Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 08:00 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 1. Indledende
kl. 08:03 101 5 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 08:06 101 5 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 3. Indledende
kl. 08:09 101 5 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 4. Indledende
kl. 08:12 101 5 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m 5. Indledende
kl. 08:15 102 6 500m U15 W2X Jun C, TU-Cup, 500m 1. Indledende
kl. 08:18 102 4 500m U15 W2X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 08:21 103 5 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m 1. Indledende
kl. 08:25 103 5 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m 2. Indledende
kl. 08:29 103 5 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m 3. Indledende
kl. 08:33 106 12 2000m U19 M1X JM, 2000m 2. Indledende
kl. 08:58 108 9 2000m U19 W1X JM, 2000m 7. Indledende
kl. 09:18 121 9 2000m W1X DM, 2000m 2. Indledende
kl. 09:38 133 6 500m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m 1. Indledende
kl. 09:41 133 6 500m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 09:44 134 7 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m 1. Indledende
kl. 09:47 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m 2. Indledende
kl. 09:50 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m 3. Indledende
kl. 09:53 135 7 1500m U17 M2X Jun B, TU-Cup, 1500m 2. Indledende
kl. 10:01 136 5 1500m U17 W1X Jun B, TU-Cup, 1500m 1. Indledende
kl. 10:05 136 5 1500m U17 W1X Jun B, TU-Cup, 1500m 2. Indledende
kl. 10:09 141 5 1000m Master M1X MM1x FM , 1000m 1. Indledende
kl. 10:12 141 5 1000m Master M1X MM1x FM , 1000m 2. Indledende
kl. 10:15 141 5 1000m Master M1X MM1x FM , 1000m 3. Indledende
kl. 10:18 142 4 1000m Master M2X/2- MM2x/2- FM , 1000m 1. Indledende
kl. 10:21 142 3 1000m Master M2X/2- MM2x/2- FM , 1000m 2. Indledende
kl. 12:50 100-a 4 1000m W/M 8+ MW8+ Master og Motion A Finale
kl. 13:00 100-b 3 1000m W/M 8+ MW8+ Danske Universitetsmesterskaber A Finale
kl. 13:05 101 2 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m E Finale
kl. 13:08 101 3 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m D Finale
kl. 13:11 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m C Finale
kl. 13:14 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 13:17 101 6 500m U15 M1X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 13:22 102 4 500m U15 W2X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 13:25 102 6 500m U15 W2X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 13:30 103 3 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m C Finale
kl. 13:35 103 6 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m B Finale
kl. 13:40 103 6 1500m U17 M1X Jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 13:47 104 3 1500m U17 W2X jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 13:54 105 1 2000m W2- FM, 2000m A Finale
kl. 13:54 106 6 2000m U19 M1X JM, 2000m A Finale
kl. 14:01 107 6 2000m W2X DM, 2000m A Finale
kl. 14:08 108 6 2000m U19 W1X JM, 2000m A Finale
kl. 14:15 109 3 2000m LW1X FM, 2000m- letvægt A Finale
kl. 14:22 110 3 1000m Master W4X/4- MW4x/+/-, FM , 1000m A Finale
kl. 14:27 111 6 1000m Master M4X/4- MM4x/-, FM , 1000m A Finale
kl. 14:32 112 5 2000m M2X DM, 2000m A Finale
kl. 14:39 113 4 2000m LM1X DM, 2000m A Finale
kl. 14:46 114 3 2000m W8+ FM, 2000m A Finale
kl. 14:53 115 1 2000m U19 M2- Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 14:53 116 3 1000m M2+inr motion, FM.1000m A Finale
kl. 14:58 117 3 2000m M4X DM, 2000m A Finale
kl. 15:05 118 1 2000m U19 W2X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 15:05 119 1 2000m LM4- DM, 2000m A Finale
kl. 15:12 120 5 2000m U19 M2X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 15:19 121 6 2000m W1X DM, 2000m A Finale
kl. 15:26 122 2 1000m W2+inr motion, FM, 1000m A Finale
kl. 15:31 123 6 2000m M1X DM, 2000m A Finale
kl. 15:38 124 2 2000m U19 W2- Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 15:45 125 3 2000m M4- DM, 2000m A Finale
kl. 15:52 126 1 2000m LW2X FM, 2000m A Finale
kl. 15:52 127 4 2000m M2- DM, 2000m A Finale
kl. 15:59 128 1 2000m U19 W4X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 15:59 129 3 2000m M4+inr DM, 2000m A Finale
kl. 16:06 130 3 2000m LM2X FM, 2000m A Finale
kl. 16:13 131 3 2000m W4- W4-, 2000m A Finale
kl. 16:20 132 6 2000m U19 M4X Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 16:27 133 6 m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 16:30 133 6 500m U15 M2X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 16:35 134 3 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m C Finale
kl. 16:38 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m B Finale
kl. 16:41 134 6 500m U15 W1X Jun C, TU-Cup, 500m A Finale
kl. 16:46 136 4 1500m U17 W1X Jun B, TU-Cup, 1500m B Finale
kl. 16:51 136 6 1500m U17 W1X Jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 16:57 135 3 1500m U17 M2X Jun B, TU-Cup, 1500m B Finale
kl. 17:02 135 4 1500m U17 M2X Jun B, TU-Cup, 1500m A Finale
kl. 17:20 137 1 2000m U19 W4- Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 17:20 138 1 2000m U19 M4- Jun A, JM, 2000m A Finale
kl. 17:25 140 2 1000m Master W2X/2- MW2x/2-, 1000m A Finale
kl. 17:30 141 6 1000m Master M1X MM1x FM , 1000m A Finale
kl. 17:35 142 5 1000m Master M2X/2- MM2x/2- FM , 1000m A Finale
kl. 17:40 143 6 2000m W4X DM, 2000m A Finale
kl. 17:47 145 4 1000m U19 W/M 8+ Junior open 8+ begge A Finale
kl. 17:54 146 4 2000m M8+ DM, 2000m A Finale