Tidsplan - Sorø Regatta 3 og 4 juli 2021

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal Distance Kode Beskrivelse Heat Type
2021-07-03 08:25 100 4 500m U15 M1X Drenge U15 1X 1. Indledende
2021-07-03 08:30 100 3 500m U15 M1X Drenge U15 1X 2. Indledende
2021-07-03 08:35 101 4 500m U15 W2X Piger U15 2X 1. Indledende
2021-07-03 08:40 101 4 500m U15 W2X Piger U15 2X 2. Indledende
2021-07-03 08:45 102 5 1500m U17 M1X Drenge U17 1X 1. Indledende
2021-07-03 08:50 102 4 1500m U17 M1X Drenge U17 1X 2. Indledende
2021-07-03 08:55 102 4 1500m U17 M1X Drenge U17 1X 3. Indledende
2021-07-03 09:10 106 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X 1. Indledende
2021-07-03 09:15 106 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X 2. Indledende
2021-07-03 09:20 135 5 500m U15 W1X Piger U15 1X 1. Indledende
2021-07-03 09:25 135 4 500m U15 W1X Piger U15 1X 2. Indledende
2021-07-03 09:30 135 4 500m U15 W1X Piger U15 1X 3. Indledende
2021-07-03 09:35 136 5 1500m U17 M2X Drenge U17 2X 1. Indledende
2021-07-03 09:40 136 5 1500m U17 M2X Drenge U17 2X 2. Indledende
2021-07-03 10:05 105 2 2000m U19 W1X Piger U19 1X 1. Afdeling
2021-07-03 10:10 107 3 2000m U19 M2X Drenge U19 2X 1. Afdeling
123 1 2000m M2X Mænd 2X 1. Afdeling
104 1 2000m U19 M2- Drenge U19 2- 1. Afdeling
2021-07-03 10:20 108 6 1000m Masters M2X Masters Mænd Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2021-07-03 10:25 108 5 1000m Masters M2X Masters Mænd Masters 2X (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2021-07-03 10:50 111 6 500m U13 M1X Drenge U13 1X 1. Afdeling
2021-07-03 11:00 114 3 1000m W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ A Finale
2021-07-03 11:10 114 6 2000m M1X Mænd 1X 1. Afdeling
2021-07-03 11:25 115 2 500m U15 W4X Piger U15 4X A Finale
2021-07-03 11:30 116 2 500m U15 M4X Drenge U15 4X A Finale
2021-07-03 13:00 100 3 500m U15 M1X Drenge U15 1X B Finale
2021-07-03 13:05 100 4 500m U15 M1X Drenge U15 1X A Finale
2021-07-03 13:10 101 3 500m U15 W2X Piger U15 2X B Finale
2021-07-03 13:15 101 4 500m U15 W2X Piger U15 2X A Finale
2021-07-03 13:25 102 6 1500m U17 M1X Drenge U17 1X B Finale
2021-07-03 13:30 102 6 1500m U17 M1X Drenge U17 1X A Finale
2021-07-03 13:40 103 6 1500m U17 W2X Piger U17 2X A Finale
2021-07-03 13:45 106 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X B Finale
2021-07-03 13:50 106 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X A Finale
2021-07-03 14:00 113 6 2000m W1X Kvinder 1X A Finale
2021-07-03 14:10 119 6 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2021-07-03 14:15 119 5 1000m Masters W/M 1X Masters Kvinder/mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2021-07-03 14:30 118 3 1500m U17 M4X Drenge U17 4X A Finale
2021-07-03 14:40 117 3 1500m U17 W4X Piger U17 4X A Finale
2021-07-03 14:45 121 4 2000m U19 W2X Piger U19 2X 1. Afdeling
110 1 2000m W2X Kvinder 2X 1. Afdeling
2021-07-03 14:55 124 2 2000m M4- Mænd 4- 1. Afdeling
125 1 2000m M4X Mænd 4X 1. Afdeling
132 1 2000m U19 M4X/4- Drenge U19 4X/4- 1. Afdeling
2021-07-03 15:05 126 2 500m U13 W1X Piger U13 1X 1. Afdeling
2021-07-03 15:10 127 2 500m U13 M2X Drenge U13 2X 1. Afdeling
2021-07-03 15:20 128 5 1000m Masters W/M 4X/4- Masters Kvinder/mænd Masters 4X/4- (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2021-07-03 15:30 129 2 2000m LW1X Kvinder letvægt 1X 1. Afdeling
2021-07-03 15:40 131 3 2000m U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- 1. Afdeling
133 1 2000m W4X Kvinder 4X 1. Afdeling
2021-07-03 15:50 134 6 500m U15 M2X Drenge U15 2X A Finale
2021-07-03 16:00 135 2 500m U15 W1X Piger U15 1X C Finale
2021-07-03 16:05 135 4 500m U15 W1X Piger U15 1X B Finale
2021-07-03 16:10 135 6 500m U15 W1X Piger U15 1X A Finale
2021-07-03 16:15 136 4 1500m U17 M2X Drenge U17 2X B Finale
2021-07-03 16:20 136 6 1500m U17 M2X Drenge U17 2X A Finale
2021-07-03 16:25 137 5 1500m U17 W1X Piger U17 1X A Finale
2021-07-03 16:35 138 6 1000m Masters M4X/4-/8+ Masters Mænd Masters 4X/4-/8+ (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2021-07-04 08:20 201 5 500m U15 M1X Drenge U15 1X 1. Indledende
2021-07-04 08:25 201 4 500m U15 M1X Drenge U15 1X 2. Indledende
2021-07-04 08:30 202 4 500m U15 W2X Piger U15 2X 1. Indledende
2021-07-04 08:35 202 4 500m U15 W2X Piger U15 2X 2. Indledende
2021-07-04 08:40 203 6 1500m U17 M1X Drenge U17 1X 1. Indledende
2021-07-04 08:45 203 5 1500m U17 M1X Drenge U17 1X 2. Indledende
2021-07-04 08:50 208 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X 1. Indledende
2021-07-04 08:55 208 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X 2. Indledende
2021-07-04 09:05 239 6 500m U15 W1X Piger U15 1X 1. Indledende
2021-07-04 09:10 239 6 500m U15 W1X Piger U15 1X 2. Indledende
2021-07-04 09:15 240 6 1500m U17 M2X Drenge U17 2X 1. Indledende
2021-07-04 09:20 240 5 1500m U17 M2X Drenge U17 2X 2. Indledende
2021-07-04 09:25 204 5 1500m U17 W2X Piger U17 2X A Finale
2021-07-04 09:35 205 3 1000m Masters W2X/2- Masters Kvinder Masters 2X/2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2021-07-04 09:40 206 4 1000m Masters M2X/2- Masters Mænd Masters 2X/2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2021-07-04 09:45 206 3 1000m Masters M2X/2- Masters Mænd Masters 2X/2- (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2021-07-04 09:50 207 2 2000m U19 W1X Piger U19 1X 1. Afdeling
217 2 2000m LW1X Kvinder letvægt 1X 1. Afdeling
2021-07-04 10:00 209 2 2000m U19 M2X Drenge U19 2X 1. Afdeling
227 1 2000m M2X Mænd 2X 1. Afdeling
210 1 2000m U19 M2- Drenge U19 2- 1. Afdeling
2021-07-04 10:10 211 4 500m U13 M1X Drenge U13 1X 1. Afdeling
2021-07-04 10:15 211 2 500m U13 M1X Drenge U13 1X 2. Afdeling
2021-07-04 10:20 213 2 2000m W2X Kvinder 2X 1. Afdeling
214 1 2000m W2- Kvinder 2- 1. Afdeling
2021-07-04 10:35 218 6 2000m M1X Mænd 1X 1. Afdeling
2021-07-04 10:45 220 1 500m U15 M4X+ Drenge U15 4X+ 1. Afdeling
223 3 500m U15 W4X Piger U15 4X A Finale
2021-07-04 11:00 224 4 1500m U17 M4X Drenge U17 4X A Finale
2021-07-04 12:55 235 4 2000m U19 W2X Piger U19 2X 1. Afdeling
2021-07-04 13:00 201 4 500m U15 M1X Drenge U15 1X B Finale
2021-07-04 13:05 201 5 500m U15 M1X Drenge U15 1X A Finale
2021-07-04 13:10 202 3 500m U15 W2X Piger U15 2X B Finale
2021-07-04 13:15 202 4 500m U15 W2X Piger U15 2X A Finale
2021-07-04 13:20 203 4 1500m U17 M1X Drenge U17 1X B Finale
2021-07-04 13:25 203 6 1500m U17 M1X Drenge U17 1X A Finale
2021-07-04 13:35 208 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X B Finale
2021-07-04 13:40 208 6 2000m U19 M1X Drenge U19 1X A Finale
2021-07-04 13:50 219 5 2000m W1X Kvinder 1X A Finale
2021-07-04 14:00 225 4 1000m Masters W/M 4X Masters Kvinder/mænd Masters 4X (Handicap beregningsmetode: Master) 1. Afdeling
2021-07-04 14:10 225 3 1000m Masters W/M 4X Masters Kvinder/mænd Masters 4X (Handicap beregningsmetode: Master) 2. Afdeling
2021-07-04 14:15 228 3 2000m U19 W4X/4- Piger U19 4X/4- 1. Afdeling
237 1 2000m W4X Kvinder 4X 1. Afdeling
2021-07-04 14:20 231 4 2000m M4- Mænd 4- 1. Afdeling
2021-07-04 14:30 232 3 500m U13 W1X Piger U13 1X 1. Afdeling
2021-07-04 14:35 233 5 500m U15 M2X Drenge U15 2X A Finale
2021-07-04 14:40 234 2 1500m U17 W4X Piger U17 4X A Finale
2021-07-04 15:10 238 2 500m U13 M2X Drenge U13 2X 1. Afdeling
239 6 500m U15 W1X Piger U15 1X B Finale
2021-07-04 15:15 239 6 500m U15 W1X Piger U15 1X A Finale
2021-07-04 15:20 240 5 1500m U17 M2X Drenge U17 2X B Finale
2021-07-04 15:25 240 6 1500m U17 M2X Drenge U17 2X A Finale
2021-07-04 15:30 241 4 1500m U17 W1X Piger U17 1X A Finale