Tidsplan

Tidsplan Første del
Starttid Løb nr. Antal distance Kode Beskrivelse Heat Type
kl. 11:30 201 9 500m U15 W2-Slide 2-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 11:40 202 9 1000m U19 W2-Slide 2-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 11:50 203 7 500m U15 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:00 203 7 500m U15 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 12:10 204 10 1000m U19 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:20 204 7 1000m U19 M2-Slide 2-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:30 205 11 1000m W2-Slide 2-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:40 206 9 1000m M2-Slide 2-Slide Mænd Open1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 12:50 206 9 1000m M2-Slide 2-Slide Mænd Open1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 13:00 207 6 1000m 30+W2-Slide 2-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 13:10 209 7 1000m 30+ W/M 2-Slide 2-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 13:20 208 10 1000m 30+M2-Slide 2-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 13:30 301 4 1000m WErgo WErgo SkiErg Kvinder Open 1000m 1. Afdeling
kl. 13:40 302 1 1000m LWErgo LWErgo SkiErg Kvinder Letvægt 1000m 1. Afdeling
kl. 13:40 312 2 1000m LMErgo LMErgo SkiErg Mænd Lervægt 1000m 1. Afdeling
kl. 13:50 311 6 1000m MErgo SkiErg Mænd Open 1000m 1. Afdeling
kl. 14:00 410 2 500m U15 W4-Slide 4-Slide Piger Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:10 411 6 1000m U19 W4-Slide 4-Slide Piger Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:20 412 6 500m U15 M4-Slide 4-Slide Drenge Jun. D,C 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:30 413 4 1000m U19 M4-Slide 4-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:40 413 4 1000m U19 M4-Slide 4-Slide Drenge Jun. B,A 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 14:50 414 5 1000m W4-Slide 4-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:00 414 4 1000m W4-Slide 4-Slide Kvinder Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:10 415 4 1000m M4-Slide 4-Slide Mænd Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:20 415 5 1000m M4-Slide 4-Slide Mænd Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:30 415 4 1000m M4-Slide 4-Slide Mænd Open 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:40 416 4 1000m 30+W4-Slide 4-Slide Kvinder Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 15:50 417 4 1000m 30+M4-Slide 4-Slide Mænd Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:00 418 3 1000m 30+ W/M 4-Slide 4-Slide Mix Masters 1000m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:20 450 1 2000m W4-Stafet SkiErg Stafet 4x500m Kvinder - Handicap 1. Afdeling
kl. 16:20 460 5 2000m W/M 4-Stafet SkiErg Stafet 4x500m Mænd - Handicap 1. Afdeling
kl. 16:30 820 2 500m U19 W8-Slide 8-Slide Piger Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:40 821 3 500m U19 W/M 8-Slide 8-Slide Drenge Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 16:50 821 3 500m U19 W/M 8-Slide 8-Slide Drenge Jun. D,C,B,A 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:00 822 2 500m W8-Slide 8-Slide Kvinder Open 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:10 823 3 500m 30+W8-Slide 8-Slide Kvinder Masters 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:20 824 3 500m 30+M8-Slide 8-Slide Mænd Masters 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:30 825 3 500m M8-Slide 8-Slide Mænd Open 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 17:40 825 2 500m M8-Slide 8-Slide Mænd Open 500m - Handicap Tidsberegning 2. Afdeling
kl. 17:50 826 4 500m W/M 8-Slide 8-Slide Mix Open 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling
kl. 18:00 826 4 500m W/M 8-Slide 8-Slide Mix Open 500m - Handicap Tidsberegning 1. Afdeling