Tilmeldinger - Copenhagen Regatta 2021

Løb 101 U15 M1X Drenge U15 1X - TU-CUP 500m 10 tilmeldinger

Bagsværd III

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09

Hadsund I

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07

Hadsund II

  • 1. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

Bagsværd II

  • 1. Jakob Bjørn Danø (Bagsværd) '07

Bagsværd

  • 1. Rolf Søborg Højerup (Bagsværd) '09

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Holstebro/KCHO I

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Lyngby I

  • 1. Johan Bach Sørensen (Lyngby) '08

Saxkjøbing I

  • 1. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Rødvig I

  • 1. Thomas Hampen (Rødvig) '09
Løb 102 U15 W2X Piger U15 2X - TU-CUP 500m 6 tilmeldinger

Sorø/Stevns II

  • 1. Karen Bakkeskov Feld Andersen (Stevns) '07
  • 2. Sofie Steffensen (Sorø) '07

Sorø/Stevns I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 2. Anna Iversen (Stevns) '07

Bagsværd I

  • 1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • 2. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08

Holstebro/KCHO

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. Laura Skov (Holstebro) '07

Bagsværd II

  • 1. Liv Dolmer (Bagsværd) '09
  • 2. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08

Hadsund I

  • 1. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07
  • 2. Naja Lübeck (Hadsund) '07
Løb 103 U17 M1X Drenge U17 1X - TU-CUP 1500m 15 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

København I

  • 1. Sylvester Keinicke Jørgensen (København) '05

AFMELDT Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

Sorø II

  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06

Odense/KCO I

  • 1. Gustav Krogh (Odense) '06

AFMELDT København/KCB I

  • 1. Viggo Lambert (København) '05

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

AFMELDT Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Stevns II

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

AFMELDT Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

AFMELDT Bagsværd/KCB I

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06

Bagsværd/KCB II

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Lyngby/KKL I

  • 1. Alexander Walker (Lyngby) '05

AFMELDT Jels I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05

AFMELDT Jels II

  • 1. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05
Løb 104 U17 W2X Piger U17 2X - TU-CUP 1500m 4 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 2. Laura Møller (Holstebro) '05

Sorø I

  • 1. Maria Jakubsdottir Johansen (Sorø) '05
  • 2. Signe Thorup (Sorø) '05

Holstebro/KCHO

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 2. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06

Holstebro/LDR/KCHO I

  • 1. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 2. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05
Løb 105 W/M 2X Kvinder/mænd 2X - Nye roere 1000m 1 tilmelding

Skovshoved I (løb 105)

  • 1. Barbara Delputte (Skovshoved) '72
  • 2. Tine Bjerg (Skovshoved) '64
Løb 106 U13 W/M 1X Piger/drenge U13 1X 500m 1 tilmelding

AFMELDT Dragør I

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10
Løb 107 Masters W1X Kvinder Masters 1X - (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1 tilmelding

Furesø I (løb 107)

  • 1. Mette Møller (Furesø) '63
Løb 108 Masters M1X Mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 10 tilmeldinger

Ringsted I

  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73

Dragør I

  • 1. Morten Juel Hansen (Dragør) '72

Bagsværd I

  • 1. Claus Kjærulff-Jørgensen (Bagsværd) '77

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79

Nordslesvig I

  • 1. Fleming Mathiesen (Nordslesvig) '46

DSR I

  • 1. Peter Jørgensen (DSR) '56

Furesø II

  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57

DSR II

  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57

Furesø I

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

Nordslesvig II

  • 1. Marc-Oliver Klages (Nordslesvig) '69
Løb 109 U15 W4X+ Piger U15 4X+ - TU-CUP 500m 3 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
  • 2. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08
  • 3. Sofie Koch-Henriksen (Bagsværd) '09
  • 4. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • Cox. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09

Hadsund I

  • 1. Cille Hougaard (Hadsund) '07
  • 2. Victoria Clara Brink (Hadsund) '07
  • 3. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 4. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07
  • Cox. Melody Harati (Hadsund) '10

Holstebro/Lyngby/KCHO

  • 1. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08
  • 2. Laura Skov (Holstebro) '07
  • 3. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 4. Anna Bosnes (Holstebro) '07
  • Cox. NN 1 (Holstebro) '70
Løb 110 U17 M4X Drenge U17 4X - TU-CUP 1500m 2 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Simon Starklint (Holstebro) '06
  • 3. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 4. Simon Madsen (Holstebro) '06

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 3. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 4. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06
Løb 111 U19 M1X Drenge U19 1X 2000m 8 tilmeldinger

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

Lyngby/KKL II

  • 1. Aleks Gryn (Lyngby) '04

København I

  • 1. Albert Valentin (København) '04

Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04

Holstebro/KCHO I

  • 1. Magnus Juhl (Holstebro) '03

AFMELDT Sorø I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

DSR I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

AFMELDT Roskilde I

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03
Løb 114 U19 W2- Piger U19 2- 2000m 1 tilmelding

AFMELDT Sorø I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Liva Østergaard Nielsen (Sorø) '05
Løb 115 W1X Kvinder 1X 2000m 6 tilmeldinger

Bagsværd/KCB I

  • 1. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03

AFMELDT Roskilde III

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

Roskilde I

  • 1. Ingrid Bo Andersen (Roskilde) '01

AFMELDT Roskilde II

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

AFMELDT DSR I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01

AFMELDT Silkeborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03
Løb 116 M1X Mænd 1X 2000m 5 tilmeldinger

Nordslesvig I

  • 1. Sebastian Terp (Nordslesvig) '95

Holstebro/KCHO I

  • 1. Joakim Viberg (Holstebro) '96

KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

Roskilde I

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

AFMELDT Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89
Løb 118 M2- Mænd 2- 2000m 1 tilmelding

Holstebro/KCHO I

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
Løb 119 U19 M2X Drenge U19 2X 2000m 3 tilmeldinger

Lyngby/KKL I

  • 1. Alexander Walker (Lyngby) '05
  • 2. Marcus Modest (Lyngby) '08

Sorø/Ægir I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04
  • 2. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04

Kolding/Odense/KCO I (løb 113)

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05
  • 2. Mads Kirstein (Kolding) '04
Løb 120 U19 W2X Piger U19 2X - 2000m 1 tilmelding

Hadsund/Holstebro/KCHO I

  • 1. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03
  • 2. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
Løb 121 M2X Mænd 2X 2000m 1 tilmelding

DSR I

  • 1. Karl Riis (DSR) '98
  • 2. Thorleif Rud Lindholm (DSR) '95
Løb 122 W2X Kvinder 2X 2000m 2 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Silje Celine Siefert (DSR) '02
  • 2. Nanna Vigild (DSR) '95

Bagsværd I

  • 1. Sofie Liv Petry (Bagsværd) '02
  • 2. Astrid Højgaard (Bagsværd) '02
Løb 123 Masters W2X/2- Kvinder Masters 2X/2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 3 tilmeldinger

Fredensborg I

  • 1. Merete Boldt (Fredensborg) '47
  • 2. Susanne Hansen (Fredensborg) '60

Bagsværd I

  • 1. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 2. Maike Benter (Bagsværd) '72

KVIK I

  • 1. Kristine Van der Keur (KVIK) '93
  • 2. Johanna Maria Kresin (KVIK) '93
Løb 124 Masters M2X/2- Mænd Masters 2X/2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 8 tilmeldinger

Fredensborg I

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Kim Boergesen (Fredensborg) '45

DSR III

  • 1. Esben Jacobsen (DSR) '63
  • 2. Ib Frausing (DSR) '49

DSR I

  • 1. Michael Lessing (DSR) '56
  • 2. Peter Jørgensen (DSR) '56

Bagsværd/Lyngby I

  • 1. Hans Nøhr (Lyngby) '45
  • 2. Henrik Thorup (Bagsværd) '59

DSR II

  • 1. Peter Kristensen (DSR) '71
  • 2. Lars Jørgensen (DSR) '69

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60

København I

  • 1. Bo Vestergaard (København) '65
  • 2. Jakob Øjvind Nielsen (København) '70

Bagsværd I

  • 1. Steen Christensen (Bagsværd) '83
  • 2. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
Løb 125 U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X 500m 2 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09
  • 2. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Bagsværd I

  • 1. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
  • 2. Sofie Koch-Henriksen (Bagsværd) '09
Løb 126 U15 M4X+ Drenge U15 4X+ - , TU-CUP 500m 3 tilmeldinger

Holstebro/Lyngby/KCHO

  • 1. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
  • 2. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 3. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10
  • 4. Johan Bach Sørensen (Lyngby) '07
  • Cox. N N (Holstebro) '99

Bagsværd

  • 1. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07
  • 2. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
  • 3. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 4. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • Cox. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08

Bagsværd

  • 1. Jakob Bjørn Danø (Bagsværd) '07
  • 2. John Havris (Bagsværd) '08
  • 3. Rolf Søborg Højerup (Bagsværd) '09
  • 4. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07
  • Cox. Viktor Stoffregen Tørning (Bagsværd) '09
Løb 127 U17 W4X Piger U17 4X - TU-CUP 1500m 1 tilmelding

Holstebro/KCHO I

  • 1. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 2. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 3. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 4. Laura Møller (Holstebro) '05
Løb 129 W/M 1X Kvinder/mænd 1X - Nye roere 1000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Randers I

  • 1. Line Ulstrup (Randers) '96

DSR II

  • 1. Silje Celine Siefert (DSR) '02

DSR I

  • 1. Nanna Vigild (DSR) '95
Løb 131 M4- Mænd 4- 2000m 1 tilmelding

Bagsværd/Holstebro/KCHO I

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 3. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
Løb 132 W4X Kvinder 4X 2000m 1 tilmelding

KVIK I

  • 1. Johanna Maria Kresin (KVIK) '93
  • 2. Camilla Marie Nyborg (KVIK) '94
  • 3. Tine Bryder Nielsen (KVIK) '91
  • 4. Mette Skjold Elmelund (KVIK) '95
Løb 133 M4X Mænd 4X 2000m 2 tilmeldinger

Bagsværd/Holstebro/KCB

  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
  • 2. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00
  • 3. Joakim Viberg (Holstebro) '96
  • 4. Frederik Taulbjerg (Bagsværd) '96

DSR/Holstebro I

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 3. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 4. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
Løb 134 U19 M4- Drenge U19 4- 2000m 1 tilmelding

Bagsværd/København/KCB

  • 1. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 2. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 3. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
  • 4. Viggo Lambert (København) '05
Løb 136 U19 M4X Drenge U19 4X 2000m 1 tilmelding

Jels/Kolding/Odense/KCO I

  • 1. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05
  • 2. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 3. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 4. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05
Løb 137 U19 W4X Piger U19 4X - 2000m 1 tilmelding

AFMELDT Bagsværd/København/Roskilde/KCB I

  • 1. Josefine Freltoft (København) '04
  • 2. Iben Bech (Roskilde) '03
  • 3. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 4. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
Løb 138 Masters W4X/4-/8+ Kvinder Masters 4X/4-/8+ (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 3 tilmeldinger

Bagsværd/Roskilde I

  • 1. Dorte Olsen (Roskilde) '67
  • 2. Hanne Steffensen (Roskilde) '64
  • 3. Hanne Hesselager (Roskilde) '67
  • 4. Anne Pallesen (Bagsværd) '60

Fredensborg I

  • 1. Sanne Poulin (Fredensborg) '69
  • 2. Bettina Cervin (Fredensborg) '65
  • 3. Anni Renner Mortensen (Fredensborg) '65
  • 4. Lene-Marie Hansen (Fredensborg) '72

København

  • 1. Alix Garance (København) '90
  • 2. Louise Gjelstrup (København) '77
  • 3. Stinne Grydehøj (København) '78
  • 4. Krista Doerch (København) '89
Løb 139 Masters M4X/4-/8+ Mænd Masters 4X/4-/8+ (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 6 tilmeldinger

Fredensborg

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Kim Børgesen (Fredensborg) '45
  • 3. Poul Erik Echardt (Fredensborg) '46
  • 4. Søren Heinrichsen (Fredensborg) '55

DSR I

  • 1. Henrik Almegaard (DSR) '58
  • 2. Lars Nielsen (DSR) '57
  • 3. Søren Strange (DSR) '60
  • 4. Bo Christensen (DSR) '62

Fredensborg I

  • 1. Ole Bastholm Jørgensen (Fredensborg) '62
  • 2. Ole Quist Jensen (Fredensborg) '56
  • 3. Claus Andersen (Fredensborg) '65
  • 4. Carsten Manniche (Fredensborg) '65

Nyborg/Ringsted/Sorø I

  • 1. Brian Sørensen (Nyborg) '68
  • 2. Jákup Johansen (Ringsted) '73
  • 3. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 4. Peter Carstens (Sorø) '60

København/Roskilde

  • 1. Bo Kaliszan (Roskilde) '73
  • 2. Hans-Jørgen Stahl (København) '60
  • 3. Christian Hedegaard Jensen (København) '80
  • 4. flemming Simonsen (København) '67
  • 5. Ole Skyggebjerg (København) '64
  • 6. Willi Drexel (København) '69
  • 7. Bo Vestergaard (København) '65
  • 8. Jakob Øjvind Nielsen (København) '70
  • Cox. Dan Kristensen (København) '53

Bagsværd

  • 1. Steen Christensen (Bagsværd) '83
  • 2. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
  • 3. Jacob Janson (Bagsværd) '80
  • 4. Ronan Tinsley (Bagsværd) '82
Løb 140 U15 M2X Drenge U15 2X - JM 2X A 2000m 500m 6 tilmeldinger

Hadsund I

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07
  • 2. Frederik Aksel Holmriis (Hadsund) '07

Bagsværd II

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
  • 2. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07

Bagsværd I

  • 1. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 2. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Bagsværd

  • 1. John Havris (Bagsværd) '08
  • 2. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09
  • 2. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

Bagsværd

  • 1. Rolf Søborg Højerup (Bagsværd) '09
  • 2. Viktor Stoffregen Tørning (Bagsværd) '09
Løb 141 U15 W1X Piger U15 1X - TU-CUP 500m 10 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Sorø I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Hadsund II

  • 1. Victoria Clara Brink (Hadsund) '07

Stevns II

  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08

Bagsværd I

  • 1. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09

Lyngby I

  • 1. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08

Holstebro/KCHO I

  • 1. Anna Bosnes (Holstebro) '07

Sorø II

  • 1. Selma Iversen (Sorø) '07

Hadsund I

  • 1. Cille Hougaard (Hadsund) '07
Løb 142 U17 M2X Drenge U17 2X - TU-CUP 1500m 9 tilmeldinger

Holstebro/KCHO II

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Simon Starklint (Holstebro) '06

AFMELDT Bagsværd/KCB I

  • 1. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 2. nn nn (Bagsværd) '08

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

AFMELDT Bagsværd/København/KCB I

  • 1. Viggo Lambert (København) '05
  • 2. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Kian Harati (Hadsund) '05
  • 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

Jels I

  • 1. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05
  • 2. Mikkel Peter Noe (Jels) '05

København I

  • 1. Carl Hassan Gaba (København) '07
  • 2. Woody Lori-Leth (København) '07

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Madsen (Holstebro) '06
  • 2. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05

AFMELDT Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
  • 2. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05
Løb 143 U17 W1X Piger U17 1X - , TU-CUP 1500m 5 tilmeldinger

AFMELDT Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

Roskilde I

  • 1. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05

Sorø I

  • 1. Elaina Bjørkman (Sorø) '05

Odense/KCO I

  • 1. Mia Christensen (Odense) '06

LDR I

  • 1. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05
Løb 144 W/M 8+ Kvinder/mænd 8+ - 8+ alle klasser 1000m 1000m 1 tilmelding

Bagsværd/Holstebro/KCHO

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 3. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
  • 5. Oscar Burvil (Holstebro) '03
  • 6. Magnus Juhl (Holstebro) [0000]
  • 7. Patrick Klestrup (Holstebro) '02
  • 8. Søren Meldgaard Madsen (Holstebro) '02
  • Cox. Andreas Møller Hunskjær (Holstebro) '01
Løb 201 U15 M1X Drenge U15 1X - TU-CUP 500m 7 tilmeldinger

Bagsværd I

  • 1. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07

Bagsværd IV

  • 1. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09

Saxkjøbing I

  • 1. Carl Dunch (Saxkjøbing) '08

Bagsværd II

  • 1. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07

Bagsværd III

  • 1. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07

Odense/KCO I

  • 1. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07
Løb 202 U15 W2X Piger U15 2X - TU-CUP 500m 6 tilmeldinger

Sorø/Stevns II

  • 1. Karen Bakkeskov Feld Andersen (Stevns) '07
  • 2. Sofie Steffensen (Sorø) '07

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 2. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07

Lyngby I

  • 1. Flora Barslund (Lyngby) '07
  • 2. Tove Bay (Lyngby) '07

Bagsværd I

  • 1. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08
  • 2. Sofie Koch-Henriksen (Bagsværd) '09

Holstebro/KCHO

  • 1. Laura Skov (Holstebro) '07
  • 2. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07

Sorø/Stevns I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08
  • 2. Anna Iversen (Stevns) '07
Løb 203 U17 M1X Drenge U17 1X - TU-CUP 1500m 15 tilmeldinger

Sorø II

  • 1. Mads Christensen (Sorø) '06

AFMELDT Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05

Lyngby/KKL I

  • 1. Alexander Walker (Lyngby) '05

AFMELDT Dragør I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06

Bagsværd/KCB I

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06

Jels I

  • 1. Mikkel Peter Noe (Jels) '05

AFMELDT Randers I

  • 1. Oliver Bach (Randers) '05

København I

  • 1. Sylvester Keinicke Jørgensen (København) '05

Odense/KCO I

  • 1. Gustav Krogh (Odense) '06

Roskilde I

  • 1. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

AFMELDT Bagsværd/KCB

  • 1. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05

Sorø I

  • 1. Jonas Lindegaard (Sorø) '05

AFMELDT Stevns II

  • 1. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05

Jels II

  • 1. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05

Holstebro/KCHO

  • 1. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
Løb 204 U17 W2X Piger U17 2X - TU-CUP 1500m 4 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Laura Møller (Holstebro) '05
  • 2. Anna Bosnes (Holstebro) '07

Sorø I

  • 1. Maria Jakubsdottir Johansen (Sorø) '05
  • 2. Signe Thorup (Sorø) '05

Holstebro/KCHO II

  • 1. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 2. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06

Holstebro/LDR/KCHO I

  • 1. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 2. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05
Løb 206 U13 W/M 1X Piger/drenge U13 1X 500m 4 tilmeldinger

Holstebro/KCHO II

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10

AFMELDT Dragør I

  • 1. Gustav Juel Hansen (Dragør) '10

Holstebro/KCHO I

  • 1. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

Rødvig I

  • 1. Thomas Hampen (Rødvig) '09
Løb 207 Masters W1X Kvinder Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Roskilde I

  • 1. Dorthe Friis Thanning (Roskilde) '77
Løb 208 Masters M1X Mænd Masters 1X (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 12 tilmeldinger

Furesø II

  • 1. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67

Bagsværd II

  • 1. Claus Kjærulff-Jørgensen (Bagsværd) '77

Dragør I

  • 1. Morten Juel Hansen (Dragør) '72

Ringsted I

  • 1. Jákup Johansen (Ringsted) '73

Bagsværd I

  • 1. Tomas Næraa (Bagsværd) '72

Sorø II

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79

Nordslesvig I

  • 1. Fleming Mathiesen (Nordslesvig) '46

Furesø I (løb 207)

  • 1. Mette Møller (Furesø) '63

DSR I

  • 1. Peter Jørgensen (DSR) '56

DSR II

  • 1. Lars Nielsen (DSR) '57

Sorø I

  • 1. Peter Carstens (Sorø) '60

Furesø I

  • 1. Andreas Borg (Furesø) '59
Løb 209 U15 W4X+ Piger U15 4X+ - TU-CUP 500m 4 tilmeldinger

Lyngby I

  • 1. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08
  • 2. Flora Barslund (Lyngby) '07
  • 3. Karen Reimer (Lyngby) '09
  • 4. Tove Bay (Lyngby) '07
  • Cox. Emil Meland Knudsen (Lyngby) '95

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Melody Harati (Hadsund) '10
  • 2. Victoria Clara Brink (Hadsund) '07
  • 3. Naja Lübeck (Hadsund) '07
  • 4. Josefine Antoinette Brink (Hadsund) '07
  • Cox. Christian Sindre Bech (Hadsund) '07

Bagsværd I

  • 1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08
  • 2. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
  • 3. Sofie Koch-Henriksen (Bagsværd) '09
  • 4. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07
  • Cox. Sigrid Gulløv-Elley (Bagsværd) '08

Holstebro/KCHO

  • 1. Ella Hjortkær Nørgaard (Holstebro) '07
  • 2. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07
  • 3. Laura Skov (Holstebro) '07
  • 4. Anna Bosnes (Holstebro) '07
  • Cox. NN 1 (Holstebro) '70
Løb 210 U17 M4X Drenge U17 4X - TU-CUP 1500m 3 tilmeldinger

Holstebro/KCHO

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
  • 3. Hjalte Westeraa (Holstebro) '05
  • 4. Simon Madsen (Holstebro) '06

AFMELDT Bagsværd/København/KCB I

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
  • 2. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
  • 3. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 4. Viggo Lambert (København) '05

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Jonas Lindegaard (Sorø) '05
  • 3. Mads Christensen (Sorø) '06
  • 4. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06
Løb 211 U19 M1X Drenge U19 1X 2000m 6 tilmeldinger

AFMELDT Odense/KCO I

  • 1. Tobias Højland Bendixen (Odense) '04

København I

  • 1. Albert Valentin (København) '04

AFMELDT Holstebro/KCHO I

  • 1. Magnus Juhl (Holstebro) '03

Lyngby/KKL II

  • 1. Aleks Gryn (Lyngby) '04

AFMELDT Sorø I

  • 1. August Husted Coutant (Sorø) '04

Lyngby/KKL I

  • 1. Christian Runge (Lyngby) '04
Løb 214 U19 W2- Piger U19 2- 2000m 1 tilmelding

AFMELDT Sorø I

  • 1. Dina Poulsen (Sorø) '06
  • 2. Liva Østergaard Nielsen (Sorø) '05
Løb 215 W1X Kvinder 1X 2000m 5 tilmeldinger

AFMELDT Roskilde III

  • 1. Caroline Munch (Roskilde) '02

AFMELDT Silkeborg I

MANGLER BETALING
  • 1. Sofie Valentin Hæk (Silkeborg) '03

AFMELDT Roskilde II

  • 1. Malli Segoli (Roskilde) '00

Roskilde I

  • 1. Ingrid Bo Andersen (Roskilde) '01

DSR I

  • 1. Mathilde Kiilgaard (DSR) '01
Løb 216 M1X Mænd 1X 2000m 7 tilmeldinger

DSR I

  • 1. Casper Girke Christensen (DSR) '03

KVIK I

  • 1. Torbjørn Frankel (KVIK) '00

AFMELDT Aarhus I

  • 1. James Dodd (Aarhus) '89

Roskilde II

  • 1. Martin Kofoed Jensen (Roskilde) '00

AFMELDT Roskilde I

  • 1. Magnus Dollerup Madsen (Roskilde) '03

Holstebro/KCHO I

  • 1. Joakim Viberg (Holstebro) '96

Nordslesvig I

  • 1. Sebastian Terp (Nordslesvig) '95
Løb 218 M2- Mænd 2- 2000m 1 tilmelding

Holstebro/KCHO I

  • 1. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
Løb 219 U19 M2X Drenge U19 2X 2000m 3 tilmeldinger

AFMELDT Lyngby/KKL I

  • 1. Alexander Walker (Lyngby) '05
  • 2. Marcus Modest (Lyngby) '04

Sorø/Ægir I

  • 1. Joachim Brahe Møller (Ægir) '04
  • 2. August Husted Coutant (Sorø) '04

Kolding/Odense/KCO I (løb 213)

  • 1. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 2. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05
Løb 222 W2X Kvinder 2X 2000m 2 tilmeldinger

Hadsund/Holstebro/KCHO I

  • 1. Stine Højager Nielsen (Holstebro) '03
  • 2. Laetitia Marie Panero-Bommer (Hadsund) '03

DSR I

  • 1. Silje Celine Siefert (DSR) '02
  • 2. Nanna Vigild (DSR) '95
Løb 223 Masters W2X/2- Kvinder Masters 2X/2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 4 tilmeldinger

Fredensborg I

  • 1. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54
  • 2. Merete Boldt (Fredensborg) '47

Furesø/LDR I

  • 1. Inger Koch (LDR) '64
  • 2. Mette Møller (Furesø) '63

AFMELDT Bagsværd I

  • 1. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 2. Maike Benter (Bagsværd) '72

København I

  • 1. Anastasia Michélsen (København) '89
  • 2. Pia Erikstrup (København) '80
Løb 224 Masters M2X/2- Mænd Masters 2X/2- (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 9 tilmeldinger

Fredensborg I

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Kim Børgesen (Fredensborg) '45

DSR III

  • 1. Ib Frausing (DSR) '49
  • 2. Esben Jacobsen (DSR) '63

Sorø I (mix)

  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Peter Lindblom (Sorø) '63

Furesø I

  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57
  • 2. Andreas Borg (Furesø) '59

AFMELDT DSR I

  • 1. Michael Lessing (DSR) '56
  • 2. Peter Jørgensen (DSR) '56

København II

  • 1. Bo Vestergaard (København) '65
  • 2. Jakob Øjvind Nielsen (København) '70

AFMELDT DSR II

  • 1. Peter Kristensen (DSR) '71
  • 2. Lars Jørgensen (DSR) '69

Sorø I

  • 1. Christian Mølvig (Sorø) '79
  • 2. Peter Carstens (Sorø) '60

Bagsværd I

  • 1. Steen Christensen (Bagsværd) '83
  • 2. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
Løb 225 U13 W/M 2X Piger/drenge U13 2X 500m 3 tilmeldinger

Holstebro/KCHO I

  • 1. Simon Aslak Gilberg (Holstebro) '10
  • 2. Mikkel Madsen (Holstebro) '09

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09
  • 2. Tobias Lilholm Petersen (Odense) '09

Bagsværd I

  • 1. Liv Dolmer (Bagsværd) '09
  • 2. Anna Jacobsen (Bagsværd) '09
Løb 226 U15 M4X+ Drenge U15 4X+ 500m 3 tilmeldinger

Bagsværd

  • 1. Jakob Bjørn Danø (Bagsværd) '07
  • 2. Hjalte Næraa (Bagsværd) '07
  • 3. Uffe Søborg Højrup (Bagsværd) '07
  • 4. Buster Kiilerich Madsen (Bagsværd) '07
  • Cox. y y (Bagsværd) '65

Holstebro/KCHO I

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07
  • 2. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 3. William Lemming (Holstebro) '07
  • 4. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08
  • Cox. N N (Holstebro) '99

Bagsværd

  • 1. Rolf Søborg Højerup (Bagsværd) '09
  • 2. Viktor Stoffregen Tørning (Bagsværd) '09
  • 3. John Havris (Bagsværd) '08
  • 4. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07
  • Cox. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09
Løb 227 U17 W4X Piger U17 4X 1500m 1 tilmelding

Holstebro/KCHO I

  • 1. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 2. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 3. My Alberte Schaaf (Holstebro) '06
  • 4. Laura Møller (Holstebro) '05
Løb 229 W/M 1X Kvinder/mænd 1X - Nye roere 1000m 1 tilmelding

AFMELDT Randers I

  • 1. Line Ulstrup (Randers) '96
Løb 231 M4- Mænd 4- 2000m 1 tilmelding

Bagsværd/Holstebro/KCHO I

  • 1. Christian Søndergaard (Holstebro) '04
  • 2. Elias Ellehammer (Bagsværd) '04
  • 3. Tobias Kramer Bosnes (Holstebro) '04
  • 4. Simon Mikkelsen (Holstebro) '04
Løb 233 M4X Mænd 4X 2000m 2 tilmeldinger

Bagsværd/Holstebro/KCB

  • 1. Johan Poulsen (Bagsværd) '01
  • 2. Magnus Quaade Oddershede (Bagsværd) '00
  • 3. Joakim Viberg (Holstebro) '96
  • 4. Jonas Lund (Bagsværd) '99

AFMELDT DSR/Holstebro I

  • 1. Magnus Erik Timm (DSR) '02
  • 2. Tobias Bork Kristensen (Holstebro) '03
  • 3. Kaare Mortensen (Holstebro) '00
  • 4. Casper Lindballe Lehmann Pedersen (Holstebro) '01
Løb 234 U19 M4- Drenge U19 4- 2000m 1 tilmelding

Bagsværd/København/KCB

  • 1. Viggo Lambert (København) '05
  • 2. Karl Heuer (Bagsværd) '06
  • 3. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05
  • 4. Nikolaj Kragh SImonsen (Bagsværd) '06
Løb 236 U19 M4X Drenge U19 4X 2000m 1 tilmelding

Jels/Kolding/Odense/KCO I

  • 1. Nicklas Frost Davidsen (Jels) '05
  • 2. Mikkel Peter Noe (Jels) '05
  • 3. Mads Kirstein (Kolding) '04
  • 4. Tobias Holt Poulsen (Odense) '05
Løb 237 U19 W4X Piger U19 4X - 2000m 2 tilmeldinger

Bagsværd/København/Roskilde/KCB I

  • 1. Astrid Kirstine Kofoed (Bagsværd) '04
  • 2. Cathrine Duedahl-Olesen (Bagsværd) '03
  • 3. Josefine Freltoft (København) '04
  • 4. Iben Bech (Roskilde) '03

Holstebro/LDR/KCHO

  • 1. Naja Noer Normann Andersen (Holstebro) '06
  • 2. Anna Skovdam (Holstebro) '06
  • 3. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05
  • 4. Laura Møller (Holstebro) '05
Løb 238 Masters W4X/4-/8+ Kvinder Masters 4X/4-/8+ (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 7 tilmeldinger

Skovshoved I

  • 1. Beate Leitner (Skovshoved) '64
  • 2. Kate Skavin (Skovshoved) '57
  • 3. Lise Hendriksen (Skovshoved) '64
  • 4. Ulla Rose Andersen (Skovshoved) '64

Fredensborg/LDR I

  • 1. Eva W. Sørensen (LDR) '57
  • 2. Anne Mette Jørgensen (Fredensborg) '54
  • 3. Tove Christensen (LDR) '54
  • 4. Hanne Brusch (LDR) '60

Furesø/KVIK/Køge R/LDR I

  • 1. Mette Møller (Furesø) '63
  • 2. Marianne Becker (KVIK) '62
  • 3. Anna Karina Gravad (Køge R) '71
  • 4. Inger Koch (LDR) '64

Bagsværd/Roskilde I

  • 1. Anne Pallesen (Bagsværd) '60
  • 2. Dorte Olsen (Roskilde) '67
  • 3. Hanne Steffensen (Roskilde) '64
  • 4. Hanne Hesselager (Roskilde) '67

Fredensborg I

  • 1. Sanne Poulin (Fredensborg) '69
  • 2. Bettina Cervin (Fredensborg) '65
  • 3. Lene-Marie Hansen (Fredensborg) '72
  • 4. Anni Renner Mortensen (Fredensborg) '65

Bagsværd I

  • 1. Astrid Krüger (Bagsværd) '71
  • 2. Kirsten Gerda Hansen (Bagsværd) '71
  • 3. Maike Benter (Bagsværd) '72
  • 4. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70

LDR I

  • 1. Hanne Frimand Nørgaard (LDR) '71
  • 2. kristin Skougaard (LDR) '73
  • 3. Mette Kræmmer Hansen (LDR) '60
  • 4. Tine Christensen (LDR) '67
Løb 239 Masters M4X/4-/8+ Mænd Masters 4X/4-/8+ (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 6 tilmeldinger

DSR/KVIK/Lyngby/Skjold I

  • 1. Stig Rasmussen (DSR) '46
  • 2. John Grunwald (KVIK) '46
  • 3. Hans Nøhr (Lyngby) '45
  • 4. Peter Skov (Skjold) '41

Fredensborg I

  • 1. Svend Aage Nielsen (Fredensborg) '46
  • 2. Poul Erik Echardt (Fredensborg) '46
  • 3. Bent Andersen (Fredensborg) '39
  • 4. Søren Heinrichsen (Fredensborg) '55

Skovshoved I

  • 1. Bo Jystrup (Skovshoved) '58
  • 2. Jens Tarp (Skovshoved) '53
  • 3. Jesper Skavin (Skovshoved) '59
  • 4. Torben Bjerre (Skovshoved) '56

DSR I

  • 1. Bo Christensen (DSR) '62
  • 2. Henrik Almegaard (DSR) '58
  • 3. Lars Nielsen (DSR) '57
  • 4. Søren Strange (DSR) '60

DSR/København

  • 1. Otto Friedrichen (København) '71
  • 2. Hans-Jørgen Stahl (København) '60
  • 3. Christian Hedegaard Jensen (København) '80
  • 4. Bo Vestergaard (København) '65
  • 5. Rasmus Quist (DSR) '80
  • 6. Willi Drexel (København) '69
  • 7. Ulrich Ralfkjær (København) '75
  • 8. Jakob Øjvind Nielsen (København) '70
  • Cox. Dan Kristensen (København) '53

Bagsværd I

  • 1. Steen Christensen (Bagsværd) '83
  • 2. Emil Heinrichsen (Bagsværd) '85
  • 3. Jacob Janson (Bagsværd) '80
  • 4. Ronan Tinsley (Bagsværd) '82
Løb 240 U15 M2X Drenge U15 2X - TU-CUP 500m 5 tilmeldinger

Holstebro/KCHO II

  • 1. Noah Baltser Lyngaard (Holstebro) '07
  • 2. Andreas Bork Kristensen (Holstebro) '08

Bagsværd I

  • 1. Alexander Grundtvig (Bagsværd) '07
  • 2. Jakob Bjørn Danø (Bagsværd) '07

Bagsværd

  • 1. John Havris (Bagsværd) '08
  • 2. Otto Kjærulff (Bagsværd) '09

Holstebro/KCHO I

  • 1. Kasper Søndergaard (Holstebro) '07
  • 2. William Lemming (Holstebro) '07

Bagsværd

  • 1. Viktor Stoffregen Tørning (Bagsværd) '09
  • 2. Rolf Søborg Højerup (Bagsværd) '09
Løb 241 U15 W1X Piger U15 1X - TU-CUP 500m 13 tilmeldinger

Lyngby I

  • 1. Emmelie Brinkløv (Lyngby) '08

Stevns II

  • 1. Kristina B Nielsen (Stevns) '08

Sorø I

  • 1. Mejse Østergaard Nielsen (Sorø) '08

Bagsværd I

  • 1. Lise Harling Voxnæs Waarst (Bagsværd) '07

Bagsværd II

  • 1. Nanna Bardram Kehr (Bagsværd) '08

Stevns I

  • 1. Anna Iversen (Stevns) '07

Sorø II

  • 1. Selma Iversen (Sorø) '07

Odense/KCO I

  • 1. Benna Sundstrøm (Odense) '09

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Victoria Clara Brink (Hadsund) '07

Holstebro/KCHO II

  • 1. Anna Bosnes (Holstebro) '07

Bagsværd III

  • 1. Liv Dolmer (Bagsværd) '09

Holstebro/KCHO III

  • 1. Sarah Aslak Gilberg (Holstebro) '07

København I

  • 1. Elvira Dyrbye Bohnsen (København) '07
Løb 242 U17 M2X Drenge U17 2X - TU-CUP 1500m 7 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Emil Jelstrup (Sorø) '06
  • 2. Valdemar Vilhelmsen (Sorø) '06

Holstebro/KCHO I

  • 1. Jens Pedersen (Holstebro) '06
  • 2. Simon Madsen (Holstebro) '06

Bagsværd/KCB

  • 1. Sigurd Rindom Poulsen (Bagsværd) '06
  • 2. Jakob Lynbech (Bagsværd) '05

København I

  • 1. Carl Hassan Gaba (København) '07
  • 2. Woody Lori-Leth (København) '07

AFMELDT Dragør/Roskilde I

  • 1. Frederik Juel Hansen (Dragør) '06
  • 2. Esben Friis Thanning (Roskilde) '06

AFMELDT Hadsund I

  • 1. Kian Harati (Hadsund) '05
  • 2. Frederik Bertelsen (Hadsund) '05

AFMELDT Stevns I

  • 1. Jakob Iversen (Stevns) '05
  • 2. Nikolaj Hausmann Olsen (Stevns) '05
Løb 243 U17 W1X Piger U17 1X - TU-CUP 1500m 5 tilmeldinger

Odense/KCO I

  • 1. Mia Christensen (Odense) '06

AFMELDT Sorø I

  • 1. Elaina Bjørkman (Sorø) '05

LDR I

  • 1. Caroline Bork Terkelsen (LDR) '05

AFMELDT Odder I

  • 1. Caroline Sejersen (Odder) '05

Roskilde I

  • 1. Frida Werner Foldager (Roskilde) '05
Løb 1241 Masters W/M 2X/2- Kvinder/mænd Masters 2X/2- - Mix (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 6 tilmeldinger

Sorø I

  • 1. Bonnie Noer (Sorø) '59
  • 2. Peter Lindblom (Sorø) '63

Furesø II

  • 1. Ole Kongsbak (Furesø) '57
  • 2. Mette Møller (Furesø) '63

Bagsværd/København I

  • 1. Ivan Baumann (Bagsværd) '62
  • 2. Vibeke Skousen (København) '69

Furesø I

  • 1. Bo Hartz (Furesø) '62
  • 2. Jane Hagan (Furesø) '67

Nyborg I

  • 1. Brian Sørensen (Nyborg) '68
  • 2. Charlotte Buchwaldt (Nyborg) '68

Bagsværd I

  • 1. Tomas Næraa (Bagsværd) '72
  • 2. Lene Broksø Olsen (Bagsværd) '70
Løb 1391 Masters W/M 4X/4-/8+ Kvinder/mænd Masters 4X/4-/8+ - Mix (Handicap beregningsmetode: Master) 1000m 3 tilmeldinger

DSR/Fredensborg

  • 1. Merete Boldt (Fredensborg) '47
  • 2. Susanne Hansen (Fredensborg) '60
  • 3. Rasmus Quist (DSR) '80
  • 4. Rikke Quist Hansen (Fredensborg) '90

Skovshoved

  • 1. Beate Leitner (Skovshoved) '64
  • 2. Bo Jystrup (Skovshoved) '58
  • 3. Kate Skavin (Skovshoved) '57
  • 4. Ulla Rose Andersen (Skovshoved) '64
  • 5. Lise Hendriksen (Skovshoved) '64
  • 6. Jens Tarp (Skovshoved) '53
  • 7. Torben Bjerre (Skovshoved) '56
  • 8. Jesper Skavin (Skovshoved) '59
  • Cox. Asbjørn Bay (Skovshoved) '03

Furesø I

  • 1. Jane Hagan (Furesø) '67
  • 2. Mikael Møller Hansen (Furesø) '67
  • 3. Ole Kongsbak (Furesø) '57
  • 4. Mette Møller (Furesø) '63