Tilmeldinger - Sorø Regatta 3 og 4 juli 2021

Løb 100 U15 M1X Drenge U15 1X - JM 1X Jun. C Drenge 500m TU-cup 500m 9 tilmeldinger

Saxkjøbing I

  • 1. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Holstebro/KCHO II

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

AFMELDT Sorø I

  • 1. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07

Bagsværd I

  • 1. Storm Genet (Bagsværd) '08

Hadsund I

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

AFMELDT Holstebro/KCHO I

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07

Hadsund II

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07

Bagsværd II

  • 1. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07

Silkeborg I

  • 1. Aske T. Jensen (Silkeborg) '07
Løb 101 U15 W2X Piger U15 2X - JW1x Jun. C Piger 500m TU-cup 500m 8 tilmeldinger

Hadsund I

  • 1. Victoria Brink (Hadsund) '07
  • 2. Cille Hougaard (Hadsund) '07

Holstebro/KCHO II

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
  • 2. Karen Bakkeskov Feld Andersen (Stevns) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Trine Lorentzen (Holstebro) '08
  • 2. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10

Sorø I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 2. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Hadsund/Ægir I

  • 1. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07
  • 2. Melissa Harati (Hadsund) '08

Bagsværd I

  • 1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • 2. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09

Hadsund II

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 2. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07
Løb 102 U17 M1X Drenge U17 1X - JM1X Jun.B Drenge 1500m TU-cup 1500m 14 tilmeldinger

Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Stevns III

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Sorø II

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

Bagsværd/KCB II

  • 1. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

Holstebro/KCHO III

  • 1. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro) '05

Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

AFMELDT Lyngby/KKL I

  • 1. Alexander Arnesen (Lyngby) '06

Sorø I

  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06

Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

Hadsund III

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Stevns II

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06

Bagsværd/KCB I

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
Løb 103 U17 W2X Piger U17 2X - JW2X Jun.B Piger 1500m TU-cup 1500m 7 tilmeldinger

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Mia Christensen (Odense) '06
  • 2. Benna Sundstrøm (Odense) '09

Sorø I

  • 1. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05
  • 2. Signe Thorup (Sorø) '05

Holstebro/KCHO II

  • 1. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 2. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06

Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05
  • 2. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05

Silkeborg I

  • 1. Marie Kleist (Silkeborg) '05
  • 2. Mathilde Lyngholm (Silkeborg) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 2. Anna Skovdam (Holstebro) '06

AFMELDT København I

  • 1. Klara Bruun Felthaus (København) '06
  • 2. Sara Kaarup Andersen (København) '06
Løb 104 U19 M2- Drenge U19 2- - JM2- Jun.A Drenge 2000m 2000m 1 tilmelding

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04
  • 2. Frederik Markvardsen (Odense) '03
Løb 105 U19 W1X Piger U19 1X - JW1x Jun.A Piger 2000 m 2000m 2 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

Silkeborg I

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
Løb 106 U19 M1X Drenge U19 1X - M1X Jun.A Drenge 2000 m 2000m 12 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Roskilde I

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03

DSR I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04

Silkeborg I

  • 1. Casper Pedersen (Silkeborg) '04

Kolding/KCO I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04

Hadsund I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04

Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04

Silkeborg II

  • 1. Simon Toftgaard Garner (Silkeborg) '04

Holstebro/KCHO I

  • 1. Magnus Juhl (Holstebro) '03

Silkeborg III

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

Roskilde II

  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04
Løb 107 U19 M2X Drenge U19 2X - JM2x Jun.A Drenge 2000 m 2000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Jels I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 2. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05

Næstv./Sorø I

  • 1. Joshua Mingo (Sorø) '03
  • 2. William Kjærgaard (Næstv.) '03

København/Roskilde I

  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
  • 2. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03
Løb 108 Masters M2X Mænd Masters 2X - M2x Masters Mænd 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 11 tilmeldinger

Fredensborg I

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Kim Børgesen (Fredensborg) '45

Sorø

  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Peter Lindblom (Sorø) '63

Sorø

  • 1. Jeanette Jensen (Sorø) '69
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60

Bagsværd/Lyngby I

  • 1. Henrik Thorup (Bagsværd) '59
  • 2. Hans Nøhr (Lyngby) '45

AFMELDT Furesø

  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62
  • 2. Jane Hagan (Furesø) '67

Lemvig/Lyngby/KKL I

  • 1. John Knudsen (Lyngby) '54
  • 2. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

Nyborg

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68
  • 2. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68

Furesø I

  • 1. Ole Præst Larsen (Furesø) '57
  • 2. Andreas Borg (Furesø) '59

Fredensborg II

  • 1. Jacob Midtgaard (Fredensborg) '68
  • 2. Hans T Andersen (Fredensborg) '62

Bagsværd I

  • 1. Steen Christensen (Bagsværd) '83
  • 2. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85

Bagsværd II

  • 1. Jacob Janson (Bagsværd) '80
  • 2. Ronan Tinsley (Bagsværd) '82
Løb 108 Masters W2X Kvinder Masters 2X - W2x Masters Kvinder 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 5 tilmeldinger

Fredensborg I

  • 1. Merete Boldt (Fredensborg) '47
  • 2. Susanne Hansen (Fredensborg) '60

Fredensborg II

  • 1. Karin Bodelund^ (Fredensborg) '63
  • 2. Ulla Poulsen (Fredensborg) '59

KVIK/Køge R

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
  • 2. Marianne Becker (KVIK) '62

Roskilde I

  • 1. Mille Nissen (Roskilde) '76
  • 2. Lone Korn (Roskilde) '74

København I

  • 1. Anastasia Michélsen (København) '89
  • 2. Pia Erikstrup (København) '80
Løb 110 W2X Kvinder 2X - W2x Sen Kvinder 2000m 2000m 3 tilmeldinger

AFMELDT DSR I

  • 1. Olivia Meinert Cardel (DSR) '96
  • 2. Christine Cardel (DSR) '01

AFMELDT København I

  • 1. Anastasia Michélsen (København) '89
  • 2. Pia Erikstrup (København) '80

Ægir I

  • 1. Emilie Overgaard Ringøen (Ægir) '02
  • 2. Mathilde Arnth Sørensen (Ægir) [0000]
Løb 111 U13 M1X Drenge U13 1X - JM1X Jun.D Drenge 500m 500m 7 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Rødvig I

  • 1. Thomas Andersen (Rødvig) '09

AFMELDT Holstebro/KCHO II

  • 1. Simonas Vainorius (Holstebro) '09

Holstebro/KCHO III

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Dragør I

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Abdallah Alosh (Hadsund) '09
Løb 113 W1X Kvinder 1X - W1X Kvinder 2000m 2000m 8 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00

Roskilde/DRC I

  • 1. Marie Skytte Hauberg Johannesen (Roskilde) '97

Aarhus I

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97

Roskilde I

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

DSR/DRC I

  • 1. Astrid Steensberg (DSR) '96

AFMELDT ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78

AFMELDT Holstebro/KCHO I

  • 1. Nikoba í Gong (Holstebro) '02

Aarhus II

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01
Løb 114 M1X Mænd 1X - M1X Sen Mænd 1X 2000 m 2000m 6 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Holstebro/KCHO I

  • 1. Magnus Juhl (Holstebro) '03

Sorø I

  • 1. Rasmus Lind (Sorø) '01

Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
Løb 114 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - M8+ Universitetshold 1000m 3 tilmeldinger

Aalborg/Holstebro/Odense

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 2. Amalie Kiær (Odense) '00
  • 3. Sofie Hedvig Jakobsen (Odense) '98
  • 4. Oscar Mazza (Odense) '98
  • 5. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 6. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89
  • 7. Lasse Esbech Stenstrop (Aalborg) '99
  • 8. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97
  • Cox. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89

Aalborg/DSR/Lyngby

  • 1. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 2. Malte Rusbjerg (DSR) '98
  • 3. Karl Riis (DSR) '98
  • 4. Samantha Don Robbins (DSR) '90
  • 5. Christine Cardel (DSR) '01
  • 6. Stine Tillebæk Søndergaard (Aalborg) '98
  • 7. Dros Elisabet Petersen (Aalborg) '96
  • 8. Peter Christian Holmquist (Lyngby) '95
  • Cox. Martin Grand Ast (DSR) '87

Aalborg/DSR/Hadsund

  • 1. Nicolai Bernsen (DSR) '98
  • 2. Christoffer Kruse (DSR) '94
  • 3. Malthe Mågård-Hansen (DSR) '96
  • 4. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95
  • 5. Astrid Steensberg (DSR) '96
  • 6. Natasha Frandsen (DSR) '93
  • 7. Olivia Meinert Cardel (DSR) '96
  • 8. Caroline Bjerre Hansen (DSR) '95
  • Cox. Camilla Frølund (Aalborg) '96
Løb 115 U15 W4X Piger U15 4X - JW4X- Jun C Piger TU-Cup 500m 2 tilmeldinger

Bagsværd/Hadsund/Ægir

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 2. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07
  • 3. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • 4. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09

Holstebro/KCHO I

  • 1. Mai Søgaard Hvilsom (Holstebro) '07
  • 2. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 3. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07
  • 4. Anna Bosnes (Holstebro) '07
Løb 116 U15 M4X Drenge U15 4X - JM4X- Jun C Drenge TU-Cup 500m 3 tilmeldinger

Holstebro/KCHO

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07
  • 2. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 3. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 4. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

AFMELDT Sorø I

  • 1. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07
  • 2. Dreng NN (Sorø) '07
  • 3. Dreng NN 2 (Sorø) '07
  • 4. Philip Mandrup (Sorø) '07

Bagsværd I

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
  • 2. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 3. Storm Genet (Bagsværd) '08
  • 4. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
Løb 117 U17 W4X Piger U17 4X - JW4X- Jun B Piger TU-Cup 1500m 3 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde/Silkeborg I

  • 1. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 2. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 3. Marie Kleist (Silkeborg) '05
  • 4. Mathilde Lyngholm (Silkeborg) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 2. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 3. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 4. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06

Sorø

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Elaina Bjørkman (Sorø) '05
  • 3. Signe Thorup (Sorø) '05
  • 4. Liva Østergaard Nielsen (Sorø) '05
Løb 118 U17 M4X Drenge U17 4X - JM4X- Jun. B Drenge 1500m TU-Cup 1500m 3 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 2. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 3. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 4. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Bagsværd/København/KCB I

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 2. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 3. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 4. Viggo Lambert (København) '05

Holstebro/KCHO I

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Simon Starklint (Holstebro) '06
  • 3. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 4. Simon Madsen (Holstebro) '06
Løb 119 Masters W/M 1X Kvinder/mænd Masters 1X - W/M1X Master Mænd/Kvinder 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 12 tilmeldinger

Ribe I

  • 1. Palle Adelhardt (Ribe) '51

Sorø I

  • 1. Jeanette Jensen (Sorø) '69

Lemvig I

  • 1. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

Furesø I

  • 1. Andreas Borg (Furesø) '59

Sorø II

  • 1. Peter Lindblom (Sorø) '63

Dragør I

  • 1. Morten Juel Hansen (Dragør) '72

Roskilde I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77

DSR I

  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57

AFMELDT Jels I

  • 1. Anders Jørgensen (Jels) '66

AFMELDT ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78

Ringsted I

  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73

Bagsværd I

  • 1. Tomas Næraa (Bagsværd) '72
Løb 121 U19 W2X Piger U19 2X - W2X Jun.A Piger 2000 m 2000m 4 tilmeldinger

Hadsund/Holstebro I

  • 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 2. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03

Bagsværd/KCB I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

Roskilde I

  • 1. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 2. Iben Bech (Roskilde) '03

Aarhus/KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Løb 123 M2X Mænd 2X - M2x Sen Mænd 2000m 2000m 1 tilmelding

Bagsværd/Holstebro I

  • 1. Joakim Viberg (Holstebro) '96
  • 2. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
Løb 124 M4- Mænd 4- - M4- Sen Mænd 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Aalborg/Holstebro I

  • 1. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 2. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89
  • 3. Lasse Esbech Stenstrop (Aalborg) '99
  • 4. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97

Holstebro/KCHO

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 3. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 4. Patrick Klestrup (Holstebro) '02
Løb 125 M4X Mænd 4X - M2X Mænd 2000m 2000m 1 tilmelding

DSR/Hadsund

  • 1. Malte Rusbjerg (DSR) '98
  • 2. Jakob Grænge Hansen (DSR) '98
  • 3. Peter Rytter Munk (Hadsund) '95
  • 4. Nicolai Bernsen (DSR) '98
Løb 126 U13 W1X Piger U13 1X - W1X Jun D Piger 500m 500m 2 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10

Hadsund I

  • 1. Melody Harati (Hadsund) '10
Løb 127 U13 M2X Drenge U13 2X - M2X Jun D Drenge 500m 500m 2 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 2. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Odense/KCO

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09
  • 2. Benna Sundstrøm (Odense) '09
Løb 128 Masters W/M 4X/4- Kvinder/mænd Masters 4X/4- - W/M4X/4- Masters Kvinder/Mænd 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 5 tilmeldinger

Fredensborg

  • 1. Hans T Andersen (Fredensborg) '62
  • 2. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54
  • 3. Karin Bodelund^ (Fredensborg) '63
  • 4. Ulla Poulsen (Fredensborg) '59

Sorø I

  • 1. Birgit Juel-Hansen (Sorø) '52
  • 2. Kirsten From (Sorø) '67
  • 3. Kirsten Østergaard (Sorø) '66
  • 4. Jane Steensberg (Sorø) '66

Bagsværd/Skovshoved I

  • 1. Kate Skavin (Bagsværd) '57
  • 2. Lise Hendriksen (Skovshoved) '64
  • 3. Beate Leitner (Bagsværd) '64
  • 4. Jesper Skavin (Bagsværd) '59

Bagsværd I

  • 1. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 2. Marie Krarup (Bagsværd) '65
  • 3. Maike Benter (Bagsværd) '72
  • 4. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71

Bagsværd II

  • 1. Mette Rudkjær Jensen (Bagsværd) '89
  • 2. Ditte Brink (Bagsværd) '92
  • 3. Nanna Tange Bech (Bagsværd) '89
  • 4. Line Møller (Bagsværd) '94
Løb 129 LW1X Kvinder letvægt 1X - W1x Sen.letvægt Kvinder 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Ægir I

  • 1. Emilie Overgaard Ringøen (Ægir) '02

Roskilde I

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00
Løb 131 U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- - JW 4x/4- Jun A Piger 2000 m 2000m 3 tilmeldinger

Roskilde/Silkeborg I

  • 1. Mathilde Lyngholm (Silkeborg) '06
  • 2. Marie Nørgaard (Silkeborg) '04
  • 3. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 4. Isabella Bache (Roskilde) '06

Hadsund/Ægir I

  • 1. Maria Bak Jeppesen (Hadsund) '05
  • 2. Marie Martens Christensen (Ægir) '04
  • 3. Liv Jensen (Ægir) '04
  • 4. Lea Lûbeck (Hadsund) '04

AFMELDT Aarhus/Hadsund/Holstebro/KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 3. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 4. Rikke Køchs (Aarhus) '03
Løb 132 U19 M4X/4- Drenge U19 4X/4- - JM4x Jun A Drenge 2000m 2000m 1 tilmelding

Bagsværd/Holstebro/KCHO I

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 3. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
Løb 133 W4X Kvinder 4X - W4X Kvinder 2000m 2000m 1 tilmelding

Aalborg

  • 1. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
  • 2. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 3. Stine Tillebæk Søndergaard (Aalborg) '98
  • 4. Dros Elisabet Petersen (Aalborg) '96
Løb 134 U15 M2X Drenge U15 2X - JM2X Jun C Drenge TU-Cup 5000m 500m 7 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • 2. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09

København I

  • 1. Albert Grydehøj Stobbe (København) '07
  • 2. Woody Lori-Leth (København) '07

Hadsund I

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07
  • 2. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

Bagsværd II

  • 1. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 2. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07

Holstebro/KCHO

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07
  • 2. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07

København II

  • 1. Carl Hassan Gaba (København) '07
  • 2. Conrad Norman (København) '07

AFMELDT Holstebro/KCHO II

  • 1. Simonas Vainorius (Holstebro) '09
  • 2. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
Løb 135 U15 W1X Piger U15 1X - JW1x Jun C Piger TU-Cup 500m 14 tilmeldinger

Hadsund V

  • 1. Victoria Brink (Hadsund) '07

Hadsund IV

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07

Hadsund VI

  • 1. Melody Harati (Hadsund) '10

København II

  • 1. Klara Munk Felthaus (København) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Anna Bosnes (Holstebro) '07

Hadsund I

  • 1. Cille Hougaard (Hadsund) '07

Hadsund III

  • 1. Melissa Harati (Hadsund) '08

Hadsund II

  • 1. Josefine Brink (Hadsund) '07

Sorø II

  • 1. Selma Iversen (Sorø) '07

Ægir I

  • 1. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

København I

  • 1. Lilje Alm (København) '07

Holstebro/KCHO II

  • 1. Mai Søgaard Hvilsom (Holstebro) '07

Sorø I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
Løb 136 U17 M2X Drenge U17 2X - JM2x Jun B Drenge TU-Cup 1500m 1500m 10 tilmeldinger

Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
  • 2. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Hadsund/Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05
  • 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Holstebro/KCHO I

  • 1. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 2. Simon Starklint (Holstebro) '06

Bagsværd/København/KCB I

  • 1. Viggo Lambert (København) '05
  • 2. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Jels I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 2. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05

Dragør/Roskilde I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Bagsværd/KCB I

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 2. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

København I

  • 1. Hector Carriero (København) '06
  • 2. Victor A. Unmack (København) '06

Holstebro/KCHO

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro) '05
Løb 137 U17 W1X Piger U17 1X - JW 1X Jun B Piger TU-Cup 1500m 1500m 5 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Isabella Bache (Roskilde) '06

Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

Odder II

  • 1. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05

Sorø I

  • 1. Elaina Bjørkman (Sorø) '05

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Mia Christensen (Odense) '06
Løb 138 Masters M4X/4-/8+ Mænd Masters 4X/4-/8+ - MM4X/4Master MM 8+/4-/4X 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 6 tilmeldinger

Fredensborg I

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Bent Andersen (Fredensborg) '39
  • 3. Poul Erik Echardt (Fredensborg) '46
  • 4. Søren Heinrichsen (Fredensborg) '55

DSR/Hellerup/KVIK/Lyngby/Skjold

  • 1. Peter Skove (Skjold) '41
  • 2. Stig Rasmussen (DSR) '46
  • 3. Bjarne Spanggaard (DSR) '51
  • 4. Geert Cederkvist (Hellerup) '52
  • 5. Arnold Sørensen (DSR) '51
  • 6. Carl Ove Hansen (Lyngby) '47
  • 7. Hans Nohr (Lyngby) '45
  • 8. Kurt Jensen (KVIK) '53
  • Cox. Torben Schäfer (KVIK) '43

Fr.cia I

  • 1. Hans-Werner Mortensen (Fr.cia) '46
  • 2. Martin Mortensen (Fr.cia) '66
  • 3. Aage Pedersen (Fr.cia) '44
  • 4. Frede Nørskov Nielsen (Fr.cia) '54

DSR

  • 1. Lars Jørgensen (DSR) '69
  • 2. Søren Strange (DSR) '60
  • 3. Henrik Almegaard (DSR) '58
  • 4. Lars Nielsen (DSR) '57

Nyborg/Ringsted/Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60
  • 3. Jákup Johansen (Ringsted) '73
  • 4. Brian Sørensen * (Nyborg) '68

Bagsværd I

  • 1. Steen Christensen (Bagsværd) '83
  • 2. Jacob Janson (Bagsværd) '80
  • 3. Ronan Tinsley (Bagsværd) '82
  • 4. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
Løb 201 U15 M1X Drenge U15 1X - JM1X Jun. C drenge TU-cup 500m 500m 10 tilmeldinger

AFMELDT Sorø I

  • 1. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07

Saxkjøbing I

  • 1. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Holstebro/KCHO I

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Holstebro/KCHO II

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07

Bagsværd II

  • 1. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Hadsund I

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

Silkeborg I

  • 1. Aske T. Jensen (Silkeborg) '07

Hadsund II

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07

Holstebro/KCHO

  • 1. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
Løb 202 U15 W2X Piger U15 2X - JW2X Jun. C piger TU-cup 500m 500m 8 tilmeldinger

Hadsund I

  • 1. Victoria Brink (Hadsund) '07
  • 2. Cille Hougaard (Hadsund) '07

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07
  • 2. Karen Bakkeskov Feld Andersen (Stevns) '07

Sorø I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 2. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Hadsund/Ægir I

  • 1. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07
  • 2. Melissa Harati (Hadsund) '08

Bagsværd I

  • 1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • 2. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09

Holstebro/KCHO II

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Trine Lorentzen (Holstebro) '08
  • 2. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10

Hadsund II

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 2. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07
Løb 203 U17 M1X Drenge U17 1X - JM 1x Jun. B drenge TU-cup 1500m 1500m 12 tilmeldinger

Bagsværd/KCB II

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05

Stevns I

  • 1. August Riis Poulsen (Stevns) '06

Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Bagsværd/KCB I

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Lyngby/KKL I

  • 1. Alexander Arnesen (Lyngby) '06

Stevns III

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

AFMELDT Holstebro/KCHO II

  • 1. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro) '05

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06

Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Stevns II

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Hadsund II

  • 1. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05
Løb 204 U17 W2X Piger U17 2X - JW2x jun. B piger TU-cup 1500m 1500m 5 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 2. Anna Skovdam (Holstebro) '06

Holstebro/KCHO II

  • 1. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 2. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06

Silkeborg I

  • 1. Marie Kleist (Silkeborg) '05
  • 2. Mathilde Lyngholm (Silkeborg) '06

Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05
  • 2. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05

Sorø I

  • 1. Elaina Bjørkman (Sorø) '05
  • 2. Selma Iversen (Sorø) '07
Løb 205 Masters W2X/2- Kvinder Masters 2X/2- - MW2X/2- Master Woman 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 3 tilmeldinger

KVIK/Køge R I

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
  • 2. Marianne Becker (KVIK) '62

Bagsværd I

  • 1. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 2. Maike Benter (Bagsværd) '72

København I

  • 1. Anastasia Michélsen (København) '89
  • 2. Pia Erikstrup (København) '80
Løb 206 Masters M2X/2- Mænd Masters 2X/2- - MM2X/2- Master Men 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 7 tilmeldinger

Sorø

  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Peter Lindblom (Sorø) '63

Furesø I

  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57
  • 2. Andreas Borg (Furesø) '59

Sorø

  • 1. Jeanette Jensen (Sorø) '69
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60

Ringsted I

  • 1. Claus Solmer-Jørgensen (Ringsted) '71
  • 2. Jákup Johansen (Ringsted) '73

Fredensborg I

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Kim Børgesen (Fredensborg) '45

Lemvig/Lyngby/KKL I

  • 1. John Knudsen (Lyngby) '54
  • 2. Jørgen Jensen (Lemvig) '53

Nyborg

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68
  • 2. Charlotte Buchwaldt^ (Nyborg) '68
Løb 207 U19 W1X Piger U19 1X - JW1x JUN A Piger 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Silkeborg I

  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

Roskilde I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03

AFMELDT Bagsværd/KCB I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03

AFMELDT Bagsværd/KCB I

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
Løb 208 U19 M1X Drenge U19 1X - JM1x Jun. A Drenge 2000m 2000m 12 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04

Holstebro/KCHO I

  • 1. Magnus Juhl (Holstebro) '03

Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04

Roskilde II

  • 1. William Windel Krogh (Roskilde) '04

Hadsund I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04

DSR I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

Silkeborg III

  • 1. Max Elleskov Røgild (Silkeborg) '03

Kolding/KCO I

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04

Roskilde I

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03

Silkeborg II

  • 1. Simon Toftgaard Garner (Silkeborg) '04

Silkeborg I

  • 1. Casper Pedersen (Silkeborg) '04
Løb 209 U19 M2X Drenge U19 2X - JM2X Jun A Drenge 2000m 2000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Jels I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 2. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05

Næstv./Sorø I

  • 1. Joshua Mingo (Sorø) '03
  • 2. William Kjærgaard (Næstv.) '03

København/Roskilde I

  • 1. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
  • 2. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03
Løb 210 U19 M2- Drenge U19 2- - LM2- Jun A Drenge 2000m 2000m 1 tilmelding

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04
  • 2. Frederik Markvardsen (Odense) '03
Løb 211 U13 M1X Drenge U13 1X - JM1X Jun D Drenge 500 m 1x 500m 8 tilmeldinger

Holstebro/KCHO II

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Holstebro/KCHO III

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

AFMELDT Holstebro/KCHO I

  • 1. Simonas Vainorius (Holstebro) '09

Bagsværd I

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09

Rødvig I

  • 1. Thomas Andersen (Rødvig) '09

Dragør I

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Abdallah Alosh (Hadsund) '09
Løb 213 W2X Kvinder 2X - W2X Kvinder 2000m 2000m 3 tilmeldinger

Ægir I

  • 1. Emilie Overgaard Ringøen (Ægir) '02
  • 2. Mathilde Arnth Sørensen (Ægir) [0000]

København I

  • 1. Anastasia Michélsen (København) '89
  • 2. Pia Erikstrup (København) '80

AFMELDT DSR I

  • 1. Christine Cardel (DSR) '01
  • 2. Olivia Meinert Cardel (DSR) '96
Løb 214 W2- Kvinder 2- - W2- Kvinder 2000m 2000m 1 tilmelding

DSR/Roskilde/DRC I

  • 1. Marie Skytte Hauberg Johannesen (Roskilde) '97
  • 2. Astrid Steensberg (DSR) '96
Løb 217 LW1X Kvinder letvægt 1X - W1x Sen. Kvinder Letvægt 2000m 2000m 2 tilmeldinger

Roskilde I

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

Ægir I

  • 1. Emilie Overgaard Ringøen (Ægir) '02
Løb 217 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - W/M8+ Universitetshold 1000mr 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Aalborg/Holstebro/Odense I

  • 1. Sofie Hedvig Jakobsen (Odense) '98
  • 2. Simon Skjernaa Erfurth (Odense) '96
  • 3. Niels Reinholdt (Odense) '95
  • 4. Oscar Mazza (Odense) '98
  • 5. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 6. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89
  • 7. Lasse Esbech Stenstrop (Aalborg) '99
  • 8. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97
  • Cox. Troels Dalgaard Danielsen (Aalborg) '89
Løb 218 M1X Mænd 1X - M1x Herrer 2000m 2000m 6 tilmeldinger

Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79

Roskilde I

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Holstebro/KCHO I

  • 1. Magnus Juhl (Holstebro) '03

Hadsund I

  • 1. August Herman Wisholm (Hadsund) '04
Løb 219 W1X Kvinder 1X - W1x Sen Kvinder 2000m 2000m 8 tilmeldinger

Aarhus I

  • 1. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97

Roskilde I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77

AFMELDT Ægir I

  • 1. Mathilde Arnth Sørensen (Ægir) [0000]

Aarhus II

  • 1. Laura Boldsen (Aarhus) '01

DSR I

  • 1. Cecilie Girke (DSR) '00

Roskilde II

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

AFMELDT ARA I

  • 1. Christina Jensen (ARA) '78

AFMELDT Holstebro/KCHO I

  • 1. Nikoba í Gong (Holstebro) '02
Løb 220 U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - JM 4X+ Jun C Drenge 500m 500m 1 tilmelding

Bagsværd I

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
  • 2. Storm Genet (Bagsværd) '08
  • 3. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 4. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • Cox. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07
Løb 221 U15 M4X Drenge U15 4X - JM4X- Jun C Drenge 500m TU-cup 500m 1 tilmelding

AFMELDT Sorø I

  • 1. Malthe Lund Lynæs (Sorø) '07
  • 2. Dreng NN (Sorø) '07
  • 3. Dreng NN 2 (Sorø) '07
  • 4. Philip Mandrup (Sorø) '07
Løb 223 U15 W4X Piger U15 4X - JW4X- Jun C Piger TU-cup 500m 500m 3 tilmeldinger

Bagsværd/Ægir

  • 1. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07
  • 2. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
  • 3. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
  • 4. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07

Hadsund I

  • 1. Cille Hougaard (Hadsund) '07
  • 2. Victoria Brink (Hadsund) '07
  • 3. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 4. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Mai Søgaard Hvilsom (Holstebro) '07
  • 2. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 3. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07
  • 4. Anna Bosnes (Holstebro) '07
Løb 224 U17 M4X Drenge U17 4X - JM 4X Jun.B Drenge 1500m 1500m 4 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Simon Starklint (Holstebro) '06
  • 3. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 4. Simon Madsen (Holstebro) '06

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 2. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 3. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 4. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Bagsværd/København/KCB I

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 2. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 3. Theis Wolfram (Bagsværd) '06
  • 4. Viggo Lambert (København) '05

Holstebro/KCHO

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07
  • 2. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 3. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro) '05
  • 4. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
Løb 225 Masters W/M 4X Kvinder/mænd Masters 4X - MM/MV4x Master 1000m (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 7 tilmeldinger

Fredensborg

  • 1. Susanne Hansen (Fredensborg) '60
  • 2. Terkel Jespersen (Fredensborg) '45
  • 3. Lizzie Haastrup (Fredensborg) '48
  • 4. Rikke Quist Hansen (Fredensborg) '90

Fredensborg II

  • 1. Sanne Poulin (Fredensborg) '69
  • 2. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54
  • 3. Anni Renner Mortensen (Fredensborg) '65
  • 4. Lene-Marie Hansen (Fredensborg) '72

Fredensborg III

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Bent Andersen (Fredensborg) '39
  • 3. Poul Erik Echardt (Fredensborg) '46
  • 4. Søren Heinrichsen (Fredensborg) '55

KVIK/Køge R/Nyborg

  • 1. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
  • 2. Charlotte Buchwaldt^ (Nyborg) '68
  • 3. Astrid Haastrup (KVIK) '74
  • 4. Marianne Becker (KVIK) '62

Nyborg/Ringsted/Sorø I

  • 1. Brian Sørensen * (Nyborg) '68
  • 2. Jákup Johansen (Ringsted) '73
  • 3. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 4. Peter Carstens (Sorø) '60

Sorø

  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Peter Lindblom (Sorø) '63
  • 3. Jeanette Jensen (Sorø) '69
  • 4. Ruth Köster (Sorø) '68

Roskilde I

  • 1. Hanne Hesselager (Roskilde) '67
  • 2. Dorte Olsen (Roskilde) '67
  • 3. Hanne Steffensen (Roskilde) '64
  • 4. Susan Jes Buus (Roskilde) '93
Løb 227 M2X Mænd 2X - M2x Sen. Mænd 2000m 2000m 2 tilmeldinger

AFMELDT Næstv./Sorø I

  • 1. Joshua Mingo (Sorø) '03
  • 2. William Kjærgaard (Næstv.) '03

Bagsværd/Holstebro I

  • 1. Joakim Viberg (Holstebro) '96
  • 2. Mathias Larsen (Bagsværd) '92
Løb 228 U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- - JW4x- Jun.A Piger 2000m 2000m 3 tilmeldinger

Aarhus/Hadsund/Holstebro/KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 3. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 4. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Roskilde/Silkeborg I

  • 1. Marie Nørgaard (Silkeborg) '04
  • 2. Mathilde Lyngholm (Silkeborg) '06
  • 3. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 4. Isabella Bache (Roskilde) '06

Hadsund/Ægir I

  • 1. Maria Bak Jeppesen (Hadsund) '05
  • 2. Marie Martens Christensen (Ægir) '04
  • 3. Liv Jensen (Ægir) '04
  • 4. Lea Lûbeck (Hadsund) '04
Løb 231 M4- Mænd 4- - M4- Mænd 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Aalborg/Holstebro I

  • 1. Christian Taulbjerg (Holstebro) '99
  • 2. Simon Nygaard-Thomsen (Aalborg) '89
  • 3. Lasse Esbech Stenstrop (Aalborg) '99
  • 4. Jannik Mose Skov (Aalborg) '97

Holstebro/KCHO I

  • 1. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • 2. Frederik Geertsen Lund (Holstebro) '01
  • 3. Gustav Bjerg Madsen (Holstebro) '02
  • 4. Patrick Klestrup (Holstebro) '02

Bagsværd/Holstebro/KCHO I

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 3. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04

København/Næstv./Roskilde/Sorø I

  • 1. William Kjærgaard (Næstv.) '03
  • 2. Johannes Stensborg Jakobsen (København) '03
  • 3. Leander Kaliszan (Roskilde) '03
  • 4. Joshua Mingo (Sorø) '03
Løb 232 U13 W1X Piger U13 1X - JW1x Jun D Piger 500 m 500m 3 tilmeldinger

Hadsund I

  • 1. Melody Harati (Hadsund) '10

Holstebro/KCHO I

  • 1. Katarina Kirkegaard (Holstebro) '10

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09
Løb 233 U15 M2X Drenge U15 2X - JM 2X jun. C drenge TU-cup 500m 500m 5 tilmeldinger

Holstebro/KCHO II

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 2. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

København II

  • 1. Carl Hassan Gaba (København) '07
  • 2. Conrad Norman (København) '07

Hadsund I

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07
  • 2. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

Bagsværd I

  • 1. Storm Genet (Bagsværd) '08
  • 2. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07

København I

  • 1. Albert Grydehøj Stobbe (København) '07
  • 2. Woody Lori-Leth (København) '07
Løb 234 U17 W4X Piger U17 4X - JW4x- JUN B Piger 1500 m 1500m 3 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde/Silkeborg I

  • 1. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
  • 2. Isabella Bache (Roskilde) '06
  • 3. Marie Kleist (Silkeborg) '05
  • 4. Mathilde Lyngholm (Silkeborg) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 2. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 3. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 4. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06

Sorø I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05
  • 3. Signe Thorup (Sorø) '05
  • 4. Liva Østergaard Nielsen (Sorø) '05
Løb 235 U19 W2X Piger U19 2X - JW2x Jun A Piger 2000m 2000m 4 tilmeldinger

Aarhus/KVIK I

  • 1. Clara Hornnæss (KVIK) '03
  • 2. Rikke Køchs (Aarhus) '03

Roskilde I

  • 1. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 2. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05

Bagsværd/KCB I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 2. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04

Hadsund/Holstebro I

  • 1. Laetitia Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 2. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
Løb 237 W4X Kvinder 4X - W4x Kvinder 2000m 2000m 1 tilmelding

Aalborg/Aarhus

  • 1. Camilla Frølund (Aalborg) '96
  • 2. Dros Elisabet Petersen (Aalborg) '96
  • 3. Emma Lehm Røddik (Aarhus) '97
  • 4. Karen Hougaard Frost (Aalborg) '99
Løb 238 U13 M2X Drenge U13 2X - JM2X Jun D Drenge 500 m 500m 2 tilmeldinger

Odense/KCO

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09
  • 2. Benna Sundstrøm (Odense) '09

Holstebro/KCHO

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 2. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10
Løb 239 U15 W1X Piger U15 1X - JW Jun. C piger TU-cup 500m 500m 12 tilmeldinger

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

København I

  • 1. Lilje Alm (København) '07

Bagsværd I

  • 1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08

Hadsund I

  • 1. Melissa Harati (Hadsund) '08

København II

  • 1. Klara Munk Felthaus (København) '07

Holstebro/KCHO II

  • 1. Mai Søgaard Hvilsom (Holstebro) '07

Ægir I

  • 1. Frida Bisgaard Kopperholdt (Ægir) '07

Stevns II

  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08

Sorø II

  • 1. Selma Iversen (Sorø) '07

Hadsund II

  • 1. Melody Harati (Hadsund) '10

Sorø I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Holstebro/KCHO I

  • 1. Anna Bosnes (Holstebro) '07
Løb 240 U17 M2X Drenge U17 2X - JM2x Jun. B drenge Tu-cup 1500m 1500m 11 tilmeldinger

Bagsværd/KCB I

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 2. Theis Wolfram (Bagsværd) '06

Bagsværd/København/KCB I

  • 1. Viggo Lambert (København) '05
  • 2. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
  • 2. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 2. Mads Christensen (Sorø) '06

Hadsund/Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05
  • 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

AFMELDT København I

  • 1. Hector Carriero (København) '06
  • 2. Victor A. Unmack (København) '06

Dragør/Roskilde I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

Sorø II

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Holstebro/KCHO

  • 1. Daniel Mølgaard Pedersen (Holstebro) '05
  • 2. Simon Starklint (Holstebro) '06

Jels I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 2. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05

Holstebro/KCHO

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
Løb 241 U17 W1X Piger U17 1X - JW1x Jun. B piger Tu-cup 1500m 1500m 5 tilmeldinger

Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

Sorø I

  • 1. Maria Jákupsdottír Johansen (Sorø) '05

AFMELDT København I

  • 1. Klara Bruun Felthaus (København) '06

Odder II

  • 1. Anne Kristine Bech Asaa (Odder) '05

Roskilde

  • 1. Isabella Bache (Roskilde) '06