

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05

Stevns III

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

KVIK I

  • 1. Joachim Moi Romero (KVIK) '05

KVIK II

  • 1. Christian Dael Antonius (KVIK) '05

KVIK III

  • 1. Emil Thim Nielsen (KVIK) '05

Roskilde I

  • 1. Storm Phillipsen (Roskilde) '05

Bagsværd I

  • 1. Jeppe Dolmer Nielsen (Bagsværd) '05

Bagsværd II

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
Løb 110 U15 MErgo Drenge U15 Ergo - Drenge Jun C årgang 06 3min 3min 12 tilmeldinger

Sorø

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06

Sorø II

  • 1. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Dragør II

  • 1. Magnus Bang (Dragør) '06

Næstv. I

  • 1. Christoffer Jeppesen Koppel (Næstv.) '06

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Roskilde II

  • 1. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06

Bagsværd I

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06

Bagsværd II

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

Bagsværd III

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06

Bagsværd IV

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06
Løb 111 U17 WErgo Piger U17 Ergo - Piger Jun B Årgang 03 2000m 2000m 1 tilmelding

KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
Løb 112 U16 WErgo Piger U16 Ergo - Jun B Piger Årgang 04 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Sønderborg I

  • 1. Anna Nyegaard Jensen (Sønderborg) '04

Sorø I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Bagsværd I

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

København I

  • 1. Josefine Freltoft (København) '04
Løb 113 U17 MErgo Drenge U17 Ergo - Drenge Jun B Årgang 03 2000m 2000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Sønderborg II

  • 1. Tobias Nørgaard (Sønderborg) '03

KVIK I

  • 1. Alexander Vilstrup Christensen (KVIK) '03

Næstv. II

  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03

AFMELDT DSR I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

København I

  • 1. Nikolaj Juul Damkjer (København) '03

AFMELDT København II

  • 1. Asbjørn Neumann (København) '03
Løb 114 U16 MErgo Drenge U16 Ergo - Jun B Drenge Årgang 04 2000m 2000m 8 tilmeldinger

Sønderborg I

  • 1. Henrik Sørensen (Sønderborg) '04

AFMELDT Sorø I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Sorø II

  • 1. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04

Lyngby I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04

Roskilde I

  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Bagsværd I

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Bagsværd II

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04

København I

  • 1. Villads Svane Hansen (København) '04
Løb 115 U19 WErgo Piger U19 Ergo - Piger Jun A 2000m 2000m 7 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Anna Adelholm (KVIK) '01

AFMELDT Lyngby I

  • 1. Ida Marie Reimer (Lyngby) '02

Roskilde I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

Roskilde II

  • 1. Ingrid Bo Andersen (Roskilde) '01

Bagsværd I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Bagsværd II

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02

Bagsværd III

  • 1. Nikoline Kroll (Bagsværd) '02
Løb 116 U19 MErgo Drenge U19 Ergo - Drenge Jun A 2000m 2000m 14 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01

AFMELDT Sorø II

  • 1. Jannick Wly Andersen (Sorø) '01

Sorø III

  • 1. Peter Skou ** (Sorø) '02

KVIK I

  • 1. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

KVIK II

  • 1. Albert Martin Ebersbach (KVIK) '02

Næstv. I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

DSR I

  • 1. Christoffer Erik Timm (DSR) '02

DSR II

  • 1. Malthe Christiansen (DSR) '02

DSR III

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02

Roskilde I

  • 1. Emil Lindegaard Nielsen (Roskilde) '02

Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03

Roskilde II

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03

København I

  • 1. Charlie McDonald** (København) '02

Bagsværd I

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Løb 119 LWErgo Kvinder letvægt Ergo - Kvinder Sen A Let 2000m 2000m 1 tilmelding

Næstv. I

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
Løb 120 WErgo Kvinder Ergo - Kvinder Sen A 2000m 2000m 1 tilmelding

KVIK I

  • 1. Kristine Van der Keur (KVIK) '93
Løb 121 30+WErgo Kvinder 30+ Ergo - Kvinder, Masters 2000m 2000m 1 tilmelding

DSR I

  • 1. Lea Rebecca Thyregod Halkier (DSR) '85
Løb 125 LMErgo Mænd letvægt Ergo - Mænd Sen A Let 2000m 2000m 2 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Tais Bjerregaard (DSR) '90

KVIK I

  • 1. Mikkel Schelde (KVIK) '93
Løb 126 MErgo Mænd Ergo - Mænd Sen A 2000m 2000m 5 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Castor Valbum Rasmussen (DSR) '91

Næstv. I

  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90

Næstv. II

  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96

Næstv. III

  • 1. Morten Jørgensen (Næstv.) '85

KVIK II

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00
Løb 126 Køn Ikke Angivet Ergo Køn Ikke Angivet Ergo - MOTION 1000 M 1000m 3 tilmeldinger

Ringsted I

  • 1. Anne Mette Christiansen (Ringsted) '70

Rødvig I

  • 1. Anja Mainz (Rødvig) '78

Køge R I

  • 1. Heidi Lundgaard (Køge R) '74
Løb 129 U17 W/M 4-Stafet Piger/drenge U17 4-Stafet - Stafet for JUNIOR, Jun E-B 4x500m (Handicap beregningsmetode: Stafet) 2000m 7 tilmeldinger

Sorø

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Frederikke Aagaard (Sorø) '08
  • 3. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 4. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Bagsværd/Sorø

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04
  • 2. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
  • 3. Sofie Steffensen (Sorø) '07
  • 4. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

KVIK I

  • 1. Joachim Moi Romero (KVIK) '05
  • 2. Christian Dael Antonius (KVIK) '05
  • 3. Emil Thim Nielsen (KVIK) '05
  • 4. Alexander Vilstrup Christensen (KVIK) '03

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06
  • 2. Marinus Bo Kofoed Jensen (Roskilde) '06
  • 3. Storm Phillipsen (Roskilde) '05
  • 4. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • 2. Jeppe Dolmer Nielsen (Bagsværd) '05
  • 3. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 4. Storm Genet (Bagsværd) '08

Bagsværd III

  • 1. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
  • 2. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 3. Mads Rubin (Bagsværd) '04
  • 4. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

Bagsværd/København I

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06
  • 2. Cecilia Kroll (Bagsværd) '08
  • 3. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 4. Josefine Freltoft (København) '04
Løb 130 40+WErgo Kvinder 40+ Ergo - Kvinder, veteran 40-49 år, 2000 meter 2000m 3 tilmeldinger

Uden Klub I

  • 1. Mette Nielsen (Uden Klub) '71

Ringsted I

  • 1. Mette Mandrup Kjær (Ringsted) '76

Roskilde I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77
Løb 132 50+WErgo Kvinder 50+ Ergo - Kvinder, veteran 50-59 år, 2000 meter 2000m 2 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69

Køge R I

  • 1. Mai-Britt Bille (Køge R) '60
Løb 133 50+LWErgo Kvinder 50+ letvægt Ergo - Kvinder, veteran 50-59 år, letvægt, 2000 meter 2000m 1 tilmelding

KVIK I

  • 1. Marianne Becker (KVIK) '62
Løb 138 40+MErgo Mænd 40+ Ergo - Mænd, veteran 40-49 år, 2000 meter 2000m 4 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Mark van Herk (KVIK) '78

Bagsværd I

  • 1. Steen Nielbo (Bagsværd) '70

Rødvig I

  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78

Rødvig II

  • 1. Michael Mainz (Rødvig) '77
Løb 139 40+LMErgo Mænd 40+ letvægt Ergo - Mænd, veteran 40-49 år, letvægt, 2000 meter 2000m 2 tilmeldinger

Ringsted I

  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
Løb 140 50+LMErgo Mænd 50+ letvægt Ergo - Mænd, veteran 50-59 år,letvægt 2000 m 2000m 2 tilmeldinger

Team Wolfpack I

  • 1. Peter Maack Groes (DEN '65

Køge R I

  • 1. Jens Gliese (Køge R) '65
Løb 141 50+MErgo Mænd 50+ Ergo - Mænd, veteran 50-59 år, 2000 meter 2000m 5 tilmeldinger

Amelias Fars Sport and Fitness Club I

  • 1. Martin Mario Jelani (DEN '61

Hjemme fra Kælderen I

  • 1. Thomas Jensen (DEN '67

Ringsted I

  • 1. Kim Dahl Andersen (Ringsted) '69

Viking I

  • 1. Rene Hansen (Viking) '63

Næstv. I

  • 1. Jan Stampe Jensen (Næstv.) '68
Løb 142 60+MErgo Mænd 60+ Ergo - Mænd, veteran 60-69 år, 2000 meter 2000m 2 tilmeldinger

Horsens I

  • 1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens) '57

Maribo I

  • 1. John Winther (Maribo) '56
Løb 145 70+LMErgo Mænd 70+ letvægt Ergo - Mænd, veteran 70- år, letvægt, 2000 meter 2000m 2 tilmeldinger

Lyngby I

  • 1. Hans Nøhr (Lyngby) '45

Sorø I

  • 1. Jørgen Bay Simonsen (Sorø) '38
Løb 146 U15 MErgo Sprint Drenge U15 Ergo - Drenge Fitness Sprint 10-14 år 200 meter 200m 12 tilmeldinger

Sorø

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06

Sorø III

  • 1. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Sorø IV

  • 1. Johannes Ebert (Sorø) '07

Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

Rødvig I

  • 1. Noa Jakobsen (Rødvig) '10

Næstv. I

  • 1. Christoffer Jeppesen Koppel (Næstv.) '06

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Bagsværd II

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06

Bagsværd III

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06

Bagsværd V

  • 1. Aske Saltbæk (Bagsværd) '06

Bagsværd VI

  • 1. Storm Genet (Bagsværd) '08

Bagsværd VII

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
Løb 146 U15 MErgo Sprint Drenge U15 Ergo - Drenge Fitness Sprint Årgang 2005 200m 9 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

Stevns II

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Stevns III

  • 1. Nikolaj Bakkeskov Andersen (Stevns) '05

Stevns IV

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

KVIK I

  • 1. Joachim Moi Romero (KVIK) '05

KVIK II

  • 1. Christian Dael Antonius (KVIK) '05

KVIK III

  • 1. Emil Thim Nielsen (KVIK) '05

Bagsværd IV

  • 1. Jeppe Dolmer Nielsen (Bagsværd) '05

Bagsværd VIII

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
Løb 147 U15 WErgo Sprint Piger U15 Ergo - Piger Fitness Sprint 10-14 år 200 meter 200m 7 tilmeldinger

Sorø II

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Sorø III

  • 1. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Rødvig I

  • 1. Sara Blacharczyk (Rødvig) '09

Rødvig II

  • 1. Juliane Hoffmann Hansen (Rødvig) '10

Rødvig III

  • 1. Josefine Munch (Rødvig) '10

Bagsværd I

  • 1. Cecilia Kroll (Bagsværd) '08
Løb 147 U15 WErgo Sprint Piger U15 Ergo - Piger Fitness Sprint Årgang 05+06 200m 6 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Malin Johansen (Sorø) '05

Sorø IV

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06

Sorø V

  • 1. Liva Østergaard Nielsen (Sorø) '05

Ringsted I

  • 1. Maria J. Johansen (Ringsted) '05

Stevns II

  • 1. Isabella Bache (Stevns) '06

Bagsværd II

  • 1. Hannah Thrane (Bagsværd) '05
Løb 148 U17 MErgo Sprint Drenge U17 Ergo - Drenge Fitness Sprint 15-16 år 200 meter 200m 5 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Alexander Vilstrup Christensen (KVIK) '03

Næstv. I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Næstv. II

  • 1. Aslak Pedersen (Næstv.) '03

Bagsværd I

  • 1. Mads Rubin (Bagsværd) '04

Bagsværd II

  • 1. Erik Kjersgård Nielsen (Bagsværd) '04
Løb 149 U17 WErgo Sprint Piger U17 Ergo - Piger Fitness Sprint 15-16 år 200 meter 200m 4 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03

Rødvig I

  • 1. Julie Munch (Rødvig) '03

Sorø I

  • 1. Smilla Post-Kallenbach (Sorø) '04

Bagsværd I

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
Løb 150 U19 MErgo Sprint Drenge U19 Ergo - Drenge Fitness Sprint 17-18 år 200 meter 200m 3 tilmeldinger

KVIK I

  • 1. Albert Martin Ebersbach (KVIK) '02

Viking I

  • 1. Aske Storm (Viking) '03

Bagsværd I

  • 1. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02
Løb 151 U19 WErgo Sprint Piger U19 Ergo - Piger Fitness Sprint 17-18 år 200 meter 200m 4 tilmeldinger

AFMELDT KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03

Roskilde I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

Bagsværd I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02

Bagsværd II

  • 1. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
Løb 152 MErgo Sprint Mænd Ergo - Herrer Fitness Sprint 200 meter 200m 11 tilmeldinger

Horsens I

  • 1. Carl Johan Runge Andersen (Horsens) '57

Uden Klub I

  • 1. Lasse Laage Christiansen (Uden Klub) '97

KVIK I

  • 1. Carl Traff (KVIK) '95

KVIK II

  • 1. Kelvin Yeung (KVIK) '93

Næstv. I

  • 1. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96

AFMELDT Næstv. II

  • 1. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90

Rødvig I

  • 1. Jan Olsen (Rødvig) '78

Rødvig II

  • 1. Michael Mainz (Rødvig) '77

Rødvig III

  • 1. Tommy Knudsen (Rødvig) '51

Næstv. III

  • 1. Morten Jørgensen (Næstv.) '85

Køge R I

  • 1. Jens Gliese (Køge R) '65
Løb 153 WErgo Sprint Kvinder Ergo - Damer Fitness Sprint 200 meter 200m 6 tilmeldinger

Uden Klub I

  • 1. Mette Nielsen (Uden Klub) '71

KVIK I

  • 1. Kristine Van der Keur (KVIK) '93

Næstv. I

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97

Rødvig I

  • 1. Anja Mainz (Rødvig) '78

Køge R I

  • 1. Heidi Lundgaard (Køge R) '74

Køge R II

  • 1. Mai-Britt Bille (Køge R) '60
Løb 154 W/M 4-Stafet Kvinder/mænd 4-Stafet - Stafet for klubhold, 4 x 500 meter (Handicap beregningsmetode: Stafet) 2000m 10 tilmeldinger

Sorø

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01
  • 2. Peter Skou ** (Sorø) '02
  • 3. Jørgen Bay Simonsen (Sorø) '38
  • 4. Sebastian Faber Steffensen (Sorø) '04

KVIK

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Kelvin Yeung (KVIK) '93
  • 3. Carl Traff (KVIK) '95
  • 4. Johan Søvndahl Kok (KVIK) '02

Ringsted I

  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73
  • 2. Steffen Feddersen (Ringsted) '70
  • 3. Kim Dahl Andersen (Ringsted) '69
  • 4. Claus Solmer-Jørgensen (Ringsted) '71

Sorø II

  • 1. Bjarne Hjorth (Sorø) '51
  • 2. Jeanette Emde Jensen ** (Sorø) '69
  • 3. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 4. Peter Carstens (Sorø) '60

Ringsted II

  • 1. Anne Mette Christiansen (Ringsted) '70
  • 2. Vibeke Rode (Ringsted) '60
  • 3. Helle Silvestre (Ringsted) '59
  • 4. Mette Mandrup Kjær (Ringsted) '76

DSR I

  • 1. Castor Valbum Rasmussen (DSR) '91
  • 2. Lea Rebecca Thyregod Halkier (DSR) '85
  • 3. Peter Maack Groes (DSR) '65
  • 4. Tais Bjerregaard (DSR) '90

AFMELDT Næstv.

  • 1. Anne Ørsted (Næstv.) '97
  • 2. Frederik Wendel Madsen (Næstv.) '90
  • 3. Magnus Kamp Stagil (Næstv.) '96
  • 4. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Næstv.

  • 1. Christoffer Jeppesen Koppel (Næstv.) '06
  • 2. Aslak Pedersen (Næstv.) '03
  • 3. Anne Ørsted (Næstv.) '97
  • 4. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Roskilde I

  • 1. Silje Trenter (Roskilde) '06
  • 2. Simone Sørensen (Roskilde) '99
  • 3. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
  • 4. Ingrid Bo Andersen (Roskilde) '01

Bagsværd I

  • 1. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
  • 2. Emma Braad Olesen (Bagsværd) '02
  • 3. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 4. Jeroen Grimmelikhuijzen (Bagsværd) '02